Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סוף סוף עברתי את כל המשימות ושיחקתי נגד RAZOR !!!!!

הינה קצת שליקטתי מהמישחק שלי.....

--------------------------------------------

04ce.th.jpg

19xh.th.jpg

20tz2.th.jpg

31ob.th.jpg

46pe.th.jpg

73ln.th.jpg

88pr.th.jpg

--------------------

הינה המכונית שקיבלתי!!! אחרי הניצחון!

111jx.th.jpg

הינה המכונית שלי:

127mh1.th.jpg

136gp.th.jpg

149yx1.th.jpg

150yi.th.jpg

-------------------

165jf.th.jpg

172ub1.th.jpg

-------------------

וכבר סיימתי אותו ואני עכשיו 94% במישחק! וגם קיבלתי ת BMW M3 GTR

כשאתה מתחיל לשחק נגד RAZOR מתחיל לך סירטון כזה ממש מציאותי חח כמו בהתחלה אבל יותר יפה!!

את שתי המשימות הראישונות עברתי בקלות אפשר להגיד אבל המשימה השלישית ממש קשה יש לך 3 סיבובים מעצבנים וכבר אין לך כוח!

הפסדתי שתי פעמים באותו משימה ואחר כך ניצחתי אחרי שעשיתי עבודה כפולה התחלתי להיתחרפן על המחשב חחח

אחרי שתמנצח את ראזור ישר יש עליך מלא מישטרות שתצריך ליברוח[זה משימה] ואז אחרי כמה דקות שתבורח מהמישטרות בשלום מיה קוראת לך לבוא לאיזה שהוא מקום[מסומן בדיסקית בצבע כתום במפה] כשהמישטרות רודפות אחריך ואז כשאתה מגיע לשם תקופץ אזה כביש כזה שהאוניות עוברות מילמטה כמו בסרט מהיא ועצבני 2 וזהו הם עוזבות אותך ונופלות לים במיקרה הרע ואז יש סירטון וזהו אתה נקי! הקטע הזה ממש קשה!!!

והמישטרות ממש לא רגילות יש עליך שבכ בילוש חח זה קורבטים בצבע שחור וקדילקים גם בצבע שחור!

מי שלא מאמין אני שיחקתי אם מחשב סלרון 2.4 256 וג'יפורס 2 !!!! :'( ממש עצוב!!! אבל אין מה לעשות זה החיים וזאתי המציאות!! חח עם כל הצער והכאב. אני לא יגיד שאין תקיעות יש אבל בעיקרון המישחק עובד מצויין!

בינתיים אני חוזר לשחק אני יעדכן בקרוב אם יכולתי לצלם עוד ועוד אבל לא היה לי כוח וזמן לצאת מהמישחק כל הזמן.

מיצטער על איכות התמונות זה בפורמט JPEG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק למה זה לא מתמלא ל100אחוז?

כי לא השלמת את כל המשימות.......

בטח עשית מה שתמיד אמרו לך בשביל להתחרות

באחרונים זה היה 7 נצחונות ו-5 של ה- bounty הזה

תסיים את הכל אצל כל המתחרים ויהיה לך 100 אחוז

אני בהתחלה עשיתי הכל ואז הבנתי שלא צריך בכלל הכל

אני ב- 90 אחוז משהו כזה, אין לי כוח לגמור הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו עליתי לבאקליסט 7 והמשחק ממש דפוק בקטע של הרמות קושי...

איזה שינויים דראסטיים משהו מפחיד...

או שפעם אחד אני מנצח מרוץ ספרינט ממש בקלות ורמה אחרי זה אני צריך לעבוד על מרוץ ספרינט 3-4 פעמים כדי להצליח. :-\ :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככול שזה יותר גבוה המרדף הופף קשה יותר מ1 עד 6 אם זה בולשת, 4X4, דוקרנים, מסוק

אתה יכול להוריד את ההיט בצביעה מחדש שזה מוריד משמעותית או להחליף חלקים שזה פחות או לנסוע במכונית אחרת אם יש'ך יותר ממכונית אחת והשנייה לשמור בצד וזה גם יוריד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככול שזה יותר גבוה המרדף הופף קשה יותר מ1 עד 6 אם זה בולשת, 4X4, דוקרנים, מסוק

אתה יכול להוריד את ההיט בצביעה מחדש שזה מוריד משמעותית או להחליף חלקים שזה פחות או לנסוע במכונית אחרת אם יש'ך יותר ממכונית אחת והשנייה לשמור בצד וזה גם יוריד

יש 6??:eek2: :eek2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...