זה רק אצלי או שמי שמנוי לבזק בינלאומי מוריד עכשיו ממש לאט?! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רק אצלי או שמי שמנוי לבזק בינלאומי מוריד עכשיו ממש לאט?!

The Terminator

Recommended Posts

מאתמול פתאום האינטרנט שלי התחיל להוריד ב20-30 והמקסימום שהוא הגיע אליו זה 40 עד עכשיו זה ככה...

צלצלתי לספק ואמרו לי שהם משפרים תשתיות או משהו כזה... אני גר בנהריה אבל למשל לאנשים שגרים במרכז זה לא קרה!

או שקרה להם אבל ממש דברים קטנים כמו הורדה מקאזה וכ"ו... אצלי זה בכל האינטרנט גם בשליחה וגם בקבלה..

הייתי אמור לקבל אתמול כבר ADSL 1.5 (שידרוג) ובגלל זה עכשיו אין לי :(

יש למישהו מושג מה הולך פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאתמול פתאום האינטרנט שלי התחיל להוריד ב20-30 והמקסימום שהוא הגיע אליו זה 40 עד עכשיו זה ככה...

צלצלתי לספק ואמרו לי שהם משפרים תשתיות או משהו כזה... אני גר בנהריה אבל למשל לאנשים שגרים במרכז זה לא קרה!

או שקרה להם אבל ממש דברים קטנים כמו הורדה מקאזה וכ"ו... אצלי זה בכל האינטרנט גם בשליחה וגם בקבלה..

הייתי אמור לקבל אתמול כבר ADSL 1.5 (שידרוג) ובגלל זה עכשיו אין לי :(

יש למישהו מושג מה הולך פה?

בעיקרון אני עובד עם הכבלים , ואין שום בעיה.

כשנתקלתי במהירות נמוכה, בדקתי את המחשבים שלי בבית, ו"תפסתי" את השרת שלי עם וירוס- יותר נכון פרצו לשרת שלי והשתילו וירוס דרך IIS. תבדוק אם יש לך פירצות במחשב, ותעדכן את האנטי וירוס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא היה דוא"ל ביומיים האחרונים בגלל איזה תקלה בשרת שלהם

אגב אני גר באיזור המרכז

גם אצלי זה ככה!

מה קורה אותם לעזאזל? אני לא מקבל את הדואר איזה 3 ימים! ועוד מוריד ב50 KB ממה שאני אמור להוריד בכלל! אוף~

מישהו יודע מתי זה יתוקן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר במרכז ואין לי כל בעיה בהורד (נהפוך הוא הורדתי היום 2 קבצים 40-43 כל אחד קבוע)

היו לבזק בינלאומי שדרוגי מערכת וכאלה

אבל רק למנויי ADSL

אוא אני נשמע כו איזה דובר חברה(אני לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היו בימים האחרונים האטו כמעט לכל החברות בגלל שינוי בקווי התקשורת מחוץ לארץ (שינו את הצמתים בכדי לנסות לשפר את המהירות

לכולם).

הם מנצלים את העובדה שגם עושים שיפורים .

ימשך עד סוף החודש.

לגבי ה אי מייל , אכן היתה \יש להם בעיה ולמיטב ידיעתי - תוקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן פרדוקסלי, הגלישה לאתרים מקומיים (כולל HWzone ופורומיםם אחרים) מאוד איטית ודווקא הורדות מחו"ל מתקדמות אצלי במהירות טובה.

את ההורדה של Vulpine GLmark לא הצלחתי אפילו להתחיל ממדור ההורדות באתר, לעומת זאת אני עכשיו מוריד את הקובץ הזה ב-60KB/S מ-FTP איטלקי.

משהו כאן לא מסתדר לי :spin2:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן פרדוקסלי, הגלישה לאתרים מקומיים (כולל HWzone ופורומיםם אחרים) מאוד איטית ודווקא הורדות מחו"ל מתקדמות אצלי במהירות טובה.

את ההורדה של Vulpine GLmark לא הצלחתי אפילו להתחיל ממדור ההורדות באתר, לעומת זאת אני עכשיו מוריד את הקובץ הזה ב-60KB/S מ-FTP איטלקי.

משהו כאן לא מסתדר לי :spin2:

Prog.

גם אצלי הבעייה היא בעיקר בגלישה וגישה לאתרים, זה בגלל ? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...