6800le vs 9800pro. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6800le vs 9800pro.

elad the master

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הגיוני לחשוב שה-6800LE וה-9800PRO בערך באותה רמה עם פוטנציאל אוברקלוק סביר ל-6800LE. חשוב לציין שפתיחת צינורות זה לא עניין מובטח ומדובר פה בהימור על סכום לא מבוטל. יש סיבה שהליבה הזאת הוכרזה כלא כשירה ושסגרו לה 4 צינורות ומוכרים אותה ב300 שקל פחות.

ה-6600GT וה-6800 הרגיל נמצאים בערך על אותו רף ביצועים, כשההבדל מתחיל כשמפעילים פילטרים, בהם ה6600GT חווה נפילה הרבה יותר גדולה בביצועים מאשר ה-6800.

ה-6800LE הוא גרסא מוחלשת משמעותית (רבע מצינורות העיבוד חסומים), ולכן סביר להניח שבסטוק 6600GT ייתן ביצועים יותר טובים, מה גם שבמחיר בו נמכר הLE אין הבדל בין השניים.

אז כן, אני מצטרף (לשם שינוי עם הסבר מנומק ולא סתם תחושות בטן), להמלצה שניתנה קודם - LE זה כאב ראש, קנה כבר 6600GT.

עריכה:

הי מה אתם יודעים, כל הניחושים המושכלים שלי התבררו כנכונים...

http://www.digital-daily.com/video/roundup2agp/index04.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

there is no argument here. 6800LE is better than 9800Pro and 6600GT.

9800Pro is just old and has relatively low clocks. 6600GT has 128-bit mem, so

when you turn on the filters, it just dies, performance decline is huge.

with 6800LE you get 256-bit mem, and both and mem overclock very well.

my 6800LE opened from 8/4 to 12/6. overclocked from 325mhz (XFX has 325 default instead of 300) to 430.

mem reached around 850mhz. the result in 3dmark2k5 is around 4400 with old Barton 2500+ nonoverclocked.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אם לא הצלחת לפתוח צינורות ל6800LE עדיין יש לך כרטיס חזק שטוב לC@ וכמו שהבחור מעלי אמר בהפעלת פילטרים ורזולוציה גבוהה ה6600GT פשוט נחנק בגלל ה"מוגבלות" של רוחב פס 128ביט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב"ה

שלום חברים

רציתי להביע רק את דעתי בנושא

לא הבנתי עדיין אם הבחור מחפש לקנות כרטיס או רק שואל

בכל אופן אם תסתכלו על יחס של מחיר ועלות

נראה שעדיף את 6800LE כי הוא יותר זול, יש לו יותר אפשרויות וטכנולוגיות חדשות, ואפשר לפתוח לו צינורות כמו שאמרו, אבל זה גם "כאב ראש"

כי איך שזה נראה 9800 PRO יותר זול ומשתלם וניתן להשיג אותו בקלות ביד 2 ב 400-500 שח

גם פה נשאלה אותה השאלה ואתם מוזמנים לקרוא

http://www.hardwareanalysis.com/content/topic/33434/

בנוסף כמו שאמר חבר למעלה כבר לא קיימים היום בשוק 6800LE לא ל AGP ולא ל PCIE

יש רק 6600LE למינהם ...

בקיצור התשובה לשאלה כזאת פשוטה

לקחת 6800 GS שמגיע בקרוב למחיר של 220$ או לחסוך כמה $$$ וללכת פשוט על 6800 בלי GS ובלי LE שהוא עדיין כרטיס חזק לפילטרים גבוהים לעומת 6600 GT

:hi: אז בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לי יש 6800LE AGP כבר מעל שנה ,ראיתי אנשים שהצליחו לפתוח אותו ל 16X6 אני הצלחתי רק 12X6 השיפור בביצועים? רק 400 נקודות ב3DMARK ועוד איזה 10 FPS בממוצע ברוב המשחקים, זה נכון שאפשר לשחק עם פילטרים והכל , אבל כדי לעבור את ה 3500 נקודות אתה צריך להתחיל עם OC וכדי לעשות OC לכרטיס הזה שישפיע על משהו , כדאי להעלות מתחים לצרוב ביוס, כמובן שאם אין לך מושג בזה אתה לא תתחיל להתעסק עם זה.. אבל אני הצלחתי להגיע מקסימום ל

380/820 mhz ולתוצאה של 4100 (עם דריורים של לפני שנה היו םאולי אפשר יותר) , אך איך לומר את זה בעדינות הכרטיס לא היה יציב להרבה זמן .. כנראה בגלל ספק כח איכותי אך חלש מידי ( 360w )

מה שכן אני ראיתי אנשים עם 6600GT שהצליחו להגיע למהירויות גבוהות מאוד ולעבור את ה 3800 נקודות בלי הרבה כאבי ראש ובלי להעלות מתחים או צריבות ביוס למינהם , אז נכון אול עם פילטרים מופעלים תיהיה קצת נפילה אבל אני אישית לא משחק עם פילטרים באף משחק אז הצטערתי שלא קניתי 6600gt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

actually i have my 6800LE running at 430mhz core at default 1.1v core voltage, and without

playing with the . anyway its better to get 6800NU, which has 12 pipes (and usually opens to 16/6).

and with card u get better memory chips, so it usually can reach about 1ghz mem speed.

OK

אבל הסברנו כבר שזה לא שווה להתעסק עם זה

כי סתם כאב ראש

אם הוא יצליח או לא ...

והנה הבחור למעלה הצטער שלא לקח 6600GT

יהיה עדיף לא להתעסק עם זה וזהו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

maybe if u just read what i wrote thoroughly u'd not have written such rubbish.

i said that its most likely wiser to get 6800NU, regular 6800, which already has 12 pipes opened without any hassle.

its a bit more expansive, but a lot faster than 6600GT, especially if u like anything higher than 800*600.

and, just in case that u want to open pipes, u dont need to start flashing bioses. u simply dl rivatuner, install nvstrap driver, specify what pipes and vertex units u want opened, restart , and thats it.

if u cant do that, u r in the wrong forums.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי טוב מאוד את מה שרשמתה חבר :)

ואני מסכים איתך שעדיף לקחת 6800 רגיל שיש לו 12 צינורות עיבוד שלא כמו LE עם 8 רק ...

אבל הבן אדם שאל בטווח מחירים של LE

ולכן עדיף לו 6600GT

למרות שבאמת עדיף להוסיף מעט ולקחת 6800 שגם חזק יותר עם פילטרים גבוהים אודות לרוחב פס 256 BIT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

actually i have my 6800LE running at 430mhz core at default 1.1v core voltage, and without

playing with the . anyway its better to get 6800NU, which has 12 pipes (and usually opens to 16/6).

and with card u get better memory chips, so it usually can reach about 1ghz mem speed.

או שהכרטיס שלך מיוחד או שאני לא יודע מה, אי אפשר לעשות OC נורמאלי ועוד להגיע ל 430MHZ בליבה בלי להעלות מתח אני יודע שהכרטיסים מהסדרה הזאת של לידטק יותר טובים אבל לא עד כדי כך, אולי הכרטיס שלך כבר בא עם מתח סטוק של 1.3 או 1.4?

במתח רגיל שהוא 1.2 או 1.1 לא הצלחתי לעבור את ה 330mhz , שוב - יכול להיות שזה באמת הספק כח שמגביל , אבל עובדה שפתאום היה עולם שונה כשהעלתי מתח פתאום הכל היה חופשי יותר .. דרך אגב, כמה אתה עושה ב 3dmark05 ? ואם אפשר ORB בבקשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...