Quake 4 - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Quake 4 - הדיון הראשי

Shadowman

Recommended Posts

All you team-play Battlefield/F.E.A.R. newbies don't know much when it comes to playing professionally because the vast majority of your fanbase play for fun.

מעניין באמת איך הגענו למסקנה שמשחקים זה בשביל הכיף...

זה כל כך עצוב שהוא מגדיר את עצמו professional player...לא, רגע, זה יותר עצוב שבכלל יש מושג כזה שחקן מקצוען.

לרקורד - אין לי מושג איך Q4 כי לא שיחקתי(9600פרו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 283
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור אחד שעבר כמעט על כל מנוע FPS שקיים, (ובמיוחד על אילו של ID) כמו מס' אנשים "מנוסים" שמשתתפים בתראד הזה, אני חייב להודות שזאת הפעם הראשונה שאני מתאכזב מהגראפיקה שמציג מנוע של ID ביחס לדורו.   אני רואה של-DOOM3 יש גראפיקה *הרבה* יותר טובה מזאת של Q4, למרות שמדובר באותו המנוע.

Raven לקחו את המשחק לכיוון אחר, ודאגו שיתאים גם לאילו עם כרטיס גראפי חלש יותר. שזה מצויין להכנסות ולמעריצים הרבים.

המפות דיי משעממות מבחינת ארכיתקטורה (או איך שמאייתים את זה), האפקטים לא ממש מרשימים, רמת הפירוט ירודה, ובכלל, זהו ניצול מינימלי של המנוע. רואים שהייתה השקעה גדולה יותר על D3, מבחינת גראפיקה לפחות.  אומנם לא שיחקתי הרבה ב-Q4, אבל זה הרושם הראשוני שקיבלתי.

בתור Quaker, אני יודע שהגראפיקה לא ממש משחקת תפקיד פה.  שמתי לב שגם שיפרו את הפיזיקה וה-"ragdoll", אבל עדיין, כל הצוות הזה שנדבק לי לתחת וגונב לי את ה-frag'ים ממש מעצבן.  אם אתה לא לבד זה לא Quake!

ה-MP נותן הרגשת QUAKE3 טהורה, אבל רק מאחר ומדובר בשיחזור של 1 ל-1, עם מנוע חדש אשר לא מנוצל עד תום.

הייתי מגדיר את המשחק הזה בתור דיסק מעריצים של "נוסטלגייה" משוחזרת, כאשר בהפרש של 6 שנים (מאז Q3) - ההבדל הטכנולוגי במשחק הרשת שואף ל-0.

אני כמובן ימשיך לשחק ב-SP במטרה לחזור בי.  לא קל ללכלך על משחק שכל כך אהבתי.

זה אמור להיות משחק כיף, ואני משתדל להדחיק את עניין אי ניצול פוטנציאל המנוע, אבל זה קשה לאחר ציפיות גדולות שהיו לי.

משחקים חדשים בדרך כלל דורשים יותר מהחמחשב המתיישן, אבל אם לא יידרשו - נשאר במקום.

כמובן שאני מדבר ביחס למשחקים חדשים אחרים, אבל ככה בכלליות, הגראפיקה סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לא שיחקתי במשחק, רק ראיתי תמונת (9500) אבל זה בדיוק מה אני חושב על הגרפיקה.

לי זה גם נראה כמו צעד אחורה לעומת דום 3 (גם הטקסטורות פה נראות לא טוב במיוחד...)

אני זוכר שדום היה הרבה יותר מפורט מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...