dragon project - עמוד 25 - עדכון - 20/3/08 - עמוד 9 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dragon project - עמוד 25 - עדכון - 20/3/08

aviran_n

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובקשר לעידכונים פה.. כל השבוע לא עבדתי על הפרוייקט.. אני מקווה שבשבוע הבא יצא לי לעבוד יותר..

זה פשוט חוצפה!

איך אתה משאיר את כולם פה במתח!

ממש גואל נפש.. תתחיל להזיז את עצמך!

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אין התקדמות פיזית עם המארז, קיבלתי משלוח של ברגים באורך שרציתי ככה שזה חסך לי לקצר את כל ברגי הנירוסטה שהיו לי פה והברגים שהיו הוחלפו.

הנה קצת פירוט של הדברים שעשיתי בזמן שלא עבדתי על המארז:

1. כרסום ניסיון לבלוק מים, תמונות:

p10100548dp.jpg

p10100727aw.jpg

2. בניית ממיר לרוטר לדרמל, תמונות:

p10100631nm.jpg

820782071506149315141511151315.jpg

820782071506149315141511151315.jpg

פירוט על שניהם תוכלו לקרוא פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=167001.0

בנוסף הכנתי עוד קוביות לחיבורים של המארז, והיו כמה פשלות שתיקנתי.

התקדמות נוספת שהייתה היא סיום התכנון של פנים המארז (מיקומים של דברים וסרקולציית אויר), תמונה:

21235tg.png

החיצים מסמנים את כיוון האויר של המאוררים.

בקומה למעלה, מיכל המים עם המשאבה והרדיאטור, בקומה האמצעית, המערכת כולה (לוח אם, סידירומים וכו') ובקומה התחתונה מתקן מיוחד להארד דיסקים והספק כוח.

תודה רבה ליעקב (iakovl) ואלי (arkadur) על העזרה הרבה בתיכנון הסירקולציה, ההערות לתיכנונים הקודמים והעלאת הרעיונות עד לתכנון הסופי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן בן בן של ז**ה איזה צבע ומתכת ווווואווו :eek2: רציתי לעשות לי רצפה ל :auto: בכזה מתכת אבל יש גם ציפוי גמיש אז אני יסתדר בלי ניסורים פשש באמת אחד היפים שיש פה למרות שיש יותר מושקעים שלך בן ביפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם 120 מ"מ מאותו הסוג כניראה. (לא משהו מוכר, הזמנה מחו"ל)

ובקשר לקומה התחתונה, אם אני אשים שם , לא רק שאפגום קצת באפקט שאליו רציתי להגיע עם המארז, אני גם אאפשר מעבר של האויר מהקומה הזאת לתוך המארז ובתיכנון העכשווי זה עלול לפגוע בטמפ'.

אבל תודה על ההצעה בכל מקרה :)

בן בן בן של ז**ה איזה צבע ומתכת ווווואווו :eek2: רציתי לעשות לי רצפה ל :auto: בכזה מתכת אבל יש גם ציפוי גמיש אז אני יסתדר בלי ניסורים פשש באמת אחד היפים שיש פה למרות שיש יותר מושקעים שלך בן ביפים

תחכה, אנחנו עוד בהתחלה, ממש בהתחלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על לא דבר... אגב, אם אתה שם מאורר 120 מ"מ טוב בחלק האמצעי כדי שיכניס אוויר אז לא צריך לעשות את המחיצה התחתונה מרשת... פשוט בסירקולצייה טובה רצוי שהמאורים יכניסוי יותר אוויר ממה שמם יוציאו, או שהם יכניסו ויוציאו באותה מידה, אבל לפי התיכנון יהיו לך 2 מאוררים שיוציאו ואחד שיכניס :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקנו הרבה אופציות, והוחלט שהתיכנון הזה הוא הטוב ביותר.

לפי מה שאני יודע, ביכלל עדיף שיהיו יותר מוציאים ממכניסים ולא ההפך. ובכל מקרה בתיכנון ההתחלתי שלי היה איזון של כל קומה בנפרד (בכל קומה מספר שווה של מכניסים ומוציאים) אבל זה תיכנון שדרש יותר מידיי מאוררים (רעש..) וההבדלים בין הביצועים שהוא היה נותן לבין התכנון החדש הם זניחים אם ביכלל קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשו שאני חושב על זה, במקרה שלך באמת עדיף שיותר יוציאו... בד"כ כשכל הכרטיסים והמעבד מקוררים ע"י אוויר, הם צריכים שיהייה לחץ גבוהה יחסית של אוויר כדי שיותר אוויר יזרק על הרכיב... לך יש מים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...