dragon project - עמוד 25 - עדכון - 20/3/08 - עמוד 13 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dragon project - עמוד 25 - עדכון - 20/3/08

aviran_n

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 4 שבועות מאוחר יותר...

בעוד שבוע - שבועיים אני אמור לקבל את החומר שהזמנתי לשלד הסופי של המארז.. ובאותה תקופה אני גם נכנס לעבודה חדשה..

אני לא יודע מתי בדיוק יצא לי להמשיך את הפרוייקט הזה אבל אני מצטער על כל העיכובים.. אני פשוט משתדל שלא לוותר על המקסימום איכות בפרוייקט הזה ולפעמים זה גורר עיכובים רבים (אולי רבים מידיי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מזמינים כמה דברים ביחד אז משלמים על משלוח אחד???

ואני צריך ממך טובה...

כנס לכאן שניה- http://www.voyeurmods.com/index.php?action=category&id=18&start=0&subid=229

מה שיש שם זה מדבקות שאפשר להדביק אותן על כל מקום? כולל על הארון בחדר? והמדבקה עצמה שקופה חוץ מהציור שיש עליה???

ושבר אחרון, אתה יכול לבדוק בשבילי כמה יצא משלוח של 4 כאלה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מזמינים כמה דברים ביחד אז משלמים על משלוח אחד???

ואני צריך ממך טובה...

כנס לכאן שניה- http://www.voyeurmods.com/index.php?action=category&id=18&start=0&subid=229

מה שיש שם זה מדבקות שאפשר להדביק אותן על כל מקום? כולל על הארון בחדר? והמדבקה עצמה שקופה חוץ מהציור שיש עליה???

ושבר אחרון, אתה יכול לבדוק בשבילי כמה יצא משלוח של 4 כאלה???

במידה ואתה עושה הזמנה, אם אתה רוצה, אני מוכן להשתתף כספית על הכסף של המשלוח ועל הציוד שאני אקנה, הכוונה שנעשה הזמנה ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... בהתחלה עזרתי בכל הנושא והכל היה בסדר... אבל זה כבר מתחיל להיות מוגזם..

עשיתם את התרד של הפרוייקט שלי ואת התיבה הפרטית שלי למוקד תמיכה ליבוא אישי של מוצרי ..

באמת.. זה לא יכול להיות ככה..

אני מבקש שמעכשיו זה יגמר כל זה ומי שרוצה לשאול שאלה לגבי מוצר - שישאל בפורום מודינג

ומי שרוצה לברר מחירי משלוח - או שירשם (אפילו עם סתם פרטים רק לבדיקה) או שיתן בפורום פירוט של המוצרים ואני אשתדל לענות.

עד כאן בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, הפילטרים שקניתה, הם ממש צפופים? כאילו הם יחסמו הרבה אויר כשתשים אותם על המאוורר ( אני יודע שזה גם ישפיע על כניסת אבק )?

והם לא באים במקום גריל, נכון???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפילטרים דיי צפופים.. אבל ברמה, שלי לפחות, נראת בול מתאימה לפילטר.. זה לא יחסום יותר מידיי אויר אבל יעצור מספיק אבק..

וגם ממה שבדקתי ברשת הפילטרים האלו נחשבים לטובים.. (בניגוד לאלו שנמכרים למשל בפנדה.. עם מסגרת הפלסטיק.. שנחשבים זוועתיים..).

מה גם שבמארז שלי מתוכננים מתקנים לשליפה מהירה של הפילטרים ככה שאני אוכל לנקות אותם ממש בקלות פעם בכמה זמן ולהחזיר למארז..

בקשר לשימוש בפילטר במקום גרויל.. כבר ראיתי כמה שעשו את זה.. ויש כאלה ששמו גריל.. זאת כבר בחירה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפילטרים דיי צפופים.. אבל ברמה, שלי לפחות, נראת בול מתאימה לפילטר.. זה לא יחסום יותר מידיי אויר אבל יעצור מספיק אבק..

וגם ממה שבדקתי ברשת הפילטרים האלו נחשבים לטובים.. (בניגוד לאלו שנמכרים למשל בפנדה.. עם מסגרת הפלסטיק.. שנחשבים זוועתיים..).

מה גם שבמארז שלי מתוכננים מתקנים לשליפה מהירה של הפילטרים ככה שאני אוכל לנקות אותם ממש בקלות פעם בכמה זמן ולהחזיר למארז..

בקשר לשימוש בפילטר במקום גרויל.. כבר ראיתי כמה שעשו את זה.. ויש כאלה ששמו גריל.. זאת כבר בחירה שלך...

אחלה, תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אני לא אוהב לעשות עדכונים כאלה, אבל המצלמה הדיגיטאלית נשרפה, ועד שיש פה אחת, אז החלטתי לעשות עדכון קטן.

כרגע אני עובד על שלד חדש למארז, מי שעקב אחרי הפרוייקט יודע שכבר בניתי שלד אחד, אבל לא אהבתי אותו ופירקתי ועכשיו אני עובד על משהו מדוייק ומאסיבי הרבה יותר.

מחר אני אמור לקבל את המלחציים שהזמנתי למקחדת עמוד, אם אקבל אותן בזמן, כניראה שכבר מחר אתחיל בקידוחים וההברזות של השלד, כל החומר כבר מסומן ומחכה למלחציים.

לפני פרסום התמונות, אני מתנצל על האיכות, התמונות צולמו באחת מהמצלמות המבעסות בהן נתקלתי (אולימפוס FE-180) ותמונה או 2 צולמו בפלאפון שלי.

ועכשיו, התמונות:

שולחן XY שאמור לעזור בהרבה מאוד דברים, בין היתר בעתיד הקרוב הוא יעזור לי בהכנת הבלוקים לקירור מים (הכל מוכן, חומר, כרסומים, תוכניות, רק מחכים למלחציים ולקצת זמן פנוי אחרי השלד...)

pc160116mediumvr5.jpg

תמונה נוספת של השולחן XY, כרגע לא מקובע על מקדחת העמוד ומונח על השולחן במקום העבודה הזמני שלי (כבר הרבה מאוד זמן המקום הזה "זמני" חחח נקווה לעבור בהקדם...) על הקיר ניתן לראות כמה מהשרטוטים של התוכנית הקפדנית של השלד החדש.

pc160119mediumhm9.jpg

תמונה נוספת של התוכניות:

pc170124mediumag0.jpg

תמונה של השלד בסקצ'אפ:

222222224424largekv5.png

(הקטנת התמונה גרמה לירידה באיכות.. התמונה בגודל המקורי שהוצאתי מהתוכנה שוקלת 16 מגה אז הייתי חייב להקטין...)

הפרופילים מהם יורכב השלד החדש:

לפני חיתוך:

p1010003mediumlv6.jpg

אחרי חיתוך:

pc160131mediumol1.jpg

pc160148mediumbl7.jpg

pc160146mediumwz6.jpg

צילום הסימונים שנעשו על גבי הפרופילים בעזרת קליבר:

pc160134mediumci1.jpg

pc160132mediumbo6.jpg

pc160137mediumpp0.jpg

הזוויות בעזרתן יחוברו הפרופילים:

לפני חיתוך:

0111061533mediumic2.jpg

0111061534mediumdl5.jpg

אחרי חיתוך:

pc160122mediumbe6.jpg

1711061605mediumay7.jpg

1711061606mediumur8.jpg

pc160140mediumpk0.jpg

הסימונים על גבי הזוויות:

pc160139mediumvh8.jpg

pc160142mediumwj3.jpg

pc160145mediumgs0.jpg

תמונה קטנה של כמה ממגירות הברגים שלי:

pc160127mediumnk1.jpg

הבאתי כל מיני סוגי ברגים עד שאחליט באיזה להשתמש לשלד ולשאר גוף המארז (צריך כ280 ברגים...).

למי שתוהה על הדימיון בין השלד שלי לשלד של אלי (arkadur) אז אנחנו לא מעתיקים אחד מהשני או משהו, אנחנו פשוט מתייעצים הרבה בנושאי הפרוייקטים שלנו והגענו יחד למסקנה ששלד בשיטה הזאת הוא הכי מדוייק ועמיד...

מקווה שהעדכון הזה, שלא כמו האחרונים, לא יהיה עוד עדכון בודד ושלא יעבור זמן רב עד העדכון המשמעותי הבא.

אם הכל ילך כמו שאני מתכנן, כבר מחר אמור להיות העדכון הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...