פיגוע בקניון השרון בנתניה !!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בקניון השרון בנתניה !!!

sasi20

Recommended Posts

• תגובות 201
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

כן ואתה חכם גדול אתה סנוב מגעיל זה מה שאתה!!

ואני לא ימני לא שמאלי אנישם זיין על כל הבולשיט הזה ולא רק במדינה הזאת!!

את הטרור צריך לעקור מהשורש עם זה אומר להיסתבך במלחמה אז שיהיה כי לאט לאט אנחנו גם ככה נכנסים למחלמה!!

עומרי אתה סנוב אחו שרמוטה מגעילללללללללללללללללל סנוב אומלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם 99% מהטרור העזתי מתבסס על קסאמים שגם ככה הם לא יכולים למנוע.

מי אומר ?

חוץ מזה, עכשיו כשהקסאמים האלה יגיעו לתל-אביב, ויהיו אנשים שיגידו "אמרנו לכם", אתם שוב תאשימו אותם ב"ריקוד על דם הנפגעים".. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אוהב שהימין הקיצוני מועד על האידאולוגיה של עצמו.

האם השהות ברצועת עזה מנעה את הקסאמים? האם המבצעים הקרקעיים והחיסולים המעיטו את היכולת לשגר טילי קסאם? לא. אז אני אומר שאי-אפשר למנוע ירי תלול מסלול באמצעות גדודי חי"ר, ועדיף שהם יעשו משהו יותר חשוב במהלך השירות שלהם. כמו לעצור מתאבדים באיו"ש לדוגמא.

ולגבי נבואת האפוקליפסה שלך, מה ההבדל בין ת"א לשדרות? למה ת"א יותר חשובה? אני במקומך הייתי יותר מודאג מהסקאדים הסורים שמכסים את כל הארץ.

ואם אתה יכול, תן תגובה שהיא לא משפט אחד/תמונה/חיקוי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם השהות ברצועת עזה מנעה את הקסאמים? האם המבצעים הקרקעיים והחיסולים המעיטו את היכולת לשגר טילי קסאם? לא.

בוודאי שהיא כן.

ועם קצת יותר עוצמה (שבהחלט היתה מתבקשת) היא גם היתה יכולה להפסיק אותם כמעט לחלוטין.

מה ההבדל בין ת"א לשדרות?

אתה שואל אותי? בוודאי שאין הבדל.

אבל מה לעשות שרוב השמאל הקיצוני בישראל מורכב מתושבי השרון וכו', כל מיני יפי נפש שמבחינתם תזרוק את תושבי שדרות לתוך עזה.. כל עוד חמים ונעים להם לא אכפת להם מה קורה בחוץ.

ברגע שיפול קסאם בהרצליה - בוא נראה מה יקרה במפה הפוליטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עם קצת יותר עוצמה", אתה יכול לפרט לגבי זה? כי אני בטוח שאלופי צה"ל ישמחו לשמוע על פתרון הקסמים שלך.

ועצוב לשמוע שרק היום היה פיגוע באיזור השרון וכבר הסניליות הימנית נכנסת להילוך גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Parental Advisory, תמיד מחייך וחבריו, די ליהיות יפי נפש!

הפלאסטינאים אמרו שלא ישתקו עד שירושלים, חיפה, וכל "מה ששייך להם" יוחזר להם, בלי שום "הסכם חכם" בין העמים.

אם אפשר לקרוא להם עם, הם מבינים כוח בלבד ולא מסכימים להגיע לשום פתרון של משא ומתן או הפסקת אש שתמשך עד הסוף.

בקיצור, די להסתכל על המציאות ב "אור הטוב" ולהתחיל להבין שהעם הפלאסטינאי הוא האוייב הרציני ביותר של , ושאני לא אזכיר שזה כתוב גם בתנ"ך.

נו, שמאלנים.. תורכם:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אני זוכר מה הבבון הפלסטינאי אמר שאחרי שהתחלנו את היתנתקות למי שזוכר הוא אמר שאחרי שהם יקלו את רצועת עזה הם חוזרים חזרה למפה המקורית וכאילו הם לא קיבלו כלום חחחחח אחחח איזה שכל יש להם לערבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאסטינאים אמרו שלא ישתקו עד שירושלים, חיפה, וכל "מה ששייך להם" יוחזר להם, בלי שום "הסכם חכם" בין העמים.

אם אפשר לקרוא להם עם, הם מבינים כוח בלבד ולא מסכימים להגיע לשום פתרון של משא ומתן או הפסקת אש שתמשך עד הסוף.

בקיצור, די להסתכל על המציאות ב "אור הטוב" ולהתחיל להבין שהעם הפלאסטינאי הוא האוייב הרציני ביותר של , ושאני לא אזכיר שזה כתוב גם בתנ"ך.

נו, שמאלנים.. תורכם:

אתה יכול לדבר בלי סיסמאות? יש לך אוצר מילים חוץ מיפי נפש ושמאלנים? כי אם כן אתה לא מראה את זה... ורק נזכיר לך שמצרים רצתה לכבוש את תל אביב ואף את ירושלים ועובדה שהיום אנחנו בהסכם שלום איתם וכמעט בלי שום הרוגים בינינו בעשרים שנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, שמאלנים.. תורכם:

הפלסטינים גם אמרו שהם יגיבו "מהר ובחריפות" על חיסול יאסין, ואחר-כך לא היו פיגועי התאבדות במשך יותר מחמישה חודשים. אז? אני, בניגוד אליך, לא מתעניין בכל פיפס קטן שיוצא מארגוני הטרור ומעדיף לשפר את ההגנה על אזרחי . ההתנתקות היוותה שתי ציפורים במכה אחת, מאחר והיא אפשרה לצה"ל להיערך לאורך קו אחד ולא במובלעות, וגם להעביר חלק מהכוחות לזירת איו"ש החמה יותר כיום.

אתה יכול להשוות את המצב הבטחוני כיום ללפני שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לדבר בלי סיסמאות? יש לך אוצר מילים חוץ מיפי נפש ושמאלנים? כי אם כן אתה לא מראה את זה... ורק נזכיר לך שמצרים רצתה לכבוש את תל אביב ואף את ירושלים ועובדה שהיום אנחנו בהסכם שלום איתם וכמעט בלי שום הרוגים בינינו בעשרים שנים האחרונות.

קודם כל, מי אמר שהם לא רוצים עדיין?

ואיזה סיסמאות? לעזאזל איתך..

אם אתה לא מבין:

יפי נפש = אנשים שמאלנים

שמאלנים = חושבים שאם "נדבר איתם יפה" ונעשה איתם הסכמים וניתן להם שטחים, הכל ירגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...