כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

הכינוי שלי הוא Trumpeldor

לא מזמן קניתי Cd-key, אז אני רק לאנס קורפורל,

לטוס אני לא ממש יודע, ויש בעיה רצינית להתאמן עם הפינגים המטורפים שיש באינטרנט של הקיבוץ לחו"ל ...

בקיצור, BF2 משחק ענק ברגע שהפינגים לא קופצים לשמיים, וכשבקבוצה השניה אין bunnyhoppers, זה משגע אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכנוי שלי הוא da_om

מאי זאת הילדה שלי והיא החזיקה את הנרגילה רק בשביל התמונה היא לא היתה דלוקה כמובן  ואני לא מעשן לידה אלה רק בחדר מחשב.

אני משחק בכל מני שרתים איפה שיש שרתים עם פינג נמוך אני שם . בדרך כלל מתחת ל100 וזה קורה הרבה כי יש לי את חבילת הגיימרים של בזקבנלאומי וזה מצדיק את עצמו.

כמה סרברים יש לך מתחת ל 100פינג , באיזה שעה ? ודרך איפה (הסייר של המשחק\ASE\תכונה אחרת) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DA_OM

אם תראה אותי שלח איזה הודעה או בקשה לסקוואד .....אני זה ROBINOOB

כי גם אני נכנס רק לאילה שאני רואה מתחת ל 100 פינג

עכשיו

מזה "חבילת הגיימרים של בזקבנלאומי" ???

פרט נמק והסבר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה שם לב שרוב השרתים הגרמניים הם פשוט נוראיים?!  תמיד יש כמה טייסים מוגזמים כאלה שאפילו לא יבזבזו עליך פצצה .. הם פשוט יורידו אותך (בתור חיל רגלי) בצרור בודד  :nixweiss:

המון פעמים מצאתי את עצמי בשואה שכזאת, עד שהרמתי ידיים ויצאתי מהשרת (וזה לא קורה הרבה, גם אם הקבוצה שלי נובים ומפסידים כל הזמן)

הם פשוט מכונות מלחמה משומנות, בטח יש להם ג'ויסטיקים מפחידים כאלה (למרות שקשה לי להבין את הייתרון שלהם על עכבר ברגישות גבוהה)

יש לי אפילו פילטר של "No Germans"  ב-ASE   ;D

מסכנה, אם יש טייסים ממש טובים בקרב, זה נהיה פשוט בלתי אפשרי להתמודד מולם. יש הרגשה של חוסר אונים. זה ממש מבאס את המשחק, למרות הפינגים הנמוכים (יחסית) לגרמנייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לעשות טובה ולכתוב מדריך טיסה מזורז בעזרת מקלדת ועכבר ?

אני מצליח לטוס אבל כל פעם מסתבך כשמתחילים לירות עלי או שאני צריך לעצור באוויר מעל דגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך קודם כל גם להבין קצת איך מטוס ומסוק בעיקר עובדים ...

מטוס זה הנעה אחורית שים גז הוא טס קדימה ...פניות : לוקחים מאזנות לאחד הכיוונים וכדי להיכנס לפניה טוב צרכים גם למשוך UP עם ההגה גובה (למעלה) כדי להיכנס לפניה

עכשיו קחו טיפ : שאתם פונים לדוגמא שמאלה לקחתם את העכבר שמאלה משכתם גם למעלה כדי להיכנס לסיבוב ו ! שתמשו בהגה כיוון שזה ה A

ו D במקרה הזה (פניה שמאלה) השתמשו ב A עם הפניה ....ו הכי חשוב מבערים ! מבערים ! מבערים !!! (כפתור הSHIFT) תיכנסו לפניה עם מבערים גם לפניה מהירה והתחמקות ממטוס שעל הזנב שלכם .....הדרך היחידה האמתי שאפשר איך שהו בכלל להתחמק ממישהו טוב זה פול מבערים עם משיכה חדה 90 מעלות למעלה או לעשות לופ או לצאת מלמעלה ימינה או שמאלה חד וכל הזמן כמובן לבדוק עם CONTROL לצדדים ו C

לראות אם הוא עדיין על הזנב שלכם (כמובן מהר לחזור למצב של קוקפיט) זהו בעיקרון לגבי המטוס ...אה וכמובן הכי חשוב ! כנסו ל OPTION

שנו את SENSITIVITY ל 8.5 ושני המדדים לעלות את שניהם ל 10 .

לגבי המסוק זה שונה לגמרי ממטוס זה לא הנעה אחורית זה הנעה כלפי מעלה ע"י הפרופלור הראשי למעלה ופרופלור צד ששומר על האיזון ...

אם תמשכו לדוגמא שמאלה זה לא כמו המטוס אתם פשוט תפלו בסוף !!!!.....אם משכתם שמאלה גם הציר השמאלי צריך לזוז ייחד עם הפניה שזה בעצם כפתור ה A ייחד עם תזוזת העכבר שמאלה וכמובן שוב קצת UP (למעלה עם העכבר) כדי להיכנס לפניה )

SENSITIVITY

שימו על 4.5 ושוב שני המדדים למטה על 10 ו 10 ..

זהו בעיקרון ...יש לי ידע בטיסנים+מסוקים על שלט פשוט אז אני מבין איך העסק עובד טוב וזה דיי עוזר בבאטפילד ! מקווה שזה יעזור לכם !

ואל תתייאשו !!! לקח לי לפחות שעה שעתיים של טיסות גם לקלוט את הקטע ...ועדיין מפילים אותי על ימין ועל שמאל .....הרבה אנשים גם משחקים עם ג'ויסטיק שזה ייתרון ענק עלינו (העניים עם העכבר אופטי ב 25 שקל מהסופר) :bash::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווו ואההה....איזה מגילה רשמתי כאן .....בכל אופן !

שכחתי משהו חשוב מאוד לגבי המסוק !!! דיברנו על זה שהוא לא מונע כמו מטוס (גז..ויאללה טס קדימה)

בגלל שהוא מונע ע"י הרוטור הראשי (מלמעלה למסוק) אז כמובן איך הוא יזוז קדימה ??? הרי גז...רק יעלה אותו למעלה

אז כמובן שכוונים את המסוק תמיד קצת כלפי מטה כדי שינוע קדימה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...