Quake 4 - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Quake 4 - הדיון הראשי

Shadowman

Recommended Posts

Quake 4\q4base\Quake4Config.cfg

תערוך את הקובץ הזה עם או משהו, תעשה find למילה "FPS", זה יביא אותך לשורה: "seta com_showFPS "0

תשנה את ה-"0" ל-"1".

עכשיו תמיד תראה את ה-FPS במשחק.

מיד אחרי שתסיים לערוך את הקובץ עם דפדפן, מדוע שלא תנסה להדליק את הטלוויזיה עם תפוח ולהתניע עם פותחן בקבוקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 283
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מיד אחרי שתסיים לערוך את הקובץ עם דפדפן, מדוע שלא תנסה להדליק את הטלוויזיה עם תפוח ולהתניע עם פותחן בקבוקים?

חחחחחחחחחחחחחחחחח אז הוא התבלבל בין וכתבן תהרוג אותו. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המפרט שלי, (לינק בצד ימין) זה רץ חלק לחלוטין ב 1600 על 1200 עם כל הפילטרים עד הסוף, וכל ההגדרות במקסימום.

למי שתהה למעלה על המפרט שלו, שדי דומה.

לעומת זאת FEAR די מקרטע אצלי אם אני מנסה לשים אותו על מקסימום... אני משחק בו ב 1024 על 768...

ובנימה אחרת

אני די מאוכזב מהמשחק ליחיד של קוויק 4

ציפיתי ליותר מזה, משחק די קצר, עוד לא סיימתי אותו אבל אני די קרוב לזה לפי מה שהבנתי מאנשים פה

ציפיתי ליותר משימות, דברים לעשות, שלבים גדולים ומסובכים יותר, ושתהיה מפה כמו ב למשל

שיהיה משולב יותר דברים לעשות, מאשר ללכת מדלת לדלת, כאשר רק הדלתות שבדרך שלך פתוחות ואין סיכוי שתטעה בכלל.

זה ממש משחק לינארי , הולכים ויורים מההתחלה ועד הסוף, אין שום דבר מאתגר מלבד להשאר בחיים ולהרוג את האויב.

או שאולי ככה זה כל ה 3D SHOOTERS למיניהם וזה חדש לי :) פעם ראשונה שאני משחק בכזה משחק מאז דיוק ניוקם, שהיה כמו קוויק 4, רק יותר מעניין.

(וגם הייתה לו גרפיקה....."פחות טובה" ? )

אני בכלל הקטע שלי זה אסטרטגיה וקווסטים :cool2:

אבל הייתי חייב לנסות, בקטע של "מחשב חדש" ואיך ירוץ לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק משחקי מחשב כבר 17 שנים בערך(מאז שהייתי בן 11),התחלתי לשחק על XT ,ואפשר להגיד ששיחקתי בכל FPS שיצא מאז,שיחקתי בדום המקורי,בQUAKE1 ו-2,ובכל משחק FPS שתרצו.ומה אני אגיד לכם...חוץ מהסידרה של halo ו- MOHAA COD כל המשחקים האחרים פשוט לא טובים,העלילה והמשחקיות-לא ממש מקוריים ורק חוזרים על עצמם בווריאציות שונות,גראפיקה יפה?בחייכם,למי זה איכפת?.הרעיון של הליכה לבד,במסדרון חשוך ולירותבמפלצות או חיילים עם של קרש גיהוץ-לא מהנה במיוחד,לא סתם BF2 כ"כ מצליח-הוא מעניין והוא שונה-אין 2 משחקים שהם אותו הדבר.

QUAKE4 ממשיך את אותה מסורת מפוארת של משחקים משעממים וחד גוניים,אין בו שום דבר שמבדיל אותו משאר משחקי הפעולה,גם FEAR כנ"ל.

אני מקווה שהמשחק יכשל,רק ככה,אולי,נזכה למשחקים איכותיים יותר בעתיד-ולא גירסאות שונות של אותו משחק שחוזר על עצמו שוב ושוב ושוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גראפיקה יפה?בחייכם,למי זה איכפת?.הרעיון של הליכה לבד,במסדרון חשוך ולירותבמפלצות או חיילים עם של קרש גיהוץ-

אחי אני חייב להגיד :lol: LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ראסמי הAI הוא כמו של קרש גיהוץ

נחכה לPREY ולS.T.A.L.K.E.R נקווה שלפחות להם לא יהיה כזה (למרות שאת הA.I בF.E.A.R. אהבתי מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו סתם לדעת יש לי atlon 64+3200 בסוקט 754

גיגה ראם אבל הפאק היחידי הוא הראדון 9800 פרו שלי

אם אני יקנה איזה x850xtpe ל agp

היה לי מערכת חזקה נכון ? כי יש לי מעבד מאוד טוב וגם גיגה ראם לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי היום לשחק, הגעתי לשלב שקוראים לו interior hangar או משהו ועוד לא הבנתי כל כך את המטרה, הבנתי בעיקרון שצריך לירות ולפוצץ חיזרים :silly:

אגב, אני משחק על high ברזולוציה של 1280X1024 והמשחק פועל נפלא ונראה מעולה, אבל לא כמו FEAR.

ואיך קוראים לי במשחק? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו סתם לדעת יש לי atlon 64+3200 בסוקט 754

גיגה ראם אבל הפאק היחידי הוא הראדון 9800 פרו שלי

אם אני יקנה איזה x850xtpe ל agp

היה לי מערכת חזקה נכון ? כי יש לי מעבד מאוד טוב וגם גיגה ראם לא ?

מה רע ברדאון פרו? יש לי אותו כרטיס וזה מריץ לי את זה יפה מאוד.

אולי תקיעה אחת שתיים שיש קרה עם 345235 איש , אבל יחסית סבבה לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ על TAB בשביל לראות את המשימה.

והשם שלך הוא: Matthew Kane

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום כולם

יש לי AMD3200

X800XL

גיגה זיכרון

120GB ללא שום OC דריברים מעודכנים

יש לי מספר שאלות על קוויק4:

1. שאני שם AA בקוויק 4 על 8 הוא לא נותן לי להכנס והוא רושם לי שההגדרות חוזרות לרגילות... זה הגיוני?

רק מAA 4הוא נותן להכנס למשחק...

2. איפה משנים את הAF לא מצאתי את זה שם במשחק....

חייבים דרך הדריברים?

3.הFPS המקסימלי שלי הוא 60 ... שמתי את הHZ של הכרטיס מסך על 85 וזה עדיין לא עזר...

חייבים לבאל את הסנייק הזה שעושה יותר טוב FPS

האם זה מומלץ?

תודב רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...