Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 98 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

בקשר לDrag de go, תעשה שכול כיוון יפתח בצורה אחרת (ימינה באטב חדש, למעלה נוכחי, למטה כלום למקרה שתתחרט), או שבטקסט לימין יפתח חיפוש , בשמאל חיפוש בויקי וכן הלאה

מאוד נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בתקופה האחרונה פתאום שמתי לב ש-Open all in tabs (מתוך תת-סיפריה ב-bookmarks) פותחת לי את כל העמודים על טאבים קיימים, במקום לפתוח טאבים נוספים בשבילם..

ניסיתי ללחוץ CTRL תוך כדי, לא ממש עזר. :)

יש לי tab mix plus אבל לא מצאתי בהגדרות שלו משהו רלוונטי..

יש למישהו מושג איך אני גורם לו להיפתח תמיד בטאבים חדשים ולא למחוק לי את הקיימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעלתי את הSESSION MANAGER של TMP (ברגיל של FF אני לא מצאתי איך לשמור את הSESSION) ועכשיו כל פעם שנפתח חלון מופיע לי הודעה כזאת:

untitled7qn4.jpg

איך אני מעיף אותה אבל שהSESSION MANAGER של TMP ימשיך לפעול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ללחוץ על NO כל פעם שחלון חדש נפתח זה מעצבן.. (נגיד אני משוטט לי בפורום כאן ורוצה לראות מפרטים של אנשים.. אני לוחץ על המפרט ובמקום החלון של המפרט קופצת לי ההודעה המעצבנת הזאת ואז צריך ללחוץ על NO ולחכות שיחליט לפתוח את החלון של המפרט...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר מזמן שרציתי לפרסם את זה אבל עוד לא יצא לי.

IlanF, אולי זה גם יעזור לך...

מוצקנים אצלי עם TMP וגם Auto reset browser שעושה Reset ל FF כל פרק זמן - ככה אני חוסך עוד קצת ...

כדי שאחרי ה Reset ש FF הוא יעלה עם ה טאבים שהיו פתוחים קודם הגדרתי ככה:

TMP.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסף HWZONE הפסיק להתעדכן מזמן.

מה רע לך בסמל "חדש" שמופיע ליד הודעות שלא קראת עדיין ? אחרי שקראת הודעה, הסמל לא קיים לידה.

זה ממש לא משנה שהוא לא מתעדכן הוא עדיין עובד...

והאמת אין ממש צורך

עם הקישורים למעלה לצפיית הודעות חדשות אין שום סיבה להשתמש בתוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש, אפילו רק בשביל שכדי להגיע לתגובה החדשה לא תהיה חייב ללחוץ על ה"חדש" אלה על הנושא, רק בשביל הפונקציה הזאת זה שווה להתקין... כל השאר זה רק בונוס בשבילי :)

וכמובן גם זה שעם התוסף הפורום מתפרס על כל העמוד.... והצבעים גם נחמדים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי עם התוסף של HW הפירסומת בצד שמאל נכנסת לתוך ההודעות ככה שצריך שהמיקום של ההודעה שאני רוצה לקרוא תיהיה במקום מסויים כדי לקרוא אותה...אחרת הפירסומת מסתירה את סוף המשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...