בעיה עם המודם (adsl) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם המודם (adsl)

yuvalkob

Recommended Posts

לפני כמה שבועות קניתי מודם adsl בחיבור . מאז שהתקנתי אותו יש לי בעיה עם המחשב: כמעט בכל פעם שאני עושה ריסט למחשב (לא משנה מאיזו סיבה) ה לא עולה ובמקומו אני רואה קו לבן קטן מהבהב בפינה הימנית העליונה של המסך. כדי להפעיל את הווינדוס אני צריך : לעשות ריסט, להפעיל את המחשב במצב בטוח ולכבות אותו, שוב פעם לעשות ריסט, להכנס שוב למצב בטוח ואז עוד פעם ריסט ורק אז הווינדוס עולה בצורה רגילה. התקשרתי לבזק בינלאומי ולוואו ושניהם לא הבינו מה אני רוצה מהם. אני בטוח שהבעיה נובעת מהמודם בגלל שזה התחיל ברגע שהתקנתי אותו. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש לך עוד התקנים של - כך תוכל לבדוק את היצאה עם היא טובה או לבטל את היצאה השניה(לא של המודם) לראות מה קורה

ב. אולי יש לך בעית חשמל איזה ספק/מערכת יש לך

עריכה ראיתי את המערכת איזה ספק יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שבועות קניתי מודם adsl בחיבור . מאז שהתקנתי אותו יש לי בעיה עם המחשב: כמעט בכל פעם שאני עושה ריסט למחשב (לא משנה מאיזו סיבה) ה לא עולה ובמקומו אני רואה קו לבן קטן מהבהב בפינה הימנית העליונה של המסך. כדי להפעיל את הווינדוס אני צריך : לעשות ריסט, להפעיל את המחשב במצב בטוח ולכבות אותו, שוב פעם לעשות ריסט, להכנס שוב למצב בטוח ואז עוד פעם ריסט ורק אז הווינדוס עולה בצורה רגילה. התקשרתי לבזק בינלאומי ולוואו ושניהם לא הבינו מה אני רוצה מהם. אני בטוח שהבעיה נובעת מהמודם בגלל שזה התחיל ברגע שהתקנתי אותו. ???

כמו שנאמר - נסה לנתק את המודם, ולראות אם התופעה חוזרת. אם כן,אז משהו בווינדוס שלך נדפק. אם לא, אז כנראה שיש התנגשות כלשהי. נסה לנתק התקנים ולראות מי עושה לך את הבעיה.

בנוסף - אתה יכול לנסות לפנות לתמיכה של ספק האינטרנט שלך, ולתמיכה של יצרן המודם, עם שאלות בנושא. מנסיון - חלק מהיצרנים עונים, וחלקם לא. כדאי לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...