כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אישית לא ניקתעתי עוד בציטרים,טוב מה מה שקורה כשאתה משחק בסרבר שחצי מהשחקנים שם הם אדמינים :P

אגב איך משנים את הניק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טירוף אני לא מבין איך אתם משחקים בחו"ל ונהנים עוד !

הרי 90 אחוז מהיום (אני ב 012) הפינג בשמים !!! הוא נרגע רק בשעות של 12 בלילה ומעלה ...1..2....בבוקר

שזה 80 ..90 ..שזה עוד בסדר

איך אתם מסוגלים בכלל לשחק מעל 100 !

חייבים לעשות משהו ! שרת רנקד ישראלי צברי (שאני אומר ישראלי אני מתכוון שממריאים עם מסוק יישר יורים עליך חברי הקבוצה שלך כדי להפיל אותך בכוונה)

;D

יישר אני מזהה את כל הישראלים בחו"ל (מישהו עלה על מטוס שהם חיכו לו - יישר C4....ANTI TANK ...עד הקיק .. :pissed:

בכל מקרה ! חייבים לארגן שרת ישראלי שכמובן יכיל רק את WAKE ISLAND 2007 ..אין בכלל טעם לעוד מפות ;D

אי אפשר לשחק בפינג מעל 100 בלתי אפשרי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי 90 אחוז מהיום (אני ב 012)  הפינג בשמים !!! הוא נרגע רק בשעות של 12 בלילה ומעלה ...1..2....בבוקר

חייבים לעשות משהו ! שרת רנקד ישראלי צברי (שאני אומר ישראלי אני מתכוון שממריאים עם מסוק יישר יורים עליך חברי הקבוצה שלך כדי להפיל אותך בכוונה)

;D

יישר אני מזהה את כל הישראלים בחו"ל  (מישהו עלה על מטוס שהם חיכו לו - יישר C4....ANTI TANK ...עד הקיק .. :pissed:

בכל מקרה ! חייבים לארגן שרת ישראלי שכמובן יכיל רק את WAKE ISLAND 2007 ..אין בכלל טעם לעוד מפות ;Dאי אפשר לשחק בפינג מעל 100 בלתי אפשרי !

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי 90 אחוז מהיום (אני ב 012)  הפינג בשמים !!! הוא נרגע רק בשעות של 12 בלילה ומעלה ...1..2....בבוקר

;D

יישר אני מזהה את כל הישראלים בחו"ל  (מישהו עלה על מטוס שהם חיכו לו - יישר C4....ANTI TANK ...עד הקיק .. :pissed:

בכל מקרה ! חייבים לארגן שרת ישראלי שכמובן יכיל רק את WAKE ISLAND 2007 ..אין בכלל טעם לעוד מפות  ;D

אי אפשר לשחק בפינג מעל 100 בלתי אפשרי !

אפשר להנות בלי בעיה, פעם שיחקתי בשרת שהיה לי בו איזה פינג 90, וברגע מסויים הפינג שלי קפץ לאיזה 250 ולא שמתי לב, (לא היו לאגים) ושיחקתי ככה איזה חצי שעה עד ששמתי לב, ונהנתי....

וגם לי יש 012 adsl ודווקא אצלי הפינגים בהחלט סבירים... יש שרתים אירופיים עם 80-90 פינג, וגם לא אכפת לי לשחק עם 110 או באזור של ה-100 בחלק מהשרתים.

בכל מקרה, שרת ראנקד ישראלי בהחלט לא יזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...