מיהו הפוליטיקאי הכי אמין בעיניך? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיהו הפוליטיקאי הכי אמין בעיניך?

borg

מיהו הפוליטיקאי הכי אמין בעיניך?  

1169 הצבעות

1. 1. מיהו הפוליטיקאי הכי אמין בעיניך?

• אהוד אולמרט
      0
    • אריאל שרון
    • בנימין נתניהו
    • עוזי לנדאו
    • אהוד ברק
      0
    • חיים רמון
      0
    • עמרם מצנע
    • שמעון פרס
    • אחר
    • אני לא מאמין לשום פוליטיקאי

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא עם הדעות שלהם, אבל יש 2 שהם אמינים, יוסי שריד ויוסי ביילין.

כל השאר אם הם אומרים שעכשיו יום (וזה באמצע היום) אני אומר לילה.

ליוסי שריד בניגוד לביילין אין דעות מטורפות,

מבחינת חינוך/תרבות וכאלה הייתי מעדיף אותו בעשרות מונים על כל אדם אחר, וכן אולי בנושאים מסויימים (מאוד) גם בביטחון

הוא מדבר עברית הכי טוב מכל חברי הכנסת גם יחד

בשאלה מה הפוליטיקאי הכי אמין אני גם אגיד שיוסי שריד הוא המועמד הכי רציני לתואר הזה, אבל הוא מבחינת הכי פחות מושחת ולא הכי אמין, (ההבדל הוא מאיזה כיוון אתה מסתכל על השאלה) אם ישאלו אותי אם קיים כרגע פולטיקאי אמין אני אענה לצערי בשלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם הטענה שעצם העובדה שבן אדם עוסק בפוליטיקה הופכת אותו לבלתי אמין ומושחת. יש אנשים שפועלים בתחום הזה לטובת הציבור ולא נותנים לכוח ולמעמד להשחית אותם.

אני מעריך שני פוליטיקאים: איתן כבל, ואופיר פינס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הולך על אופיר פינס,למרות שדעותיו המדיניות הם לא כל כך דעותיי שלי (אני "קצת" יותר ימני),הבנאדם פשוט עובד לטובת הציבור.

אני ליכודניק בנשמה (וגם 100% אשכנזי) אבל אני לא מאמין ובוטח באף אחד מהפוליטיקאים של הליכוד,מפלגה פשוט מושחתת עד העצם,אינטרסנטים,ימכרו את האמא שלהם בשביל כסא ווולבו...מה שאריק שרון עשה עם ההינתקות הייתה שגיאה טוטלית (אני מסכים עם ההינתקות אבל לא בדרך שהיא נעשתה,פשוט אנטי דמוקרטית והכי מצחיק שהעולם לוחץ לו ידיים...גם כן דמוקרטיה).

אם יבוא יום וביבי יעלה לשלטון,אז לצערי זה יהיה יום שאני עוזב את הליכוד טוטאלי ופשוט מפסיק להצביע (אולי רק לשינוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב פינס באמת יצא בסדר.

עוזי לנדאו? אני מעריך אותו, אמין? אולי הכי אמין מהליכוד, אבל אתה לא ממש יכול להגיד שהליכוד אמין...

פרס. אוי זה נושא כואב,

פעם אולי הייתי אומר שהוא אמין, היום משום מה, הוא קצת התחרפן לטעמי.

אגב

אפללו הרג אותי היום

הוא נסע לארה"ב אחרי שועדת האתיקה אסרה עליו, ועוד מכספי ציבור, ושהוא חזר הוא "שכח" לשלם, למרות "שהתכוון", כי היה לו "התקף לב קטן" שהשכיח ממנו את זה. כמה נח.

אם יהיה סקר מי הכי מושחת הייתי אומר,

1. אריק שרון

2. עמרי שרון

3 ביבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואללה, אם הייתי כבר בוחרת מישהו אז את הבחור המפחיד ההוא מ"בולדוג" (העונות הראשונות). אותו לשלטון!  :xyxthumbs:

הכוונה לגיא מרוז.

הוא סתם דמוגוג, קשה לי להאמין שאם יגיע לשלטון ויקבל כוח הוא ידע מה לעשות איתו.

VITNIR, את כותבת בעברית, חזרת לארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...