60 שניות על איומים והבטחות שווא.. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

60 שניות על איומים והבטחות שווא..

Milford Cubicle

Recommended Posts

ואם נסתכל על עובדות נראה ירידה חדה במספר ההרוגים בתקריות מלבנון לעומת מספר ההרוגים בזמן השהייה שלנו בלבנון.

לא צריך להיות גאון גדול כדי לראות את זה, אבל אי אפשר להסתפק בירידה בלבד, צריך לחתור להפסקה מוחלטת. הרי בזמן שהיית צה"ל בלבנון, היינו דה פקטו במלחמה מול החיזבאללה, לכן מן הסתם היו הרבה הרוגים ביחס לתקופה שאחרי הנסיגה מלבנון. אבל כעת, אחרי שיצאנו מלבנון, צריך להגיב בעוצמה על כל התקפה של החיזבאללה, והיו הרבה כאלה שלא זכו מצדנו לתגובה הולמת, אם בכלל. אמנם, יש לציין כי לא כל פעם שהחיזבאללה תוקף זה כי משעמם לו ואין לו משהו אחר לעשות - לפעמים הוא אכן מגיב לפעולות יזומות של צה"ל - אבל על דברים מסוג זה שקרה לפני מספר שבועות אסור לעבור בשתיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל תראו איזה יופי עובדות הפעולות שלנו בעזה!!

מה, לא ברור לכם שלהפגיז (מהאוויר והיבשה) מגרשי חול ריקים זורע אימה ופחד בלב הפלסטינים? אוטוטו, גג 2-3 מליון שקל בפגזים ופצצות, ונשיג את המטרה שלנו! מגרש גולף בכל חצר פלסטינית!! HELL YEAH!

וכשחיזבאללה יראה את זה, הוא בליינד יפסיק את ההתקפות שלו, כי הוא יראה שאנחנו עם שוחר שלום, נחמד וחביב. והרי לא מתקיפים אנשים נחמדים, נכון?

דווקא ברק הותיר את החיזבאללה עם דברים בודדים בידיהם לעומת כל העוצמה שהייתה להם מאז הפלישה ללבנון.

ואם נסתכל על עובדות נראה ירידה חדה במספר ההרוגים בתקריות מלבנון לעומת מספר ההרוגים בזמן השהייה שלנו בלבנון.

אתה פשוט מטומטם.

קודם כל, אתה באמת טוען שעכשיו החיזבאללה יותר חלש מאשר לפני הנסיגה ("נסיגה" עאלק...)?

ולגבי מספר ההרוגים לפני ואחרי - מינעי סיכם את זה יפה מעלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מטומטם? אנשים פה בעד לצאת למלחמה כוללת בלבנון ואני מטומטם??? טוב... ואם הייתה לך מעט הבנת הנקרא היית רואה את דבריי הבאים:

יש להילחם בחיזבאללה או בארגון שירה את הקטיושות

נחמד לתקוף אנשים אבל לפחות תעשה זאת כאשר יש סיבה הגיונית... ומדהים שאתה מבין יותר מאשר כל חברי הקבינט הבטחוני והמטכ"ל יחד עם אנשי ביטחון ברחבי העולם שקבעו שהפתרון לטרור הוא במספר רובדים ולא בפעולות פיזיות בלבד:

http://news.walla.co.il/?w=//822628

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכתוב מה שכתבתי בפורום בחו"ל (בערך...)

ישראל צריכה למצות את הדין עם הלבנונים, לא יתכן שיירו קסאמים לעבר ישובים ישראלים, שישראל לא בשטח לבנון (לפי האו"ם ומוסכמות בינ"ל), לא יתכן שכאשר מתקיפים אותך אתה אומר "הנה הלחי השניה", פשוט בלתי נסבל.

כל מדינה נורמלית אחרת כבר ממזמן היתה קוטשת את לבנון ע"י גשם של פצצות, ולא משאירה אבן על אבן שם.

כפי שכבר אמרתי, זה פשוט בלתי נסבל שיירו אפילו טיל, אפילו כדור מכיוון לבנון לעבר , זאת עילה מוצדקת למלחמה (שאני לא ממש בעדה, אבל בכל זאת), תחת "הגנה עצמית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה וישראל היא מדינה ריבונית המעוניינת להמשיך ולהתקיים לעד, עליה לראות בהתקפות של החיזבאללה, החמאס, הפתח והג'יהאד האיסלמי הכרזת מלחמה, ולהכריז לאלתר מלחמה על לבנון והרשות הפלסטינית.

במתקפת נגד, לא מסתכנת במלחמה כוללת שכן כבר עתה אנחנו נמצאים במצב של מלחמה, בין ואנחנו חפצים בכך ובין אם לאו, ועל כן מלחמה כוללת עדיפה על מצב של מלחמה חד-צדדית.

ישראל לא מסתכנת במלחמה כוללת. צריכה להכריז על מלחמה כוללת, לצורך מיגור הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מטומטם? אנשים פה בעד לצאת למלחמה כוללת בלבנון ואני מטומטם???

כן.

ובמיוחד לאור מה שציטטת. איך בדיוק אתה מציע להלחם בחיזבאללה בלי לצאת למלחמה נגדו? לשלוח להם זר פרחים ולבקש שיפסיקו?

נחמד לתקוף אנשים אבל לפחות תעשה זאת כאשר יש סיבה הגיונית... ומדהים שאתה מבין יותר מאשר כל חברי הקבינט הבטחוני והמטכ"ל יחד עם אנשי ביטחון ברחבי העולם שקבעו שהפתרון לטרור הוא במספר רובדים ולא בפעולות פיזיות בלבד

סיבה הגיונית?

הפגזות קבועות של גבול הצפון זה לא מספיק?

תמיכה בארגוני הטרור הפלסטינים זה לא מספיק?

הצהרות וכוונות לחיסול (לא משנה כרגע אם יש או אין להם את היכולת לעשות את זה) זה לא מספיק?

התמימות שלך לא מפסיקה להדהים אותי... אני כבר לא יודע אם אתה עושה את זה בכוונה או שאתה באמת עיוור למה שקורה סביבך. תתעורר, אתה לא בשוויץ.

ואני לא טוען שאני מבין יותר, אבל אני כן טוען שלקבינט הביטחוני ולהנהגה בכלל יש יותר מדי שיקולים פופוליסטים שמעיבים על קבלת ההחלטות שלהם. אני כן טוען שבטחון תושבי הצפון בפרט והמדינה בכלל לא עומד בראש מעיניהם של מנהיגינו המהוללים.

ובנוגע למשפט האחרון, נכון לעכשיו, אני לא רואה שום פעולות (אמיתיות, משמעותיות) שנעשות למיגור הטרור - צבאיות או אחרות.

[נ.ב: נעלבתי. אף אחד לא התייחס לבדיחה שלי עם הגולף :'( ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[נ.ב: נעלבתי. אף אחד לא התייחס לבדיחה שלי עם הגולף  :'( ]

לא ממש הבנתי איך הפגזה של שטחים ריקים יוצרת מגרשי גולף. :nixweiss:

אני מניח שהתכוונת לכך שהמכתשים שהפגזים יוצרים בחולות עזה אמורים לשמש כגומות עבור כדורי גולף. :-\

לא בדיחה מוצלחת במיוחד (בלי להעליב). מה שכן, בכל פעם שאני שומע שצה"ל הפגיז את מקורות ירי הקסאמים (שטחים פתוחים ולפעמים בתים ריקים), אני לא יודע אם לבכות או לצחוק. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

ובמיוחד לאור מה שציטטת. איך בדיוק אתה מציע להלחם בחיזבאללה בלי לצאת למלחמה נגדו? לשלוח להם זר פרחים ולבקש שיפסיקו?

סיבה הגיונית

כנראה שאתה לא מודע להבדל שבין החיזבאללה ואל קאעידה שהם ארגוני טרור לבין לבנון שהיא מדינה. אם אתה באמת מציע לצאת למלחמה נגד לבנון אז משהו באמת לא בסדר אצלך...

סיבה הגיונית?

הפגזות קבועות של גבול הצפון זה לא מספיק?

תמיכה בארגוני הטרור הפלסטינים זה לא מספיק?

הצהרות וכוונות לחיסול (לא משנה כרגע אם יש או אין להם את היכולת לעשות את זה) זה לא מספיק?

התמימות שלך לא מפסיקה להדהים אותי... אני כבר לא יודע אם אתה עושה את זה בכוונה או שאתה באמת עיוור למה שקורה סביבך. תתעורר, אתה לא בשוויץ.

ואני לא טוען שאני מבין יותר, אבל אני כן טוען שלקבינט הביטחוני ולהנהגה בכלל יש יותר מדי שיקולים פופוליסטים שמעיבים על קבלת ההחלטות שלהם. אני כן טוען שבטחון תושבי הצפון בפרט והמדינה בכלל לא עומד בראש מעיניהם של מנהיגינו המהוללים.

ובנוגע למשפט האחרון, נכון לעכשיו, אני לא רואה שום פעולות (אמיתיות, משמעותיות) שנעשות למיגור הטרור - צבאיות או אחרות.

[נ.ב: נעלבתי. אף אחד לא התייחס לבדיחה שלי עם הגולף  :'( ]

הבנת הנקרא - אתה תוקף אותי ואת אנשים אחרים שרוצים לתקוף את החיזבאללה ואת אל קאעידה מבלי להיכנס למלחמה כוללת עם לבנון. אני עדיין לא מבין איך אתה רואה תמימות בקריאה שלי לתקוף את ארגוני הטרור במספר דרכים ולא רק פיזית... ואם אתה באמת חושב שמקבלי ההחלטות שמים זין על האזרחים אז תחליף אותם ולא תמשיך כמו רוב האנשים להצביע לאותם נבחרים כל שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אם אתה רוצה להמשיך "להילחם" באירגוני הטרור, בבקשה.

אני, באופן אישי, עייפתי מהמלחמה הזו. אני לא קונה את "השלום" שהשמאל מציע, ואני מצפה להכרעה צבאית תקיפה בצורה של מלחמה כוללת במטרה לסיים את המלחמה החד-צדדית בה אנו נתונים כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להלחם בטרור בשיטה של מלחמה... אנחנו מנסים את זה כבר 50 שנה וזה לא עובד.

אפילו האמריקאים עם כל הכח שלהם בעירק לא מצילחים לעצור את הטרור.

אז יופי, נפוצץ את האמ- אמא של הלבנונים או הסורים.. זה יעצור את הטרור??? לא!!! זה רק יגרום להם לשנוא אותנו יותר וליותר אנשים להצטרף לתנועות איסלמיות קיצוניות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאנחנו עושים במלחמה בטרור מול הפלשתינים, ומה שהאמריקאים עושים במלחמה בעירק מול ארגוני הטרור זה מלחמה בזעיר אנפין. אני מדבר על מלחמה כוללת שתביא לאחת משתי התוצאות הבאות:

א. השמדת האוייב.

ב. כניעה של האוייב וחתימה על הסכם שלום מתוך הכרה בעוצמתה של מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאנחנו עושים במלחמה בטרור מול הפלשתינים, ומה שהאמריקאים עושים במלחמה בעירק מול ארגוני הטרור זה מלחמה בזעיר אנפין. אני מדבר על מלחמה כוללת שתביא לאחת משתי התוצאות הבאות:

א. השמדת האוייב.

ב. כניעה של האוייב וחתימה על הסכם שלום מתוך הכרה בעוצמתה של מדינת .

איך אתה יכול להשמיד את האויב ברגע שהוא ילדים, נשים וילדים פנאטים שאין להם ערך לחיים (מתאבדים) וכשהם מפוזרים בהרבה מאוד מדינות בכל העולם?

מי זה האויב שלך? העם הלבנוני? אתה לא יכול פשוט להיכנס ללבנון ולחסל את ה5 אחוז מהאוכלוסיה שהם טרוריסטים פנאטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...