60 שניות על איומים והבטחות שווא.. - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

60 שניות על איומים והבטחות שווא..

Milford Cubicle

Recommended Posts

הפתרון שלי הוא סתם ככה לצאת למלחמה או להרעיב למוות אזרחים חפים מפשע, כפי שאתה מצייר את זה. אנחנו כבר נמצאים במצב של מלחמה, ולכן עלינו להילחם או לחדול.

במבצע צבאי נרחב בלבנון, אני מניח שאתה מתכוון לשל"ג. זה נוהל ע"י שרון שדהר עד לבירות. אני לא מציע לשלוח עשרות אלפי חיילים לכיבוש לבנון. התוכנית שלי כוללת שימוש עיקרי בחיל האויר, חיל הים וארטילריה עם מינימום הכרחי של שריון וחי"ר באופן מוגבל. מטרת המבצע היא לא כיבוש שטחים ויצירת חגורת ביטחון או שליטה בעם זר, אלא השמדת האוייב במידה והוא לא ישכיל להיכנע ולהתפרק מנשקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי לא כולם יכולים לעשות מה שארה"ב יכולה

ישראל לא יכולה לכבוש מדינה ולשים שם שלטון חדש

ארה"ב כן.

דרך אגב, אני חי בקריות

זה לא כזה רחוק ממני בתקופה שיש סירנות בנהריה להיכנס למקלטים

אני לא אומר לא להגיב

אבל הגיע זמן שתתבגרו

ישראל לא יכולה לעשות מה שהיא רוצה

ותודה לאל יש לנו מנהיגים שמפעילים שיקול דעת ולא מכריזים מלחמה אחרי כל קטיושה

כשהחיזבאללה שולח קטיושה, צריך לחסל עשרים פעילים שלהם (שיהיה אפילו 2000)

כשהחמאס שולח קסאם, כנ"ל

אבל לא לפגוע באזרחים מסכנים (כן, לא כולם טרוריסטים) שאין להם מה לעשות בנידון

יש לך הצעה אולי איך לעשות את זה?

וזה לא שאני בעד לחסל את המדינות השכנות ואת כל הערבים. אני בעד חיסול של כל מי שתומך בטרור, ומה לעשות, גם חוסר התנגדות זה הבעת תמיכה.

בארץ כשמישהו לא אוהב משהו שהמדינה- שמייצגת את הרוב, עושה, מקים אגודה או עמותה או משהו כדי למחות (ראה ערך 4 אימהות...). אני עוד לא שמעתי על אירגון ערבי נגד טרור.

אינפנטיל ריאלי :smile1: זה משהו חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינו את הפורום!

היום זה לא מה שהייה לפני 3000 שנה. היום יש ממשלות מסודרות, נציגים שיכולים לדון בעתיד, לא מלכים שרצחו את זה שהיה לפניהם ולקחו את התפקיד שלו.

כודם שיהייה קצת שקט שנוכל כולנו לקחת פסק זמן ולחשוב, אחר כך נסתדר כבר. זה לא שיש ברירה אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג, אתה חתיכת אומנות.

תצטט, אין בעיה שתצטט.

אבל מה קרה אחרי שאמר מי שאמר את המשפט הזה?

האר את עיניי במטותא. ::)

נ.ב.

שמתי לב שאני מככב בחתימה שלך:

MiniMizer: במקום לכתוב את כל ההודעות הארוכות האלו Borg, אתה יכול פשוט לכתוב "ערבי גבר הוא ערבי בקבר", זה די מסכם את כל ההשקפה שלך.

אפשר להכליל ולומר כי "ערבי טוב הוא ערבי מת". אבל, הדבר לא נאמר מתוך גזענות, אלא מתוך שנאה של האוייב מתוך השקפה של "הבא להורגך השכם להרגו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב. חשבתי ששמת לב לזה כבר כשאני העלתי את זה, לפני כמה חודשים...

אבל שיהיה, בכל אופן, שינית את החתימה (במקרה, מתוך שיעמום) לפני 6 דקות, לא שהמשפט הזה לא תופס לגביך עדיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד דבר אחד בגלל שאין לי מושג מה להגיד פה בשביל לצאת חכם..

אבל!

על הזין שלי כל הערבים השרמוטות האלה ושיעזבו אותם צבא וכל החרא הזה...שיבואו פנים לפנים ואז באמת יהיה הסוף..למה אנחנו נשבור להם תצלעות ונזיין להם את הנשים המסריחות האלה שלהם אם השיערות בתחת!!!!!!!!!!!!

יאללאאאאא...ערבים שרמוטות...

ולפותח התארד...אתה צודדק!!!!ב 200% אבל אתה יכול להגיד לי מה אתה רוצה מהממשלה לעשות?

כל דבר שתעשה אתה תוכל צעקות מארה"ב ..אין מה לעשות....ככה זה שממשלת כבר 50 שנה עושה שעווה לנשיאי ארה"ב!!!!!!!!!!!!

ושוב אני אומר כל הערבים האלה על הזיין שלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב. חשבתי ששמת לב לזה כבר כשאני העלתי את זה, לפני כמה חודשים...

אבל שיהיה, בכל אופן, שינית את החתימה (במקרה, מתוך שיעמום) לפני 6 דקות, לא שהמשפט הזה לא תופס לגביך עדיין...

אני בד"כ נוטה לסנן חתימות גדולות מבלי לקרוא אותן, כפי שהתרגלתי להתעלם מפרסומות מעצבנות.

לא אמרת לי עדיין מה לא בסדר במה שכתבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...