האם X800GTO "יסחוב" את NFSU:MW בצורה טובה על ההגדרות הכי טובות? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם X800GTO "יסחוב" את NFSU:MW בצורה טובה על ההגדרות הכי טובות?

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור ש R9800P מריץ את NFSMW בצורה חלקה ביותר על HIGE עם פילטרים (של המישחק) על 20-30FPS שזה ניראה חלק לחלוטין עם המנוע של EA.

אני לא רואה שום סיבה לשדרג את הכרטיס רק בשביל המישחק הזה.

אני כן רואה כי אני מריץ הכול על 1280X1024 על ההגדרות כמעט הכי גבוהות והמשחק רץ אבל לא חלק,מרגישים שיש DELAY.

ולכן אני רואה צורך להחליף כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לשנות זה המשחק רץ אבל בקושי זה מגעיל ואי אפשר לשחק ככה

המקסימום הגדרות של x800gto זה בתמונה שהראתי לכם

יותר מזה המשחק לא עובד כמו שצריך

מישהו יכול להסביר לי איך זה יכול להיות?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- X1600 בכלל עובד ב-128 ביט אז למה לי לקנות אותו? אם כבר לקנות אז 256ביט כמו ב- X850XT או X800GTO.

זה לא המדד היחידי.קודם כל הוא יעלה בסביבות 1100 שקל.ודבר שני גם ל9800PRO שלך יש 256 ביט אבל 6600GT עם 128 עדיף עליו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא המדד היחידי.קודם כל הוא יעלה בסביבות 1100 שקל.ודבר שני גם ל9800PRO שלך יש 256 ביט אבל 6600GT עם 128 עדיף עליו.

אתה יכול להסביר למה?

נועם. מניסיון.. גם בין 9800פרו לX800XL קשה להבדיל במשחק הזה... אצלי על 1024X768 הגדרות הכי גבוהות הוא רק חלק לגמרי!!

תעשה קצת זה יכול לעזור המון.

יש לי SILENCER אבל אני מפחד לעשות OC....פעם עשיתי יותר משלך בלי ארטיפקטים אבל לא שמרתי,זה היה לחמש דקות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כי ל 6600GT יש טכנולוגיות יותר חדשות שעוזרות לו להתמודד עם משחקים חדשים בצורה טובה יותר.

לכרטיס הזה יש קלוקים מאוד גבוהים יחסית ל 9800P...ליבה:500 זיכרונות:1000...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר למה?

יש לי SILENCER אבל אני מפחד לעשות OC....פעם עשיתי יותר משלך בלי ארטיפקטים אבל לא שמרתי,זה היה לחמש דקות.

איך אתה יודע שלא היו ארטיפקטים? כידאי לדעת עם יש ארטיפקטים צריך להרצית דברים כבדים במשך שעות,למשל 2005 בכמה לופים,או את BF2 כמה שעות טובות,5 דקות לא יעזרו בכלום :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתכם

לי יש X800XL ומפרט די דומה לזה של פותח הת'רד , חוץ מהלוח כמובן, שלי NF4 ותומך ב PCIE של הכרטיס שלי.

(אפשר להסתכל במפרט שלי כמובן, בצד)

ואני מריץ את NFS:MW על 1600X1200 על ההגדרות הכי גבוהות עם כל הפילטרים רצים במקסימום (של המשחק ושל הדרייבר)

(חוץ מה-SHADOW למכוניות, שהייתי חייב לבטל, כי משום מה זה דופק את כל המשחק, בכל כרטיס של ATI)

והמשחק רץ חלק לחלוטין, בטירוף.

עכשיו, אני מבין ש GTO יותר טוב מXL , לא ?

אז אם זה ככה, מה יש פה לחשוב יותר מדי, אני לא מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...