Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:pissed:

speed20051122231610701bd.jpg

:bash:

speed20051122231725461rf.jpg

אתם עגלות אתם אני טוחן ת'משטרה עם כל הג'מע שהיא מביאה עלי ורק 1 עושה את העבודה טוב מאוד , הרכב הזה של EARL שעבר שיפוץ בסדנה שלי ונראה הרבה יותר יפה ממקודם קבלו אותו רמה 4 מסוקים ומה לא ואף אחד לא עוצר אותי ושום מחסום לא ! :lol: HA HA HA

speed20051122233529098kz.jpg

speed20051122233603734nm.jpg

speed20051122233644897xs.jpg

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את כל השבוע לפני :cool2: (ארה"ב חופש Thnaksgiving)

אני עכשיו מקום 8 הולך נגד מקום 7

קיבלתי את המסוטנג שלי !~!!!!!!

אין על המכונית הזאת

הנה הBABY

:lol:

my.php?image=mustang9hb.jpg

http://img23.imageshack.us/my.php?image=mustang9hb.jpg

שחכת גם לשאול זה רק אני או שעשו את הDRAG ממש קללללללללללללללל

מה זה אני כל פעם מעביר perfect

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בהתחלה עם פיאט פונטו בלי שום שיפורים , חוץ מאיזה ספויילר נחמד .

רציתי לשאול אם המשחק בכוונה כזה קל , או שזה רק בהתחלה כי אני פה נגד אוודי TT ושאר חיות ואין מירוץ שאני לא מ***ן אותם . במיוחד עם הSTOP BREAKER המגניב הזה . הם פשוט לוזרים , והמשטרה אפילו יותר קלים , פעם אחת לא תפסו אותי .

ועוד שאלה , האם הBODY KIT וספויילרים למיניהם באמת משפרים את ביצועי האוטו או שזה סתם ליופי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בהתחלה עם פיאט פונטו בלי שום שיפורים , חוץ מאיזה ספויילר נחמד .

רציתי לשאול אם המשחק בכוונה כזה קל , או שזה רק בהתחלה כי אני פה נגד אוודי TT ושאר חיות ואין מירוץ שאני לא מ***ן אותם . במיוחד עם הSTOP BREAKER המגניב הזה . הם פשוט לוזרים , והמשטרה אפילו יותר קלים , פעם אחת לא תפסו אותי .

ועוד שאלה , האם הBODY KIT וספויילרים למיניהם באמת משפרים את ביצועי האוטו או שזה סתם ליופי ?

גם אותי המשטרה בהתחלה לא תפסה אבל אז שאתה תצטרך עוד bounty אתה תעשה כמה שאתה יכול במרדף אחד וזה יגרום לתפיסה שלך גרם לי לאיזה 3 כבר :\

והמשחק קל כי אני זיינתי את מספר 10 נראה לי העשיר הזה עם הפורשה משהו לא להאמין אפילו אפר הוא לא ראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואו איזה מעצבן זה!!!! אני לא מצליח לעבור עוד מרוץ אחד לקראת #2....כל הזמן בערך ה70% מהמרוץ באים עליי כמויות של קורבטים...

ומעניין שהקורבטים באים רק אלי.. :-[.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...