מיהו הפוליטיקאי הכי אמין בעיניך? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיהו הפוליטיקאי הכי אמין בעיניך?

borg

מיהו הפוליטיקאי הכי אמין בעיניך?  

1169 הצבעות

1. 1. מיהו הפוליטיקאי הכי אמין בעיניך?

• אהוד אולמרט
      0
    • אריאל שרון
    • בנימין נתניהו
    • עוזי לנדאו
    • אהוד ברק
      0
    • חיים רמון
      0
    • עמרם מצנע
    • שמעון פרס
    • אחר
    • אני לא מאמין לשום פוליטיקאי

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסיבה העיקרית לשחיטות בזירה הפוליטית שלנו היא למרבה הצער אנחנו (במילים אחרות - ציבור הבוחרים) במקום להעניש את הח"כים שמסתבכים בפרשיות כאלו ואחרות (לאו דווקא פליליות, אלא באופן כללי משהו שגורר לחוסר אמון כלפיו) אנחנו איכשהו מאפשרים להם להמשיך להיות בשלטון. יש מדינות מערביות בהן רק חשד למשהו לא כשר גורם לאותו נציג ציבור לפרוש מהחיים הפוליטיים, כאשר הלחץ בא במידה רבה מצד חבריו למפלגה ומתוך הבנה שגם אם זה דבר קטן הם ישלמו עליו בבחירות. הבעיה היא שאצלנו כל פוליטיקאי יודע שאין מצב שמשהו כזה יפגע בו (והוא צודק), פרשיות שחיטות עוברות על סדר היום באופן קבוע וזה לא מזיז למישהו... חבל.  

בנוגע לאמינות, יש קטע די מסריח בדמוקרטיה והוא שנציג ציבור שנבחר -פרט להתחיבות שלו לציבור הבוחרים, יש עליו לחץ לא קטן מכל מיני קבוצות אינטרסים. כך שכשהוא בא לשנות משהו זה בדרך כלל דורש ממנו עצבים של ברזל ונחישות שפשוט אין לרוב האנשים. בארה"ב אלו כל מיני קבוצות לוביסטים שמייצגים למשל תעשייות שונות ודואגים לכך שלא יחקקו חוקים שאיכשהו עלולים לפגוע בתעשייה אותה הם מייצגים. אז אני מתקשה להאמין שיש הרבה פולטיקאים שבאמת עושים את מה שהם מבטיחים לפני הבחירות, לאו דווקא בגלל שהם חרא בני אדם (יכול להיות שגם זה) אלא בגלל שהמערכת שלנו לא בדיוק עושה את זה לדבר פשוט והרוב מוותרים די מהר ונשארים בפוליטיקה רק בשביל המשכורת והוולוו.

נ.ב. היום שחיים הכט יכנס לפוליטיקה ויצליח להבחר למשהו יהיה היום בו אני אתייאש סופית מהארץ שלנו. אל תפחידו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב כזה שיש פוליטיקאי אמין

ההגדרה של פוליטיקאי זה מישו מנייק שרוצא לקץץ קיצבאות לקחת כסף על חשבון המדינה ולעשות קומבינות שאחרי זה כל המדינה משלמת אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב כזה שיש פוליטיקאי אמין

ההגדרה של פוליטיקאי זה מישו מנייק שרוצא לקץץ קיצבאות לקחת כסף על חשבון המדינה ולעשות קומבינות שאחרי זה כל המדינה משלמת אליהם

בכלל לא נסחפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבוד הרב מאיר כהנה ז"ל

רחבם זאבי (גנדי) ז"ל

מנחם בגין ז"ל

בני בגין

כי זה בן אדם שאחראי על הרס טוטלי של מערכת הבריאות בישראל ויו"ר הסתדרות לשעבר.

מה עם רבין ז"ל? אני חושב שהוא היה הישר מכולם , למרות פרשת הדולרים ( שהוא התפטר בגללה ולקח אחריות למעשיו, דבר שאני לא מאמין שאף פוליטקאי אחר עשה\יעשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לקחתי אנשים באופן אקראי. לקחתי רשימה של ארבעה פוליטיקאים מצמרת הליכוד וארבעה פוליטיקאים מצמרת העבודה (פחות או יותר) בעלי אספירציה לראשות הממשלה. הייתי יכול להרחיב את הרשימה, אבל העדפתי שלא לעשות זאת. אני מניח שהייתי צריך להוסיף לרשימה גם את עמיר פרץ (לא שאני חושב שיש בו שמץ של אמינות), אבל בזמנו לא חשבתי על האפשרות שהוא יעמוד בראשות מפלגת העבודה.

דרך אגב, לאחרונה נוספו פתאום ארבעה קולות לשרון. מי לעזאזל חושב שהוא אדם אמין (הכי אמין), ולמה? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אבל בפוליטיקה אתה לא מבין גדול... אהוד ברק ? מי סופר אותו היום ? היה ראש ממשלה ולא יהיה יותר וכנראה שגם לא יהיה שר.

הרשימה הזאת היא סתמית ולא מראה על כלום, מצטער אבל זה פשוט סקר אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, באמת...

אהוד ברק רצה להתמודד לראשות מפלגת העבודה, אבל ויתר.

"מי סופר אותו?" - האמת היא שאני לא ממש סופר מישהו ממנהיגי השמאל.

אני מאוד מצטער על כך שהרשימה די מצומצמת, אבל לצורך כך יש את האפשרות "אחר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אני גם לא סופר אף אחד "ממנהיגי" הימין.

כי פשוט בארץ שלנו כרגע אין מנהיגים, ולצערי היחיד שהוא עוד איכשהו מנהיג שמסוגל לקבל החלטות הוא שרון.

אנחנו כמו צאן בלי רועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...