Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 58 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

הגעתי לבלקליסט 4 והרמה נהייתה קשה בטירוף הם פשוט טסים!! אני בקושי מצליח לעבור אותם... מספיק שאני מקבל מכה מהשוליים של הכביש והם עוברים אותי! משהו ממש מוזר ועוד הכי מוזר שהמוכניות שמתחרות בי זה המכוניות שהיה ניתן לקנות בהתחלה כמו הגולף, קליאו בי וכל אלו :\ ואני עם הPorche 911 משופרת עד הסוף... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הגעתי לבלקליסט 4 והרמה נהייתה קשה בטירוף הם פשוט טסים!! אני בקושי מצליח לעבור אותם... מספיק שאני מקבל מכה מהשוליים של הכביש והם עוברים אותי! משהו ממש מוזר ועוד הכי מוזר שהמוכניות שמתחרות בי זה המכוניות שהיה ניתן לקנות בהתחלה כמו הגולף, קליאו בי וכל אלו :\ ואני עם הPorche 911 משופרת עד הסוף... :screwy:

גם לי זה ככה...אני בקושי מצליח לעבור את המירוצים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה! המשחק ממש קל

לא היה מירוץ שלקח לי יותר מ-3 פעמים

רק עם המשטרה של ה-5 רמות הסתבכתי קשות עד שהבנתי את הרעיון

על ה-6 משטרות התגברתי ממש בקלות

משחק קל לטעמי

חבל שלא עשו רמות קושי שונות

ברגע שיש לכם את הפורשה GT הכי משפורת זה פשוט נהיה כל כך פשוט. (במיוחד אם שמרתם איזה 5 unique performance לאורך כל המשחק ושמת את כולם בפורש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באמת קצת הגזמתי הצלחתי לסיים את הRaceים אבל עכשיו הבעיה היא הבונטי יש לי בערך 3 וחצי מיליון ואני צריך 4 ואני לא מצליח להתחמק מהמשטרה תמיד אני מסיים את המילסטונס מנסה לברוח ובשלב מסויים תופסים אותי ]:

ולא הבנתי למה התכוונת "במיוחד אם שמרתם איזה 5 unique performance לאורך כל המשחק ושמת את כולם בפורש"

מזה unique performance 5? ואיך שומרים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמנצחים מישהו ב-black list אפשר לבחור בין 3 סימני שאלה, unique performance, unique visual ו-unique part

במשך כל המשחק צברתי 5 שידרוגי ביצועים ולא השתמשתי בהם

כשקיבלתי את הפורש GT שמתי את כולם בה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשות סיבובים בכביש הראשי שמקיף את החלק העליון של העיר

כשישארו פחות מ-3 ניידות להכנס לאיצטדיון או לתחנת דלק, לרסק על השוטרים שנשארו את המשולש הכתום ולהתחבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה מהירות מקסימלית שהגעתי עם למבורגיני

http://img371.imageshack.us/img371/3349/lmgn1hk.png

*חבל שאין את כיווני השיפורים של המכונית (כמו בUnderground 2) , ככה הייתי מוציא ממנה הרבה יותר - פתיחה וסגירה. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי בכל המשחק ואין את הכיוונים האישיים של חלקי האוטו.

אני מתכוון לכיוונים שהיה אפשר לכוון את ההילוכים , טורבו , צ'יפ - הכל ביחס שיפיק את ההכי הרבה כוח לכל סלד מהפתיחה עד הסגירה.

הינה הSkyline שכיוונתי והמהירות המקסימלית שהגעתי איתה: http://img430.imageshack.us/img430/3303/nskln4125ap.jpg

הכיוונים הם אלו: http://img397.imageshack.us/img397/7562/mymdfdcstm7ck.jpg

אחרי הכיוונים האלו (ששיניתי אותם הרבה פעמים אפילו בקטנות) המכונית הפכה לטיסן באליסטי!

*אגב, אני לא נוגע בשום צ'יטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...