Quake 4 - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Quake 4 - הדיון הראשי

Shadowman

Recommended Posts

*אזהרה: מישהו עומד לתת לכם את האמת בפרצוף*

טוב. נמאס לי. בתור בנאדם קצת יותר מבוגר יצא לי לשחק באמת בדום1 ו-2, ובסדרת קווייק בזמן אמת, ולא בתור מעין ניסוי נוסטלגי. אני מרגיש שאני חייב לצאת ולהגן על המשחקים שאני כל כך אוהב. דום3 לא היה משחק גרוע, כמו שחלק מהילדים פה חושבים, הוא היה משחק מצויין, רק שהוא נמרח טיפה יותר מידי כי iD רצו לבנות משחק יותר ארוך ולשנות את הטרנד הזה של משחקים שאפשר לסיים ב-6 שעות. הגרפיקה מעולה, ואחרי שאני משחק ב-fear עם הפנס המטומטם הזה, אני מתחיל להעריך את הרעיון של iD של לעשות את הפנס בנפרד מנשק, כי ככה יש באמת סיכון בזה שאתה רוצה לראות הכל.

לכל הילדים שמהללים את האלף לייף: להאלף לייף המקורי היה סיפור מפגר, להאלף לייף 2 יש סיפור עוד יותר מפגר. ד"ר עם זקן שהולך עם מוט ברזל ושובר ארגזים.

CS זו הסיבה היחידה ש-HL החזיק כל כך הרבה זמן מעמד והגיע לססטוס שהוא בו היום.

בנוגע למולטיפלייר. טוב, יש פה שתי גישות, אחת של גברים שמשתוללים ויורים בכל מה שבא ועושים כיף, ויש את הכוסיות שמתחבאות ויורות אחת על השנייה מאחורי קירות. לא מעניין אותי מה יותר ריאליסטי, מעניין אותי מה יותר כיף, ובנאדם שיגיד לי שלשחק CS עם חבורה של פחדנים שמתחבאים בפינות חשוכות עם רובה צלפים זה כיף, צריך לעבור ניתוח מוח בלי הרדמה. (bf2 חריג במובן הזה, הוא באמת משחק טוב ותחרותי, והסיבה העיקרית היא כלי הרכב)

אני קראתי את הביקורת של gamespot והזדעזעתי. כבר 5 שנים שכל העולם מחכה למשחק מולטיפלייר שיבוא ויחליף את קווייק3. משחק כזה יוצא עכשיו, ופתאום זה לא מספיק טוב?! תיכנסו לאתר רציני כמו http://www.esreality.com/, ותראו כמה שכולם מאושרים שסוף סוף יצא מה שרצינו. לתת למשחק הזה 80 זה עלבון.

סדרת unreal היא גרועה באופן מסורתי. נשקים איומים, ויש משהו במשחקים האלה שהופך אותם לפשוט לא כיפיים. לא יכול להגדיר את זה, אבל יש לי תמונה שתדגים את זה באופן מדוייק http://www.lamerkatz.com/stories/q3_vs_ut.shtml.

קווייק חזר, ובגדול. סוף סוף קיבלנו את האהבה שלנו בחזרה. אני יודע שלפחות אני, מאושר. ומצידי שכל העולם יילך להזד**ן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 283
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב. נמאס לי. בתור בנאדם קצת יותר מבוגר יצא לי לשחק באמת בדום1 ו-2, ובסדרת קווייק בזמן אמת, ולא בתור מעין ניסוי נוסטלגי. אני מרגיש שאני חייב לצאת ולהגן על המשחקים שאני כל כך אוהב. דום3 לא היה משחק גרוע, כמו שחלק מהילדים פה חושבים, הוא היה משחק מצויין, רק שהוא נמרח טיפה יותר מידי כי iD רצו לבנות משחק יותר ארוך ולשנות את הטרנד הזה של משחקים שאפשר לסיים ב-6 שעות. הגרפיקה מעולה, ואחרי שאני משחק ב-fear עם הפנס המטומטם הזה, אני מתחיל להעריך את הרעיון של iD של לעשות את הפנס בנפרד מנשק, כי ככה יש באמת סיכון בזה שאתה רוצה לראות הכל.

לכל הילדים שמהללים את האלף לייף: להאלף לייף המקורי היה סיפור מפגר, להאלף לייף 2 יש סיפור עוד יותר מפגר. ד"ר עם זקן שהולך עם מוט ברזל ושובר ארגזים.

בנוגע למולטיפלייר. טוב, יש פה שתי גישות, אחת של גברים שמשתוללים ויורים בכל מה שבא ועושים כיף, ויש את הכוסיות שמתחבאות ויורות אחת על השנייה מאחורי קירות. לא מעניין אותי מה יותר ריאליסטי, מעניין אותי מה יותר כיף, ובנאדם שיגיד לי שלשחק CS עם חבורה של פחדנים שמתחבאים בפינות חשוכות עם רובה צלפים זה כיף, צריך לעבור ניתוח מוח בלי הרדמה. (bf2 חריג במובן הזה, הוא באמת משחק טוב ותחרותי, והסיבה העיקרית היא כלי הרכב)

אני קראתי את הביקורת של gamespot והזדעזעתי. כבר 5 שנים שכל העולם מחכה למשחק מולטיפלייר שיבוא ויחליף את קווייק3. משחק כזה יוצא עכשיו, ופתאום זה לא מספיק טוב?!  תיכנסו לאתר רציני כמו http://www.esreality.com/, ותראו כמה שכולם מאושרים שסוף סוף יצא מה שרצינו. לתת למשחק הזה 80 זה עלבון.

סדרת unreal היא גרועה באופן מסורתי. נשקים איומים, ויש משהו במשחקים האלה שהופך אותם לפשוט לא כיפיים. לא יכול להגדיר את זה, אבל יש לי תמונה שתדגים את זה באופן מדוייק http://www.lamerkatz.com/stories/q3_vs_ut.shtml.

קווייק חזר, ובגדול. סוף סוף קיבלנו את האהבה שלנו בחזרה. אני יודע שלפחות אני, מאושר. ומצידי שכל העולם יילך להזד**ן

אוקיי לדעתי אתה משווה פה שני סוגי משחקים שונים ..

HL הראשון זכה ב GOTY עוד לפני שיצא CS בגלל שהוא היה פורץ דרך יחסית למשחקי FPS של אותה תקופה !

ל HL 1/2 היה סיפור מפגר ? אולי , אבל מה שבטוח שהוא לא יותר מפגר מהסיפור של D1/2/3 ו q1/2 יותר מעניין , זה בטוח וגם מובא בצורה הרבה יותר משכנעת ..

לדעתי אתה טועה בהשוואה שאתה עושה , גם אני שיחקתי ב דום 1,2 ובקוויק 1 בזמן אמת בשבוע שהוא יצא וגם אותי הוא הדהים אבל אין מה לעשות, עבר זמנם וגם אני המשכתי הלאה יחד עם NOLF , SOF HL1 ועוד המון משחקים שבאו ולא חזרו אחורה , לדעתי דום 3 כן חזר אחורה , אז אוקיי אלמנט הפחד יכול להכנס כמשהו נוסף במשחק (בדיוק כמו שעושה FEAR) אבל לא כקונספט... תחשוב על זה , וQ4 הוא חד וחלק לא משחק מולטי המפתחים אמרו מראש שהוא קודם כל משחק לשחקן יחיד ואחר כך משחק שמשיך את הכיף שב Q3 בגרפיקה של D3 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HL הראשון היה משחק איום ונורא. והיה בו את הבוס הכי גיי בתולדות המשחקים. המשחק לא היה פריצת דרך או שומדבר כזה. הצליחו להיכנס להיסטוריה בעקבות הבאג הכי נורא בתולדות תעשיית המשחקים. אם אתה זוכר, המשחק התקין עצמו לתיקייה \valve\half-life בברירת מחדל. מי ששינה והוריד את ה- גילה שכל תיקיית האם נמחקה ברגע שהוא עשה uninstall

זה בנוגע למשחק האובר-מוערך הזה.

בנוגע ל-HL2 נכון, הסיפור מועבר בצורה יותר יפה מאשר הסיפור בדום3, אבל עדיין הסיפור עצמו לא עולה על זה של  דום משום בחינה שהיא. והמשחק עצמו לא כיפי בכלל. doom3 בכלל לא הלך אחורה, זה היה המשחק הכי מבהיל מאז avp2. המשחק הכי מפחיד אגב, הוא בכלל Undying, שהוא גם יצירת מופת שלא הוערכה כראוי עד היום.

אם שיחקת ב-fear, אז אתה יודע שהמשחק הזה לא מפחיד בכלל ולא מבהיל בכלל. מה שכן הוא משחק מאוד כיפי, והאינטיליגנציה המלאכותית מאוד מאתגרת, להגיד שהוא משחק יפה כמו קווייק 4 או אפילו דום3 זה לא במקום. הדמויות ב-fear נראות כמו בובות.

וQ4 הוא חד וחלק לא משחק מולטי המפתחים אמרו מראש שהוא קודם כל משחק לשחקן יחיד ואחר כך משחק שמשיך את הכיף שב Q3 בגרפיקה של D3 ...

המשחק מבוסס sp אין ספק, אבל הוא בא לחדש את המולטיפלייר הכי מוצלח שהיה אי פעם, ומשום מה בכל הביקורות בחרו להוריד לו על זה ציון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קראתי את הביקורת של gamespot והזדעזעתי. כבר 5 שנים שכל העולם מחכה למשחק מולטיפלייר שיבוא ויחליף את קווייק3. משחק כזה יוצא עכשיו, ופתאום זה לא מספיק טוב?!  תיכנסו לאתר רציני כמו http://www.esreality.com/, ותראו כמה שכולם מאושרים שסוף סוף יצא מה שרצינו. לתת למשחק הזה 80 זה עלבון.

DOUD תנשום אוויר ותספור עד 10 :errrr:

ו LOL אהבתי את הקטע עם הזקן חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: הורדתי את הציטוט באמת מיותר

ורק שתדע, שכך ניתוח מוח שעושים היום נעשה ללא הרדמה (רק מקומית). המטופל צריך להישאר ער במשך כל הניתוח, כדי לבדוק שבזמו שמתעסקים לו עם המוח לא דופקים כלום  :smile1:

במוח אין עצבים כך שזה לא מזיז לאף אחד כך שתשנה את זה לניתוח לב פתוח  :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקודים האלה אף פעם לא עברו בקוויק, הם לא קשורים אליו.. הם היו של דום בלבד (אה, ו-IDDQD הופיע גם ב-heretic.. הוא הרג אותך.. :smile1:)..

וזה היה:

IDDQD

IDKFA

IDBEHOLD + אות (מתוך איזה 10 אפשריות) לכל קוד (I לבלתי נראה, C ל-no clip וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Q4 באמת נראה יפה אהבתי אותו.

ובקשר ל HERO,דווקא אני חושב שעלילה זה הדבר הכי פחות מעניין את הגיימרים,הם אוהבים משימות ואקשן מה שיש במשחק הזה,אתה מסתכל על זה מנקודת מבט

אחרת.(מדובר על HL2 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2600 זה מספר יפה

HERO

אתה קצת מגזים, דום שלוש לא היה מעולה ("!"), אפילו אם אהבת את המשחק לא יכל להיות שאהבת את הדרך שבה העלילה מועברת, את הסצנות ה"מפחידות" שחוזרות על עצמם משלב מספר אחד עד האחרון ואת החד גווניות של המשחק כולו.

וההשוואה לפנס של FEAR היא מטופשת כי המטרה בדום היתה לגרום לך לפחד ממפלצות שעושות לך בו בחושך, לFEAR אן את השטויות האלה, הוא מנסה לגרום לך פחד מהאווירה עצמה וממה שקורה ושאתה רואה שתרגיש את האימה לא את הפחד...לעשות "בו" עם מפלצת של 5 מטר שיוצאת מארון כל 5 דקות זה לא חוכמה בכלל.

בקשר להשוואה שלך עם העלילה של HL1\2... אתה צודק לגמרי העלילה של HL היא סתם עוד עלילת מפלצות\פורטלים לעולמות וחילים של כוחות רשע..אבל הי, העלילה של דום לא טובה יותר בכלום, שניהם על הפנים מהבחינה הזאת.

בHL2 שיחקנו 10 שעות שבהם לא קרה פשוט כלום כלום כלום, אפילו לא היתה עלילה למשחק, ובכל זאת הוא היה מצוין מכל בחינה שעושה משחק טוב לטוב (חוץ מעליה), דום 3 הראה את אותם שלבים ואותם סצנות במשך 15 שעות...זה היה מתיש ולא מהנה במיוחד.

אני קראתי את הביקורת של gamespot והזדעזעתי. כבר 5 שנים שכל העולם מחכה למשחק מולטיפלייר שיבוא ויחליף את קווייק3. משחק כזה יוצא עכשיו, ופתאום זה לא מספיק טוב?! תיכנסו לאתר רציני כמו http://www.esreality.com/, ותראו כמה שכולם מאושרים שסוף סוף יצא מה שרצינו. לתת למשחק הזה 80 זה עלבון.

אתה נשמע כאילו זה קשה לך לקבל את העובדה שהוא לא מושלם בלי קשר לכלום (אפילו לא למשחק עצמו)... זה עצוב :P .

ומצידי שכל העולם יילך להזד**ן

כנראה שלא, אחרת לא היתי מתאמץ לכתוב פה את דעתך הנחרצת בעניין.

,דווקא אני חושב שעלילה זה הדבר הכי פחות מעניין את הגיימרים,הם אוהבים משימות ואקשן מה שיש במשחק הזה,אתה מסתכל על זה מנקודת מבט

אחרת.

עלילה היא הדבר השני הכי חשוב אחרי משחקיות ברוב הסוגים של המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון,העלילה של HL & HL2 די שטוחה ורדודה ואפילו לא מעניינת אף אחג,אבל את אף אחד זה לא מעניין,כי כל המשחק עסוקים בלעשות משימות,ולא לראות סצנות דרמה.

על וורקראפט 3, שמעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HERO

אתה קצת מגזים, דום שלוש לא היה מעולה ("!"), אפילו אם אהבת את המשחק לא יכל להיות שאהבת את הדרך שבה העלילה מועברת, את הסצנות ה"מפחידות" שחוזרות על עצמם משלב מספר אחד עד האחרון ואת החד גווניות של המשחק כולו.

וההשוואה לפנס של FEAR היא מטופשת כי המטרה בדום היתה לגרום לך לפחד ממפלצות שעושות לך בו בחושך, לFEAR אן את השטויות האלה, הוא מנסה לגרום לך פחד מהאווירה עצמה וממה שקורה ושאתה רואה שתרגיש את האימה לא את הפחד...לעשות "בו" עם מפלצת של 5 מטר שיוצאת מארון כל 5 דקות זה לא חוכמה בכלל.

בקשר להשוואה שלך עם העלילה של HL1\2... אתה צודק לגמרי העלילה של HL היא סתם עוד עלילת מפלצות\פורטלים לעולמות וחילים של כוחות רשע..אבל הי, העלילה של דום לא טובה יותר בכלום, שניהם על הפנים מהבחינה הזאת.

בHL2 שיחקנו 10 שעות שבהם לא קרה פשוט כלום כלום כלום, אפילו לא היתה עלילה למשחק, ובכל זאת הוא היה מצוין מכל בחינה שעושה משחק טוב לטוב (חוץ מעליה), דום 3 הראה את אותם שלבים ואותם סצנות במשך 15 שעות...זה היה מתיש ולא מהנה במיוחד.

אתה נשמע כאילו זה קשה לך לקבל את העובדה שהוא לא מושלם בלי קשר לכלום (אפילו לא למשחק עצמו)... זה עצוב  :P .

כנראה שלא, אחרת לא היתי מתאמץ לכתוב פה את דעתך הנחרצת בעניין.

עלילה היא הדבר השני הכי חשוב אחרי משחקיות ברוב הסוגים של המשחקים.

לא אמרתי שהוא מעולה, אמרתי שהוא יותר טוב ממה שטוענים היום שהוא. אני כן חשבתי שהוא מבהיל, ופרט לכך שהוא באמת נמרח קצת לפני הסוף, מאוד נהניתי ממנו.

הקרבות בו גם הרבה יותר מהירים ואינטנסיביים.

נכון, גם העלילה של דום לא משהו. אבל הוא מעולם לא התיימר להיות אפוס קולנועי, אלא משחק אקשן. האקשן בו ללא דופי.

בנוגע לביקורות, כן, אני לקחתי את זה אישי, אני מאוד אוהב את קווייק, ואני לא יכול לקבל את זה שאת המשחקים של iD שוחטים בביקורות, בלי שום קשר למציאות, ובמשחקים אחרים נוהגים בכפפות של משי.

אהה, ולמי שאמר ש-iddqd ו-idkfa עבדו בקווייק. ממש לא. בקווייק היו את god ו-impulse 9. ב-EWJ מצד שני.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...