מה אתם חושבים על עשירים שמדברים על עוני? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על עשירים שמדברים על עוני?

stone cold

Recommended Posts

אתמול ראיתי את הבת של המשופם בתוכנית של יצפן והבחנתי בכמה דברים

1-היא יותר חכמה מהאבא הדביל שלה

2-היא לפחות לפי הידע הדפוק שלי באופנה מיתלבשת בבגדים יקרים

3-היא מדברת על עוני למרות שלפי הלבוש והיתנהגות ניראת צפונבונית לגמרי שראתה ענים רק בסרטים ובטלוויזיה

ואותי אישית זה מעצבן אני יכול לקבל אנשים עשירים שמדברים על עוני ועושים באמת דברים לעזור לענים

כמו אנגלינה גולי או איך שקוראים לה שאימצה ילדים ומבקרת ליפעמים בארצות עניות

אבל שאיזה צפונבונית מפונקת מדברת על עוני ועל זה ש70% לא בטוחים במצבם הכלכלי ולא עושה באמת כלום בישביל לעזור זה מעצבן

ואני לא מדבר רק על הבת של סטלין החדש אלה על כל העשירים שמדברים על עוני בלי לעשות כלום בנידון

ודרך אגב אין לי דבר אישי נגד צפונבוניות-בדרך כלל הן חמודות ויפות (לא כולל הבת של המשופם) רק שלא ידברו על עוני כאילו הן מבינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא ראיתי אותה, אבל הבנתי שהיא דיי שווה..

בתור מנהל אתה לא אמור ליכתוב לפחות גם על הנושא ולא ליכתוב ספאם :lol:

סתם תאמת לא איכפת לי מה תיכתוב פה אבל אני רוצה גם לדבר על הנושא ולא רק על -הבת של המשופם שווה או לא שווה

(אני חושב שלו :lol:)

עריכה-וסבבה ששיניתה תתמונה סוף סוף :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אנג'לינה ג'ולי היא אפילו שגרירה של רצון טוב מטעם האו"ם.

דבר שני, זה לא שאני כל-כך בעד עמיר פרץ בבחירות הקרובות, אבל הייתי מעדיף שלא תקרא לו סטאלין :kopfpatsch:

דבר שלישי, אולי היא נראית לך צפונבונית, אבל היא יכולה לדבר על מה שהיא רוצה... מה גם שהיא בטח עושה את זה רק בשביל לקדם את מסע הבחירות של אביה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי שמדברים על איך עשירים מדברים על עוני כאשר הפורום מורכב רק מעשירים (יש לכם לא?).

הקוף מעביר ביקורת על הקוף שמעביר ביקורת על הקוף.

אני עוד מאט בן 28 ועדין לא עברתי לגור לבד-כן כן אני עד כדי כך מיסכן :'(

ויקח לי הרבה זמן ליקנות דירה כי אני לא רוצה להיות משועבד למשכנתה יותר מ20 שנה

ואני לא אומר שאני עני אבל אני כן מכיר ענים ואני בטח לא עשיר או קרוב לזה למעשה בלי עזרה מההורים (במגורים ואוכל)היתי היום עני למרות שאני עובד

ומרוויח בסדר פשוט שכר דירה או משכנתה יגמרו לי חלק גדול מידי מהמשכורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם חושבים בכלל שהיא עשירה? הם לא גרים שם בשדרות?

ונגיד והיא עשירה.... אז? למה לעשירים אסור לדבר על עזרה לעניים? ומי אמר לכם שהיא לא עיושה שום דבר בעניין הזה? אולי היא תורמת כל שנה אלפי שקלים למשפחות עניות ועוזרת בבתי תמחוי ועוד? מה אתם יודעים עליה שאתם כבר צועקים עליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרץ והבת שלו זה עוד בסדר... אותי הכי מצחיק הדיבורים של ביבי ואולמרט על העוני... לאנשים האלה אין מושג איך נראה אוברדראפט... החשבוניות שהם מקבלים מהבנק עם כיתוב "(בא' ש"ח)", והם מדברים על עוני וש3K בחודש למשפחה זה מספיק...

לי שה מזכיר את הדיבור של משק"ית ת"ש... "אוי מסכן, אני אנסה לעזור לך, אוי..." אבל תאכלס אין להם מושג על מה הם מדברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי הרבה עשירים מדברים על עוני כי לרובם לא היתה החוצפה לדבר על מה שהם לא חוו על עורם שלהם אבל מה שכן, שמעתי את ביבי מדבר ואומר שרוב העניים הם מובטלים - מה שיצא כזיבולים כי הסטטיסטיקה מראה כי מרבית העניים הם אנשים העובדים במשרה מלאה בשכר מגוכך או - זקנים ונכים שהוא עצמו גזל מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...