כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

יש לי שאלה

למה השרת הזה יש בו רק מפה אחת KARLAND ??? (המפה השנואה עלי אגב ) כל מפה שאין בה כלי שמתרומם לפחות 10 מטר מעל האדמה האמתי , שנואה עלי :)

עוד משהו נכנסתי מיום הראשון לאחר שקניתי מקורי ותוך חצי שעה קיבלתי הודעה שעליתי דרגה ועוד איזה שהו אות כבוד

מאז...שיחקתי 6...7...שעות ולא קיבלתי או עליתי בכלום

מדוווע?

אם כבר אז עוד שאלה (אני בשוונג) ...

כמה TEAM KILL צריך כדי שיהיה באן לצמיתות ?

כי מה שהולך בבטפילד ממש לא פייר ומעצבן במיוחד !

5 אנשים מחכים למטוס - אחד מן הסתם לוקח !

כל שאר ה 4 עומדים כמו מפגרים בכוונה כדי שידרסו אותם כדי שזה שלקח את המטוס יוענש בלפחות 2..3...TEAM KILL במכה !!

אפשר לעשות משהו נגד זה :( ? כי אין ברנקדים PUNISH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי אמר שלא תיקנו את זה?

אני

עובדה שהדרגה שלי יותר גבוה ממה שהיא היתה אמורה להיות... וגם של אחרים

עוד משהו נכנסתי מיום הראשון לאחר שקניתי מקורי ותוך חצי שעה קיבלתי הודעה שעליתי דרגה ועוד איזה שהו אות כבוד

עוד דוגמה לכך שזה לא סודר... לא הגיוני שהוא הצליח להשיג בפעם הראשונה 500 נקודות תוך חצי שעה כדי לעלות דרגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה עמוד הRANK שלך?

אני זוכר ליפני שבועיים בערך מישהו עלה 6 רמות בשרת ששיחקתי בפחות מ שעה וחצי.....

איזה אני מנצל את הבאג הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי יש חמישה סרברים של BF2 !!!

כולם ריקים אבל ! כנראה בגלל שאנשים לא מוצאים אותם ב

ALL SEEING EYE

אז הנה כולם תתחילו למלות אותם !!! מזה !! משחק כזה טוב 0 שחקנים ! :(

199.203.85.67:16567

199.203.56.35:16567

80.179.153.17:16567

212.199.163.202:16567

84.95.244.205:16567

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה עמוד הRANK שלך?

אני זוכר ליפני שבועיים בערך מישהו עלה 6 רמות בשרת ששיחקתי בפחות מ שעה וחצי.....

איזה אני מנצל את הבאג הזה?

http://bf2stats.nsvr.info/player/46298587

ולא נראה לי שאפשר לנצל את זה כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AppleJack ,  גיל: 24.

משחק בשרתים עם פינג של 90-140.  תתפלאו אבל גם עם 140 פינג עדיין אפשר לשחק בכיף... לא ממש תרגישו את ההבדל.   

למשל, ב-quake (משחק מהיר יותר) זה על הפנים... אבל במשחק כמו BF2, שזז במהירות סבירה זה לא כל כך משמעותי.

מה שחשוב זה שהפינג יהיה יציב ולא יקפץ יותר מדי.

ד"א, למה אתם משתמשים ב- למטרות משחק ??? מה לא שמעתם על XFIRE ?   זו תוכנת המסנג'ר הכי רצינית לגיימרים.

אפשר לראות באיזה משחק\שרת החברים שלכם משחקים ואף להצטרף ישירות לשרת (ברוב המשחקים).   התוכנה תומכת במלא משחקים.

אפשרות לדבר עם חברים ב-voice או בחלון *מתוך* המשחק!.   אם חבר שולח הודעה - נפתח חלון בממשק גראפי לתוך המשחק... פשוט תענוג.

לא צריך יותר לצאת ל-desktop בשביל לתאם איזה עניין...

www.xfire.com

44177456.gif

עריכה: בקשר להתחמקות עם מטוס... פשוט תעלה את ה-sensitivity ותעשה מנוברים מוגזמים... שחרר Cheff/Flare.

מה שתמיד עובד - כוון אף כלפי מעלה... טוס גבוה עם afterburner, ואז צלול כלפי מטה באגרסיביות ... בדרך אתה גם מקבל תמונת על רחבה, נצל את ההזדמנות ומצא לך איזו מטרת קרקע לפוצץ , אם אפשר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם: נמרוד

משחק: בסרברים שאני אוהב באירופה, פעם הייתי כמו רובכם שחקן "ראנקד", הגעתי עד 19000 נקודות ואז נמאס לי מהניקוד והמדליות והתחלתי להתמקד במשחק.

משתדל לשחק רק באירופה, שחקן לניץ מושבע וחולה עד שלניץ נפל אני עובד עצות נודד, לפעמים אני משחק גם בראנקד, אבל פעמים בודדות.

קיטים: כשאני משחק בפאבליק אני עובר מקיט לקיט, בד"כ מדיק, בPCW עם הקלאן שלי אני משחק בקיט SF ועוד על מיני דברים שאסור לי להפיץ.

רכבים: אני טייס מסוק ונהג טנק, בשאר המשוריינים\רכבים\כלי טיס אני חלש, יחסית אני גם לא גאנאר טוב במסוק.

* אני הלידר של הקלאן RAW שאנחנו לפעמים נותנים נוכחות בשרתים הישראלים להראות רמה או סתם, מי שמכיר יופי.

* קניתי מקורי את חבילת ההרחבה ואני חייב לציין שאני מאוכזב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם: נמרוד

משחק: בסרברים שאני אוהב באירופה, פעם הייתי כמו רובכם שחקן "ראנקד", הגעתי עד 19000 נקודות ואז נמאס לי מהניקוד והמדליות והתחלתי להתמקד במשחק.

משתדל לשחק רק באירופה, שחקן לניץ מושבע וחולה עד שלניץ נפל אני עובד עצות נודד, לפעמים אני משחק גם בראנקד, אבל פעמים בודדות.

קיטים: כשאני משחק בפאבליק אני עובר מקיט לקיט, בד"כ מדיק, בPCW עם הקלאן שלי אני משחק בקיט SF ועוד על מיני דברים שאסור לי להפיץ.

רכבים: אני טייס מסוק ונהג טנק, בשאר המשוריינים\רכבים\כלי טיס אני חלש, יחסית אני גם לא גאנאר טוב במסוק.

* אני הלידר של הקלאן RAW שאנחנו לפעמים נותנים נוכחות בשרתים הישראלים להראות רמה או סתם, מי שמכיר יופי.

* קניתי מקורי את חבילת ההרחבה ואני חייב לציין שאני מאוכזב מאוד.

תגיד אתה יכול לפרט טיפה איך עובד PCWאני מת לנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי פתאום הודעה שנפתחו לי הנשקים ...........

אז נכנסתי בחרתי ברובה צלפים מאילו שנפתחו

אבל אני לא רואה שום חדש ...

איפה זה ?

ברשימה של הקיטים (איפה שבוחרים נשק/תפקיד)

יש שתי חצים על הקיט של הצלף זה יחליף לך לחדש ד"א לוקח קצת זמן ללמוד להשתמש בו טטוב כי הוא דיי איטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה יכול לפרט טיפה איך עובד PCWאני מת לנסות

אני חושב שלא הבנת מה זה אבל אתם אסביר בכל מקרה (ההסבר הוא כאילו PCW מלא של 8 אנשים, אפשר לעשות גם עם 4 או גם באינף):

יש לך קלאן, 8 חבריי הקלאן מחוברים עכשיו למחשב, אתה מפעיל את הוואר בוט בשרת שלך במירק ומבקש קרב מקלאן אחר.

אחרי כמה זמן נציג מקלאן אחר נכנס לערוץ שלך, בודקים פינגים, אחרי שהכול טוב אתם מתחילים לשחק.

פי סי דאבל יו זה בעצם קרב בין קלאנים, סוגרים שרת, מכינים טקטיקה, ועושים קלאן מול קלאן.

פשוט לא?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ARNONZ.........

תן לי את האי סי קיו שלך

לא הבנתי !

אני נכנס שם ורק רואה נשקים .....אחד מהם עם מנעול פתוח לא סגור אז הבנתי שזה כאילו מה שנפתח רק ???

(סוג של שוט-גן אוטומטי 12 כדורים במחסנית)

אבל שקיבלתי את ההודעה הפתאומית באמצע משחק שנפתחו לי נשקים ראיתי הרבה יותר פשוט בחרתי את זה (השוטגן) ונאמר לי שאני אוכל להחליף למשהו אחר אחר כך

אבל איפה זה ? איפה הבחירה .....הדבר היחידי שאני רואה שחדש זה השוט-גן האוטומטי הזה..איפה שהסוגי חיילים שם ..SPECIAL FORCE ENGINEER....MEDIC......

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...