MIT unveils $100 laptop (with photos) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MIT unveils $100 laptop (with photos)

icebreak

Recommended Posts

http://www.pocket-lint.co.uk/news.php?newsId=1972

The computers operate at 500 MHz, about half the processor speed of commercial laptops, and will run on Linux rather than Microsofts or Apples Operating systems as previously hoped by the two companies.

The computer uses a screen from a portable player, which can be switched from colour to black and white to make it easily viewable in bright sunlight, said Mary Lou Jepsen, the project's chief technical officer.

MIT plans to have units ready for shipment by the end of 2006 or early 2007. Manufacturing will begin when 5 to 10 million machines have been ordered and paid for in advance.

מעניין אם זה באמת יתפוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח יהייה טרנד כמו הMP3 הקטנים האלה שעולים 300 שקל.

כן, רק שיש הבדל בין נגן מסכן לבין ... וזה נועד בעיקר למדינות עולם שלישי שלא יכולים להרשות לעצמם לקנות מחשב רגיל (שלא לדבר עם LAPTOP עד היום שגם ככה יותר יקרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הגיוני שראית את המצור הזה כי הוא יצא כרגע.

כמו שברטון אמר השיקול בפיתוח לפטופ ב100$ הוא בשביל שמדינות עולם שלישי יוכלו לקנות מחשבים, כמו כן במדינות כאלה אין תמיד גישה לחשמל ובשביל זה יש את ה"ידית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר שהוא לא נראה כ"כ יפה..

הרעיון הראשוני היה לגרום לו להיראות מכוער כדי שאנשים לא ירצו לגנוב אותו.

וזה דיי היגיוני, כי אני אישית לא הייתי גונב משהו שיש לו צבע של קיא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה ראית רדיו עם ידית דומה

יצא לפני כמה שנים רדיו עם מנואלה כזאת לטעינה של הבטריה, גם למדינות העולם השלישי

אחלה רעיון באופן כללי, למטענים - לכל מכשיר, כלומר לייצר נקודת חשמל ניידת עם מנואלה שתוכל להטעין כל מכשיר (עם מטען) בכל מקום

האמת נראה לי שיש כאלה בחנויות של מטיילים, אבל ממש לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר,גם בישראל זה יכול לתפוס כ"מחברת אלקטרונית"...כך שזה מאוד מושך סטודנטים...וגם המחיר נראה מושך ללפטופ שסה"כ יכול לעשות עבודה משרדית טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר,גם בישראל זה יכול לתפוס כ"מחברת אלקטרונית"...כך שזה מאוד מושך סטודנטים...וגם המחיר נראה מושך ללפטופ שסה"כ יכול לעשות עבודה משרדית טובה...

יש הזמנות מראש עד אמצע 2008

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...