60 שניות על איומים והבטחות שווא.. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

60 שניות על איומים והבטחות שווא..

Milford Cubicle

Recommended Posts

יופי

אתה גם חכם וגם בעל חוש הומור

תודה... אני משתדל.

IG אתה מדבר שטויות.

כל ערבי שלא חונך נכון הוא טרוריסט פוטנצ'יאלי כמו כל יהודי שלא חונך נכון.

יש שם הרבה כאלה אבל יש גם כאלה שכן חונכו.

הרבה מאלה שחונכו נכון, כאלה שלומדים באוניברסיטה וכו, הם בד"כ הטרוריסטים הכי קיצוניים.

אתה יכול להגיד שגם אצלנו יש סטודנטים קיצונים (ראה ערך יגאל אמיר), אבל הכמות והקיצוניות (...מתאבדים...) אפילו לא מתקרבת למה שהולך באוניברסיטות הפלסטינאיות.

והחינוך של הפלסטינאים זה לא הבעייה שלנו. זה בעייה שלהם שהם מחנכים את הילדים שלהם לשנוא כל דבר שהוא לא ערבי. הבעייה שלנו זה אלה שכבר חונכו, ואותם צריך להרוג. אם אתה יכול להציע פיתרון יעיל אחר לבעיית הטרור, אתה בהחלט מוזמן, רק קח בחשבון שהערבים היחידים שלא מעודדים ולא תומכים בטרור מתים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק קח בחשבון שהערבים היחידים שלא מעודדים ולא תומכים בטרור מתים :nixweiss:

או במילים אחרות ערבי טוב=ערבי מת

יופי, אתה בדרך למכסה של הסיסמאות

השאלה מה יקרה אחרי שהסיסמאות יגמרו?

לך יש פתרון להציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על חינוך שמלמדים בבצפר כמו פיסיקה או משהו כזה... לא השכלה, אלא חינוך שמקבלים מההורים, מהבית.

IG לפי איך שאתה מדבר אפשר להבין כאילו לא דיברת עם ערבי בחיים שלך ובעצם הערבים זו ישות שונה לגמרי מאיתנו.

הערבים הם בדיוק כמונו וכמו כל העולם, רק שחלקם (הדומיננטי) חונך בצורה שבה היה מתאים לחנך לפני 1000 שנה - פנאטיות, לאומניות וכו... ולא חינכו אותם על ערך החיים, זכויות אדם, שוויוניות וכל הדברים ששואפים לחנך במדינות נאורות, ולכן אנחנו תקועים בבעיה קשה עם עמים מסביבנו שנשלטים ע"י אנשים שאין להם ערך לחיי אדם ובעצם פועלים לפי עקרונות שהיו נהוגים בימי הבניים (להרוג את הכופרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג, אתה בלי ספק הבן אדם הכי קיצוני שראיתי בחיים שלי

וכמו כל הקיצוניים, אתה לא שפוי במיוחד

הפתרון "המבריק" שלך לכל דבר הוא מלחמה או הפצצה

או סתם להרעיב אזרחים למוות

כל תרחישי האפוקוליפסה שאתה מתאר הם לא נכונים

פעם אחרונה שיצאנו למבצע צבאי נרחב בלבנון זה נגמר טוב?

ודרך אגב, הם לא יכולים להפציץ בקטיושות את חיפה

מה, אתה מתכוון שאני יותר קיצוני מבין-לאדן והאייתולות באיראן? :screwy:

לגבי שפיות, זה דבר יחסי. :smile1:

הפתרון שלי הוא סתם ככה לצאת למלחמה או להרעיב למוות אזרחים חפים מפשע, כפי שאתה מצייר את זה. אנחנו כבר נמצאים במצב של מלחמה, ולכן עלינו להילחם או לחדול.

במבצע צבאי נרחב בלבנון, אני מניח שאתה מתכוון לשל"ג. זה נוהל ע"י שרון שדהר עד לבירות. אני לא מציע לשלוח עשרות אלפי חיילים לכיבוש לבנון. התוכנית שלי כוללת שימוש עיקרי בחיל האויר, חיל הים וארטילריה עם מינימום הכרחי של שריון וחי"ר באופן מוגבל. מטרת המבצע היא לא כיבוש שטחים ויצירת חגורת ביטחון או שליטה בעם זר, אלא השמדת האוייב במידה והוא לא ישכיל להיכנע ולהתפרק מנשקו.

דרך אגב, למה אתה סבור שהחיזבאללה לא יכול להפציץ בקטיושות את חיפה? הרקטות ארוכות-הטווח של החיזבאללה מגיעות כיום גם לת"א.

למה אתם חושבים שזה שאנחנו מביאים להם חשמל ומים זה חיסרון?!!?

זה יתרון אדיר לספק להם חשמל ומים מכמה סיבות:

א. זה מעשיר את חברת החשמל והמים

ב. בזמן מלחמה, או תקיפה גדולה או משהו כזה אפשר פשוט להפסיק את זרם המים והחשמל וליצור כאוס אדיר - מדינות אחרות צריכות לשלוח כדי להפסיק את החשמל והמים, אנחנו פשוט צריכים ללחוץ על הכפתור.

ג. אנחנו יכולים לפקח את החשמל והמים (אני לא יודע אם אנחנו עושים את זה, אבל אני משער שכן) מה שיעזור לנו לתפוס צרכני חשמל גדולים -

מפעלים, מעבדות סמים ומה לא.

הנקודה היא שאנחנו נמצאים במצב של מלחמה עם הפלשתינים (גם אם אנחנו לא קוראים לילד בשמו), וממשיכים לספק להם חשמל ומים. :bash:

אז מה הפתרון? הפתרון הוא לתת למישהו אחר לטפל בחיזבאללה. החיזבאללה פועל משטח לבנון, בידיעת ממשלת לבנון ובאישור ממשלת לבנון. אנחנו לא צריכים לתקוף את החיזבאללה, אנחנו צריכים לתקוף את ממשלת לבנון. כשיהיה להם ברור שהתקפות של חיזבאללה על גורמות להם נזק, הם יטפלו בחיזבאללה בעצמם. כל עוד סוריה שלטה בלבנון, לא היה לזה סיכוי - מה אכפת לסורים אם לבנון תסבול? - אבל עכשיו המצב שונה.

איך בדיוק אנחנו יכולים לתקוף את ממשלת לבנון מבלי להיות חשופים למתקפת רקטות של החיזבאללה? :nixweiss:

זה לא ברור שאנחנו לא במלחמה?

אנחנו במלחמה עם ארגוני הטרור

לא עם האזרחים

מה? איפה אתה חי? :kopfpatsch:

האזרחים הפלשתינים ברובם המוחלט תומכים הרי בארוני הטרור, ואפשר לראות את זה לא רק בסקרים אלא גם בקלפיות.

זה שאתה אומר שאנחנו במלחמה עם ארגוני הטרור ולא עם האזרחים שקול לכך שתגיד שבמלחמת ההתשה, למשל, המלחמה שלנו היתה כנגד הצבא המצרי ולא כנגד האזרחים המצרים. במלחמה, קורבנות אזרחיים הם בלתי נמנעים.

IG אתה מדבר שטויות.

כל ערבי שלא חונך נכון הוא טרוריסט פוטנצ'יאלי כמו כל יהודי שלא חונך נכון.

יש שם הרבה כאלה אבל יש גם כאלה שכן חונכו.

יופי, לך תחנך את הערבים. :screwy:

מבחינת הערבים (מוסלמים), אלא שאוהדים את הם אלה שלא חונכו נכון.

לך יש פתרון להציע?

לשמאל גם יש סיסמאות: "שלום עכשיו!", "דור שלם דורש שלום!". זה יפה לחפוץ בשלום, אבל מה קורה כאשר הצד השני לא מעוניין בשלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה שהצד השני לא רוצה בשלום?

אם הייתי אתה הייתי אומר להפציץ אותם עד שלא תשאר שם נפש חיה

אבל לשמחתי אני לא אתה ולכן התשובה היא שאין פתרון קסם

פשוט להמשיך לנסות לחתור לשלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה.

סבבה.

ובינתיים שהם ימשיכו לירות קטיושות וקאסמים, ולבצע פיגועים בלב מדינת , כמובן.

אבל כמובן, פשוט להמשיך לנסות לחתור לשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים כאילו הקסאמים/קטיושות ממש מסכנות את המשך קיומנו

אין ספק שזה לא נעים (בלשון במעטה)

אבל זה עדיף עשרות מונים על מלחמה

אני לא אומר שאין צורך בפעולות תגמול

אבל לא ברמה של לתקוף אזרחים

לא ברמה של לחסום לאזרחים חשמל ומים

אלא לפגוע באחראים (עד כמה שניתן) ובתשתיות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך יש פתרון להציע?

כן, והצעתי אותו כבר מספר פעמים! בינתיים, רק ל"ימניים" יש פיתרון מעשי לבעייה... אלא שמדברים בסיסמאות... ולא שמעתי אף שמאולני, שבחיים שלו לא נשא דבר סיסמה, שהייה לו פיתרון, או הצעה לפיתרון פרקטי.

אני לא מדבר על חינוך שמלמדים בבצפר כמו פיסיקה או משהו כזה... לא השכלה, אלא חינוך שמקבלים מההורים, מהבית.

IG לפי איך שאתה מדבר אפשר להבין כאילו לא דיברת עם ערבי בחיים שלך ובעצם הערבים זו ישות שונה לגמרי מאיתנו.

הערבים הם בדיוק כמונו וכמו כל העולם, רק שחלקם (הדומיננטי) חונך בצורה שבה היה מתאים לחנך לפני 1000 שנה - פנאטיות, לאומניות וכו... ולא חינכו אותם על ערך החיים, זכויות אדם, שוויוניות וכל הדברים ששואפים לחנך במדינות נאורות, ולכן אנחנו תקועים בבעיה קשה עם עמים מסביבנו שנשלטים ע"י אנשים שאין להם ערך לחיי אדם ובעצם פועלים לפי עקרונות שהיו נהוגים בימי הבניים (להרוג את הכופרים).

תאמין לי, יצא לי לדבר עם ערבים, ואפילו יותר מידי!

בשנה הראשונה באוניברסיטה היו לי 2 שותפים בדירה, ערבים. (אחרי ההכרות הקרובה שלי עם הערבים הבנתי עם מה יש לנו עסק, ושהפיתרון היחיד הוא פשוט להעלים אותם מפה, לא משנה לאן ולא משנה באיזה דרך. הפרדה מלאה, גם אם זה אומר שנקדים את הפגישה שלהם עם הבתולות)

אני אתן לך דוגמה של מנהג של ערבי "מחונך" (הורים עובדים כמטפלים סיעודיים- אחים- בבית חולים): הרגו מחבל- יאסין- מול החלון של הדירה שלנו התכנסו הערבים ה"מחונכים" של השכונה (במעונות...) ובמשך שעתיים קיימו משהו שנראה כמו ישיבת אבל, עם דמעות, קריאות עצבניות משהו על יהודים... ויש עוד הרבה דוגמאות לחינוך שלהם, רק אין לי כוח עכשו לכתוב הכל.

ושוב, זה לא התפקיד שלנו להוציא אותם מימי בהביניים. את זה הם צריכים לעשות בעצמם. הם לא רוצים? סבבה, ראה ערך "פיתרון".

אם הייתי אתה הייתי אומר להפציץ אותם עד שלא תשאר שם נפש חיה

אבל לשמחתי אני לא אתה ולכן התשובה היא שאין פתרון קסם

כן... עד שלא ישארו פה יהודים בכלל...

וקאסם אחד לא מסכן את הקיום שלנו, אבל בקצב כזה, עוד 10000 קסאמים, ונפנה את אשדוד ושדירות, ואחרי עוד 50000 קסאמים נפנה את באר שבע וירושלים... וככה נתחיל לחתור לקפריסין, ולא לשלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק אנחנו יכולים לתקוף את ממשלת לבנון מבלי להיות חשופים למתקפת רקטות של החיזבאללה? :nixweiss:

מה הבעיה? לחיזבאללה יש יכולת לשיגור אלפי רקטות לצפון היום, למה הם לא עושים את זה? כי ברור להם שהתגובה של תהיה מאוד, איך לומר, לא נעימה להם.

אם נבהיר לממשלת לבנון שעליה לתפוס אחריות על דרום המדינה, הם כבר ידאגו להרגיע את החיזבאללה. כל מה שאנחנו יכולים לעשות לחיזבאללה, הם יכולים לעשות טוב יותר, בכל זאת רוב הנשק והתקציב שדרושים לפעולותו של האירגון עוברים דרך לבנון. אנחנו רק צריכים לדאוג לכך שלממשלת לבנון תהיה מוטיבציה לטפל בחיזבאללה, ואת זה אנחנו יכולים לעשות בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינני מתכוון לקבוע שהעם הפלשתינאי הוא בלתי אפשרי להסכם כלשהו, בלתי אפשרי הוא רק הסכם מרצון.

כל עוד מקנן בליבות הערבים, ויהיה אף זיק של תקווה, שיעלה בידיהם להיפטר מאיתנו, אין בעולם דברי נועם כאלה ולא הבטחות מושכות לב שבגללם יהיו הערבים מוכנים לוותר על תקוותם זו.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=159397

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים כאילו הקסאמים/קטיושות ממש מסכנות את המשך קיומנו

אין ספק שזה [glow=red,2,300]לא נעים[/glow] (בלשון במעטה)

אבל זה עדיף עשרות מונים על מלחמה

"לא נעים"? :kopfpatsch:

שרב לא נעים, כפור לא נעים, מבול לא נעים. :hat:

קטיושות וקסאמים הורגים אנשים, כך שלהגיד שזה לא נעים זה ביטוי מאוד-מאוד מעודן. :s07:

ארה"ב לא הכריזה מעולם מלחמה על וייטנם. עם זאת, ברור כשמש שמלחמת וייטנאם היתה, אכן, מלחמה.

נכון לעכשיו, אנחנו נמצאים במצב של מלחמה, גם אם אתה לא סבור כך.

מה הבעיה? לחיזבאללה יש יכולת לשיגור אלפי רקטות לצפון היום, למה הם לא עושים את זה? כי ברור להם שהתגובה של תהיה מאוד, איך לומר, לא נעימה להם.

אני יודע את זה. הבעיה היא שהמצב הנוכחי בו החיזבאללה תוקף אותנו מדי פעם ללא תגובה מצד צה"ל, או תגובה מוגבלת של יציאת ידי חובה לא מקובלת עלי.

אם נבהיר לממשלת לבנון שעליה לתפוס אחריות על דרום המדינה, הם כבר ידאגו להרגיע את החיזבאללה. כל מה שאנחנו יכולים לעשות לחיזבאללה, הם יכולים לעשות טוב יותר, בכל זאת רוב הנשק והתקציב שדרושים לפעולותו של האירגון עוברים דרך לבנון. אנחנו רק צריכים לדאוג לכך שלממשלת לבנון תהיה מוטיבציה לטפל בחיזבאללה, ואת זה אנחנו יכולים לעשות בקלות.

הבנתי אותך. אבל, השאלה שלי היא איך בדיוק אתה מבהיר לממשלת לבנון שעליה לתפוס אחריות על דרום המדינה מבלי להיחשף לירי מאסיבי של קטיושות מצד החיזבאללה?

כנ"ל לגבי הרשות הפלשתינית וארגוני הטרור הפלשתינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך. אבל, השאלה שלי היא איך בדיוק אתה מבהיר לממשלת לבנון שעליה לתפוס אחריות על דרום המדינה מבלי להיחשף לירי מאסיבי של קטיושות מצד החיזבאללה?

פשוט מאוד. שלב ראשון: צינורות דיפלומטיים. מפעילים לחץ על ממשלת לבנון לפרוס את צבאה בדרום המדינה ולהשתלט על החיזבאללה. אפילו הצרפתים כבר הסכימו שחיזבאללה הוא אירגון טרור, תהיה תמיכה נרחבת למהלך. צריך להבהיר לממשלת לבנון שללא טיפול בחיזבאללה תוך זמן מוגדר - נאמר חודש - תתקוף את לבנון.

שלב שני: התקפה מוגבלת. אם ממשלת לבנון התעלמה מהלחץ הדיפלומטי, צריך לתקוף מספר מטרות תשתית חשובות בלבנון: תחנות כח, מתקני מים, מבני ממשל. יש להקפיד להמנע מפגיעות בנפש.

ממשלת לבנון מנסה לשקם את המדינה, הם לא יכולים להרשות לעצמם פגיעה בתשתית והברחת משקיעים. אם התקפות בודדות לא עוזרות, להגביר את הקצב.

שלב שלישי: אם חיזבאללה מגיב, התקפה מאסיבית על דרום לבנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...