dragon project - עמוד 25 - עדכון - 20/3/08 - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dragon project - עמוד 25 - עדכון - 20/3/08

aviran_n

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי.. בדקתי את הפוליש ההוא על פינה מהפלטה, הוא שיפר את האפקט והגיע כימעט לתוצאה הרצויה, אני אתן לפינה הזאת עד מחר, אם אני רואה שהמצב נשאר כמו עכשיו אני אעשה את זה לכל הפלטה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. בדקתי את הפוליש ההוא על פינה מהפלטה, הוא שיפר את האפקט והגיע כימעט לתוצאה הרצויה, אני אתן לפינה הזאת עד מחר, אם אני רואה שהמצב נשאר כמו עכשיו אני אעשה את זה לכל הפלטה :)

נו, איך זה מתקדם? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקדם בסדר.. עשיתי רק לחלקים שהכי היו צריכים והפלטה ניראה טוב יותר עכשיו..

אגב, הראש עם הסיבים הזה של הדרמל + פוליש עובד אחלה!! הצלחתי להוריד בעזרת זה שריטה שהייתה ממש בולטת בפלטה.

טוב, עדכון בקשר לחיתוך הפלטות.

היות ואנחנו לא מצליחים להשיג את החבר הזה של אבא שלי שאמר שהוא יחתוך לי את זה בגיליוטינה, כניראה שהערב ננסה לחתוך את זה עם דיסק. (אני אלמד להבא להיסתמך פחות על טובות מאנשים =\)

בקשר לכיפוף הפלטות, היה פה אתמול ההוא שהביא לאבא שלי את החומר.. הוא אמר שהוא כימעט בטוח שאי אפשר לכופף את החומר הזה, לפי מה שהוא אומר כשמנסים לכופף את החומר אז הוא מקבל פיצוצים ונהרס =\

טוב, בינתיים 2 מהתכנונים שלי נהרסו (גיליוטינה + כיפופים), זה אומר שצריך קצת לשנות את התיכנונים ולהמשיך הלאה, עדכונים על חיתוך הפלטות יהיו הלילה אני מאמין..

**עריכה:** לא יהיו חיתוכים היום.. ברח לי מהראש שיש היום אירוע משפחתי :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הנה עדכון קטן על מצב הפרוייקט

אני נותן עד יום ראשון לניסיונות להשיג את החבר של אבא שלי לחיתוך בגיליוטינה וכיפופים, אם לא נשיג אותו, הדיסק יעשה את העבודה.

בינתיים התגלו כמה בעיות ביציבות המארז (בדיקת העמידות שלי הייתה קצת מוגזמת כניראה :-X) אז ישבנו לחשוב קצת מה עושים.

אבא שלי רצה לראות פרוייקט על עיקרון דומה אז הראתי לו את הפרוייקט של אריק (פרוייקט שממש אהבתי אגב..) והוא לקח משם את הרעיון של חיבור הפלטות בעזרת קוביות אלומיניום.

הוא ביקש שלשום את הקוביות ואתמול הן כבר היו פה :):

P1010008.JPG

ישבתי היום עם שופין והחלקתי כמה שאפשר את הפינות שהיו חדות מהחיתוך, בהמשך הקוביות יעברו קידוח והברזה.

עוד לא ברור אם נשתמש בקביות בנפרד או נשלב אותן על השלד שבנינו כדי לייצב אותו (לדעתי עבודה עם שלד הרבה יותר נוחה).

הבאתי כמה דוגמיות לחומר לרגליות למארז, אבל לזה יש עוד זמן..

מה ניראה לכם שיהיה הגובה המקסימאלי לרגליות שיחזיקו באופן יציב מארז בגובה 60 ס"מ? (הרגליות מעוגלות בקוטר 40 מ"מ או 60 מ"מ - עוד לא סגור)

אגב, במקביל לפרוייקט אני רוצה להתחיל לבנות בלוקים לקירור מים וצריך תשובות לכמה שאלות:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=162898.0

זהו לבינתיים, אני מאמין שהעדכונים הבאים יהיו ביום ראשון - שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקוביות אחלה

אגב

לגבי ההברזות - אתה יודע כמה תעלה לי הברזה?

באלומיניום, ובנחושת..

מקווה שהחיתוכים והכיפופיפ יצאו טוב בסופו של דבר..

מחכה לעידכון הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקוע קצת.. עשיתי כמה שינויים בתיכנונים (מעבר לקירור מים וכו') אז אני מתכנן את הסידור בתוך המארז מחדש.

כניראה שמחר אני אמשיך לעבוד עליו.

אולי נוותר על השלד ונשתמש רק בקוביות, אני עוד שוקל את זה, נראה מחר.

יש כל מיני סיבות לעיכובים בפרוייקט אז בינתיים אני מנצל את הזמן לעבוד על האלקטרוניקה של המארז ובאותה ההזדמנות אני רוצה להודות לTopGun ו shlomom וכל מי שעזר ועוזר לי על העזרה הרבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה עדכון!!!

סוף סוף הפלטות חתוכות!!

הברזתי היום משעה בצפר למען הפרוייקט.. מהבצפר הלכתי לעבודה של אבא שלי ואיתו לחבר שלו לחתוך את הפלטות.

הלכנו לחבר אחד שלו שהוא בעל עסק ליצירת בריכות מאלומיניום ונירוסטה, הבנאדם דיבר ודיבר ודיבר ובסוף שלח אותי הביתה לעבוד על זה ואפילו לא הבנתי מה הוא רצה באמת.. הוא אמר לחזור מחר..

החלטתי שנלך למישהו אחר (ההוא שתיכננתי עליו מההתחלה אבל לא תפסנו אותו..), ניסיתי לתפוס אותו אבל לא הלך.. אחרי דקה הוא מתקשר לדוד שלי שעמד לידינו ;D

אבא שלי דיבר איתו וישר עלינו לאוטו וקפצנו אליו.. תוך 10 דקות כל הפלטות היו חתוכות ומוכנות וגם קיבלתי ממנו עוד כמה חתיכות לעוד משהו לפרוייקט..

בנאדם תותח בכל מה שקשור לחיתוכים וכיפופים במתכות! (בעל עסק גדול ליצור גגונים למכוניות, תעלות מיזוג, עגלות מתכת וכו').

בקיצור, חזרתי הביתה שמח, טוב לב, ואיך לא.. רעב!!

אחרי הנאום המשעמם, הנה התמונה שלכם:

P1010001.JPG

ויתרנו על הכיפופים כי אחרי כל הבדיקות שעשינו, החומר הזה מתפוצץ בכיפוף..

מה שאתם רואים בד"כ במדרגות וכאלה שהכל מכופף זה ברזל, ולכן זה מתכופף בקלות..

טוב, מחר נקדח ונבריז את הקוביות ונביא עוד הפתעה קטנה.

אחרי שהמארז יעמוד, את החורים למאוררים יעשה CNC באותו המקום שבו נחתכו הפלטות 8)

בקיצור, מעכשיו הכל אמור להתחיל לרוץ קצת יותר מהר, ותסמכו עלי, הולך להיות מעניין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...