Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 47 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

FIREFOX זה ממש טוב מהיר עם מלא תוספות בלי פרסומות מציקות אבל תמיד אפשר להחזיר אותם וה-BUGMENOT זה אם נגיד אתה רוצה להיכנס לאתר וצריך להירשם או סתם ככה אתה עושה את זה וזה מביא לך שם משתמש וסיסמא של אנשים שויתרו על המשתמשים שלהם משהו כזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא נראה לי שזה זה כי גם לי היתה הבעיה הזו והיא פשוט נעלמה, התפוגגה, נגוזה, חלפה מעצמה(אפילו במקרה שמתי לה כי התרגלתי אליה)

תשמע, אצלי זה בוודאות היה זה, כי כשעשיתי בזמנו DISABLE לתוסף, זה מה שפתר את הבעיה , וכשהחזרתי אותו, היא חזרה

אז "סבלתי" את המצב , בתקווה שייפתר בעדכונים הבאים, וככה באמת קרה, אחרי העדכון הידני האחרון שביצעתי לתוסף הזה, בדקתי - ובאמת נעלם הבאג הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה תוסף ובחיים לא יהיה.

באופן עקרוני זה תמיד ככה אלא אם יוצר האתר החליט אחרת.

בכל מקרה אתה תמיד יכול לעשות override להגדרות של יוצר האתר ולהחזיר אותן להגדרות שלך.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו יודע למה הFF מוריד לי את המהירות גלישה של הIE??

כל הזמן שאני גולש בFF וב IE אחרי כמה זמן הIE לא זז לי ושאני מכבה את ה FF הוא זז לי רגיל ומהר!

יש איזה תוסף או משהו בהגדרות לעשות כדי לסדר את הבעיה הזאת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

משהו יודע למה הFF מוריד לי את המהירות גלישה של הIE??

כל הזמן שאני גולש בFF וב IE אחרי כמה זמן הIE לא זז לי ושאני מכבה את ה FF הוא זז לי רגיל ומהר!

יש איזה תוסף או משהו בהגדרות לעשות כדי לסדר את הבעיה הזאת??

1. אני מניח שפיירפורקס לוקח יותר רוחב פס כדי לעבוד יותר מהר ומשאיר את IE מאחור

2. אין ממש סיבה להשתמש ב IE ובFF באותו הזמן

3. אם יש לך בעיות עם חלק מהדפים שעובדים רק עם IE תוריד את הפלאגין IE TABS לפיירפוקס- זה מוסיף אייקון חדש בצד ימין למטה בצורת הלוגו של פיירפוקס או של IE בלחיצה הדף משתנה מסביבת IE לסביבת FF (לחצן ימני מאפשר הגדרת הפלאגין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די פעיל בפורום "מפרטי מחשב"

כשאני בונה מפרט מKSP ואז לוחץ "הצג" והוא מציג לי את המפרט..זה יוצא לי בגי'בריש ואז כמובן אני מעתיק את זה לפורום ולא מבינים כלום כי זה בגיבריש..(העברית רק)

יש פיתרון לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער מראש אם כבר המליצו על ההרחבה הזאת פה, אבל הייתי רוצה להמליץ על ViewMyCurrency.

ההרחבה הזאת מושכת שערי מטבעות אוטומטית מהאתר הכלכלי של YAHOO, ובכל מקום בעמוד בו אתם צופים כרגע בו יש מחיר (דולרים, אירו , וכו') היא מוסיפה ליד את המחיר בשקלים או במטבע לפי בחירתכם נכון לשערי החליפין של אותו היום.

שימושי מאין כמוהו בקניות באתרים בחו"ל, וסתם בהשוואות מחירים.

שוב סליחה אם כבר דובר על זה כאן.

https://addons.mozilla.org/firefox/1854/

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...