Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 83 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני לא יודע אם זה קשור לתוספים או שזה יותר קשור ל אבל בכל מקרה...

קיבלתי מייל ואני רואה את הכתובות דואר של כל הנמענים...

האם אני יכול בצורה גורפת להוסיף אות כולם או את חלקם ל Contacts שלי ב Gmail??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא כ"כ קשור לתוספים אבל אני אנצל את הדיון הזה לשאלה קטנה:

בימים האחרונים כשאני גולש ב-YNET, בדפים מסויימים הדף נטען לגמרי חוץ מאיזו תמונה שנטענת בלופ אינסופי עד שאני עוצר את טעינת העמוד...

מדף של כמה עשרות KB הופך לדף של כמה MB (אני רואה את זה באמצעות ה-extended statusbar).

השאלה היא איך אני יודע איזו תמונה היא זו שנטענת בלופ הנ"ל? (כדי לחסום אותה או משהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה - עם כל העדכונים הבלתי פוסקים האלו, קל לראות שהתמונה הבעייתית לא מפסיקה להבהב. אז לוחצים על Stop וחוסמים אותה עם Adblock, Stylish, RIP או כל הרחבה אחרת שחוסמת מטרידים. בכל מקרה נראה לי שהם טיפלו בזה, עכשיו אני לא רואה אותה יותר.

וקל מאוד לחסום את הפרסומות של ynet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וקל מאוד לחסום את הפרסומות של ynet.

אז כנראה שזה רק אני מסתבך עם זה :-[

(משום מה הadblock לא זוכר לי את הפירסומות שאני חוסם, וכל פעם אני צריך לחסום אותן מחדש :P... חשבתי שזה בגלל משהו מיוחד בYNET...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר... ניסיתי משהו לפני איזה חודש, לא עבד והורדתי אותו...

גם בוואלה הוא לא חסם פירסומות... הוספתי אותן לרשימה בתוסף, שמרתי, ואחרי שהייתי מאתחל את הFF הרשימה הייתה מתרוקנת :nixweiss:

אם יש לכם הצעה לאיזה תוסף dumbs frendlly אשמח לשמוע ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, התקנתי את הפלוס...

בYNET יש באנר למעלה ובצד שמאל.... למעלה יש תגית של האד בלוק, רק הבעייה שיש שם איזה 20 פרסומות מתחלפות ונמאס לי להוסיף אותן מחדש בכל מעם.

בבאנר שבצד שמאל אני לא יודע איך לחסום אותו... אין תגית ואין שום אפשרויות...

עידכון: בוואלה אני לא מצליח לחסום אך פרסומת, בYNET, אחרי 20 חסימות, איו לי יותר פרסומות בבאנר העליון, אבל הפלאשים עדיין נשארו...

עידכון 2: סעמק! הפירסומות שוב חזרו לYNET אחרי ריענון... והרשימה של הבלוקים רק מתארכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חוסמים פירסומות בבודדת.

שתי אפשרויות: אתה יכול להבין איך זה עובד או להירשם לרשימת חסימות שמישהו כבר הכין עבורך. Easylist די נחשבת בתחום.

רוצה לחסום לבד? דבר ראשון, תנקה לחלוטין את רשימת הפילטרים שלך. עכשיו תוסיף לה את הפילטרים הבאים

.total-media.co.il/
.merlin.co.il/

עבור ynet ואת הפילטרים

|[url]http://xban.walla.co.il/banners/[/url]
&banner=

עבור וואלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי את הפילטרים, אבל זה לא עושה שום דבר... (צריך לאתחל את הFF כדי שזה יעבוד או ריענון של הדף אמור להספיק?)

בוואלה זה עבד בסדר...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...