מה אתם חושבים על עשירים שמדברים על עוני? - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על עשירים שמדברים על עוני?

stone cold

Recommended Posts

דרך אגב לפי המדינה בן אדם יחיד שמרוויח יותר מ1777 או משהו כזה לא עני

וזה הרבה פחות משכר המינימום

בו נגיד שבן אדם מרוויח 2000 שקל ואין לא דירה או תמיכה איך הוא יכול ליסתדר בלי לגור בצריף?

אם אתה עני כמו שאתה מציג עצמך ואת משפחתך מדוע משפחתך הענייה לא מוכרת את דירתה השנייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אומר שאני עני אני אומר שהיתי רואה את עצמי עני במיקרה שלא היה לי מגורים בחינם

וחוץ מיזה הדירות קטנות ומחוברות לדירה אחת שמספיקה למישפחה מרובת ילדים-5 ילדים ההורים שלי השריצו

ולפי המדינה אני לא היתי עני בכל מיקרה כי אני מרוויח יותר מ1777 שקל בחודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי התרגלת לחיי מותרות

הראו לך מס' חישובים שגם שכר מינימום מאפשר מחיה

אתה רוצה יותר? תתפתח, לך ללמוד (ולא חייב תואר), צבור ותק בעבודה עבוד שעות נוספות, סופי שבוע או במקומות עם פרמיה, תחסוך תסתפק במועט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אתה רוצה שהמדינה תיתן לך דירה במתנה. וכמובן ברעננה/הרצליה, לא חלילה באיזור של פשוטי-עם.

לא אני רוצה מה שחלק מהכלכלנים חושבים שצריך להיות מיסים הרבה יותר קטנים+ענישה הרבה יותר חמורה נגד העובדים בשחור

ברגע שיהיו פחות מיסים יהיה יותר עבודה ומחירים יותר זולים להכל -זה שהורידו קצת תמעמ זה סבבה אבל לא מספיק

היום שקבלן בונה דירות הוא צריך לשלם הרבה כסף על כל חומר בניה וחלק גדול מיזה זה מיסים -על חלק הוא מקבל זיכוי אבל בטח לא על הכל

תחשוב שמיפעל מצליח לבטון משלם מס הכנסה יחסית גבוה וזה מיתגלגל למחיר הדירה בסוף וככה כל חומר בניה אחר

ויש עוד מיסים גדולים על בניה

אני פשוט רוצה שיקח פחות זמן עבודה וחיסחון בישביל להגיע לדירה בלי משכנתה וגם שלמי שחיב משכנתה הריבית תיהיה יותר נורמלית

לפי תחקיר שהיה לא מיזמן בטלויזיה לישראלי רגיל לוקח 9 שנים עבודה בלי לבזבז אפילו שקל כדי להגיע לדירה וזה הזמן הארוך ביותר במערב

ואני רוצה שהמחירים יחסית למשכורות יהיו יותר נורמלים לדירות מגורים קטנות ולא יוקרתיות

אני לא חושב שהמדינה צריכה לתת לי את זה אני רק רוצה שהמחירים יהיו הוגנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למי אתה מתכוון להצביע בבחירות? כי יש מפלגה שהמצע הכלכלי שלה מתאים לך בדיוק.

על תידעג אני לא מצביע לפרץ

עליה של שכר המינימום ופנסיה חובה בלי ליתחשב בכלום כמו מעסיקים קטנים ויצוא לדוגמה זה בטח לא הפיתרון

וגם לפי איך שהוא פועל באמת הוא לא מיצג תפועלים אלה את עצמו

אני רוצה להצביע ירוקים(לא עלה ירוק)אבל במיקרה שהם לא יעברו את אחוז החסימה אני יצביע קדימה וזה לא קשור לכלכלה פשוט מהחרא ברירות שיש

זה החרא הפחות מסריח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תידעג אני לא מצביע לפרץ

אני לא מדבר על העבודה - אני מדבר על הליכוד. ושם אתה יכול להיות בטוח שמתכוונים למה שמבטיחים לך, כי יו"ר הליכוד היום הוא מי שהיה עד לא מזמן שר האוצר וקיצוץ במיסים היתה המדיניות המוצהרת שלו בכל התקופה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...