בג"צ קבע: "נוהל שכן" אינו חוקי - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בג"צ קבע: "נוהל שכן" אינו חוקי

rk666

Recommended Posts

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק ילד שעדיין לא שירת בצבא ו\או ג'ובניק מוחלט שניזון אך ורק משמועות ומהתקשורת יכול להגיד משפט כמו: "צה"ל הוא רחוק מלהיות הומני, וחבל שיש אנשים כמוך שמוכנים להתעלם מכל מה שקורה בשטחים ולטעון שצה"ל הוא הצבא הכי הומני שיש".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\ שוב, תתבגר! העובדה שאני לא תומך בדעה שלך לא הופכת אותי לילדון שניזון משמועות בתקשורת!

את הדעות והסיפורים שמעתי "ממקור ראשון", שני חברים שלי שהתגייסו לפני שנה לקרבי, וחבר נוסף של אבא שלי, ששירת בצבא ועשה מילואים באופן קבוע בשטחים (או משהו כזה).

ובכל זאת, הסיפורים (סליחה, העובדות) ששמעתי מהם, הם רק טיפה בים :nixweiss:.

לפני שהכרתי אותם עוד האמנתי שצה"ל הוא מוסרי, ולא האמנתי "לשטויות" שכתבו בעיתונים.

ואני בן 18 אגב, ולא מתכוון להתגייס לצה"ל אפילו אם ארמה בסעיף נפשי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מטומטמם,הלוואי שתרגיש מזה לשרת בקרבי,לראות בן אדם מתפוצץ מול הפנים שלך,להרוג בן אדם,אתה יודע מזה בכלל?

אתה יודע מזה לדעת שלקחתה חיים של בן אדם?

מה עם כול האנשים שנהיו נכים רגשית,שנהיו פרנואידיים,שחוו הלם קרב,שהידיים שלהם לא מפסיקות לרעוד?!

אלו האנשים שבזכותם אתה כאן.

אחרי שיראו איזה בן אדם אתה לא תצטרך לרמות בסעיף נפשי,כי אתה באמת אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד אתה צריך להבין שאהרון ברק הוא שופט. וכתוצאה מכך הוא מסתכל על הדברים בצורה גנ'רית. הוא לא רואה ילד בן 18 והוא לא רואה טרוריסט.

הוא רואה שלושה צדדים - שניים מהם עם רובים שנמצאים בעימות אחד עם השני. וצד אחד שהוא אזרח שעד כמה שידוע - יכול להיות תמים לחלוטין.

הוא פסק שלצד החמוש אסור להשתמש באדם לא חמוש - שעד כמה שידוע יכול להיות תמים לחלוטין - על מנת לעצור את הצד החמוש השני - וזאת תוך סיכון חיו

ועם תחשוב על כך - בכל עימות אחר זה נראה הגיוני לחלוטין.

הצדק הוא עיוור.

אני גם חושב שאהרון ברק גם היה נוהג לפי החלטותיו.

אבל גם אם לא - בתור שופט - אסור לו להחליט אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, אני מקווה שתשב הרבה זמן בכלא.

קפוץ לי!

אתה מטומטמם,הלוואי שתרגיש מזה לשרת בקרבי,לראות בן אדם מתפוצץ מול הפנים שלך,להרוג בן אדם,אתה יודע מזה בכלל?

אתה יודע מזה לדעת שלקחתה חיים של בן אדם?

מה עם כול האנשים שנהיו נכים רגשית,שנהיו פרנואידיים,שחוו הלם קרב,שהידיים שלהם לא מפסיקות לרעוד?!

אלו האנשים שבזכותם אתה כאן.

אחרי שיראו איזה בן אדם אתה לא תצטרך לרמות בסעיף נפשי,כי אתה באמת אידיוט.

הנאום שלך דומה לנאום של המתנחלים בזמן ההתנתקות, דבר שחוזר על עצמו כטענה דפוקה: "יהודי לא מפנה יהודי, בלה בלה בלה"...

המטומטם היחידי כאן זה אתה!

אני לא מזלזל באנשים שנלחמים למען המדינה, ואני מאוד מודה להם על ההקרבה! אבל יש הבדל בלחימה למען המדינה לבין חוסר מוסריות ופגיעה בחפשים מפשע!

העובדה שראית את חבר שלך מתפוצץ לידך לא נותנת לך לגיטימציה להרג פלסטינים שלא עשו דבר. ובכלל, חצי מהדברים שכתבת לא קשורים :-\.

ואל תתנשא ותחשוב שאתה בן אדם טוב ממני, כי אם אתה תומך במעשים של צה"ל בטענה שהם מאפשרים לך הגנה בכך, כבר אפשר להסיק איזה מין בן אדם אתה (כנ"ל לגביי שאר המשתמשים שתומכים!).

אייב אתה צריך להבין שאהרון ברק הוא בן אדם עם דעות פוליטיות.

הוא פעל לפי מוסריות ולא לפי פוליטיקה! פשוט במדינה הזאת מוסריות נחשבת לטיפשות וחוסר הבנה בתחום, או "שמאלני" במילה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאהרון ברק פועל לפי לוגיקה משפטית טהורה - פחות או יותר אותה לוגיקה שהצגתי.

וכל אחד היה מגיע לאותה מסקנה עם הוא לא היה מערב שיקולים נוספים בהחלטותיו.

זה לא דעתי האישית. דרך אגב.

זה מלחמה - והחוקים גמישים.

אני הייתי משתמש בנוהל הזה (לפני ההחלטה) גם אם אני יודע שיש פה פסול.

אבל כיוון שהמקרה הובא בפני אהרון ברק - וכיוון שהוא שופט - הוא פשוט לא יכול להחליט אחרת. גם עם דעתו שונה. זה לא עניין של דעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפוץ לי!

הנאום שלך דומה לנאום של המתנחלים בזמן ההתנתקות, דבר שחוזר על עצמו כטענה דפוקה: "יהודי לא מפנה יהודי, בלה בלה בלה"...

המטומטם היחידי כאן זה אתה!

אני לא מזלזל באנשים שנלחמים למען המדינה, ואני מאוד מודה להם על ההקרבה! אבל יש הבדל בלחימה למען המדינה לבין חוסר מוסריות ופגיעה בחפשים מפשע!

העובדה שראית את חבר שלך מתפוצץ לידך לא נותנת לך לגיטימציה להרג פלסטינים שלא עשו דבר. ובכלל, חצי מהדברים שכתבת לא קשורים :-\.

ואל תתנשא ותחשוב שאתה בן אדם טוב ממני, כי אם אתה תומך במעשים של צה"ל בטענה שהם מאפשרים לך הגנה בכך, כבר אפשר להסיק איזה מין בן אדם אתה (כנ"ל לגביי שאר המשתמשים שתומכים!).

הוא פעל לפי מוסריות ולא לפי פוליטיקה! פשוט במדינה הזאת מוסריות נחשבת לטיפשות וחוסר הבנה בתחום, או "שמאלני" במילה אחת.

מה הקשר למתנחלים חתיכת דגנרט?

למה לאזעזל אני צריך ללכת לגולני,לקרוע את התחת,לישון 4 שעות בלילה וגם זה במקרה הטוב,לא לראות את המשפחה שבועיים במקרה הטוב,בשביל להגן על חראות כמוך?

ויודע מה שאני יהיה שמה אני אעשה הכול בשביל לשמור על החיים שלי ועל החיים של היחידה שלי מאשר לראות איזה ערבי שעושה חפלה כול פעם שחייל\אזרח יהודי נהרג.

אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביקשתי ממך לסכן את החיים שלך, ולמען האמת ההקרבה שלך כבר מעניינת לי את התחת.

אידיוט תגיד לסבא שלך, לא לי.

ושוב, אתה במילים אחרות נותן הרשאה לכל חוסר המוסריות בגלל השנאה שלך לערבים, וזאת לא טענה בכלל! זאת רק גזענות שפושטקים כמוך מאמינים בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה יחתיכת חרא,אל תדבר על סבא שלי,בזכות אנשים כמו סבא שלי אתה כאן ולא בפלסטין.

אתה כול כך עיוור מהשטויות שאתה אומר,לדבר אליך זה כמו לדבר לעץ.

מקווה שהערבים המוסריים שאתה כול כך אוהב יתפוצצו עליך ולא על אזרחים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר בזה??

שחיים של ערבי שווים פחות מחיים של חייל ישראלי???  ::) ::)

ברור! :cool2:

אישית, אם אני הייתי מפקד בשטח, הייתי מעדיף לעבור על ההחלטה הזו ולהמשיך להשתמש בנוהל שכן. הייתי מעדיף לשבת בכלא מאשר ללכת למשפחה של חייל שלי ולספר להם שהוא לא יחזור יותר הביתה בגלל איזה שופט עיוור למציאות ויפה נפש.

בג"ץ אסר את השימוש ב"נוהל שכן". :nono:

קבל את הנוהל החדש - "נוהל מתנדב" ;)

צה"ל הוא בפירוש הצבא הכי הומני בעולם.

זה בפירוש נכון!

עם זאת, הדבר עומד בעוכריו של צה"ל.

היטלר שמר עליהם בעזרת השמדת גזע שניסה להשתלט על עמו,

אתה ממש מפגר! :bash:

היהודים ניסו להשתלט על הגרמנים, ולכן היטלר השמיד אותם?! :kopfpatsch:

האימרה הזו שוות-ערך למכחישי השואה, גם אם היא נאמרה בציניות. :nono:

מבחינה צבאית: יעודו של צהל הינו להגן על קיומה של מדינת , שלמותה, ריבונותה ושלום תושביה, ולסכל מאמצי אויב לשבש את אורח החיים התקין בה.

שימו לב- תושבים ולא אזרחים. מכאן שהצבא מתוך הגדרתו צריך להגן ולשמור על חיי ה"שכנים" גם אם חיי החיילים יותר חשובים בעינו, שכן מחויב הוא לכך על פי

הגדרתו.

אותם שכנים פלשתינים "חפשים מפשע" (יש כאן אוקסימורון) הם לא תושבי מדינת ישראל, ולכן צה"ל מתוך הגדרתו צריך לא להגן ולשמור על חייהם, אלא להילחם בהם, היות והפלשתינים הם אוייבים מרים של מדינת , ואנחנו נמצאים כעת זה שנים רבות במצב של מלחמת טרור עקובה מדם עם הפלשתינים.

חבל שאתה חושב שאזרחים פלסטינאים הם האויב, אם כל השנאה שלי לתרבות שלהם ולערכים שלהם הם עדיין לא אויב.

p67030_1.jpg

באמת? אז למה הם לא מפוצצים כמה אוטובוסים בעזה ומאשימים בכך את ישראל?

הם דווקא כן עושים את זה (בערך).

מכונית של החמאס עמוסה בטילים וחומרי נפץ מתפוצצת "באופן מסתורי" (תאונה) באמצע תהלוכה של החמאס והורגת עשרות פלשתינים "חפים מפשע" (שוב, אוקסימורון). כמובן שהחמאס יש מאשים את צה"ל שירה על המכונית טילים ממסק"רים, כביכול, למרות שמקורות רשמיים ברשות הפלשתינית סתרו זאת.

החמאס רוצה מדינה פלשתינאית מוסלמית על כל שטחה של . אם רוב הפלשתינאים לא יתמכו בהם, יהיה להם קשה מאוד לממש את זה. לכן החמאס מקפיד לדאוג לאזרחים הפלשתינאים הפשוטים: הם מקימים מרפאות, בתי ספר, מסגדים ועוד.

מהחלק האחרון במשפט שלך אפשר לחשוב שהיה צריך להעניק לחמאס את פרס נובל לשלום. :-\

:-\ שוב, תתבגר! העובדה שאני לא תומך בדעה שלך לא הופכת אותי לילדון שניזון משמועות בתקשורת!

את הדעות והסיפורים שמעתי "ממקור ראשון", שני חברים שלי שהתגייסו לפני שנה לקרבי, וחבר נוסף של אבא שלי, ששירת בצבא ועשה מילואים באופן קבוע בשטחים (או משהו כזה).

ובכל זאת, הסיפורים (סליחה, העובדות) ששמעתי מהם, הם רק טיפה בים  :nixweiss:.

לפני שהכרתי אותם עוד האמנתי שצה"ל הוא מוסרי, ולא האמנתי "לשטויות" שכתבו בעיתונים.

ואני בן 18 אגב, ולא מתכוון להתגייס לצה"ל אפילו אם ארמה בסעיף נפשי!

אתה ילדון טיפשון! :silly:

אני לא אומר את זה מכיוון שאתה לא תומך בדיעה שלי. אני פשוט מציין עובדה בהסתמך עך דבריך שלך.

I like the smell of Nepalm in the morning :smile1:

נו באמת... כמה מטומטם אפשר להיות ?

לטמטום אין גבולות! :cool2:

(אני מתכוון ל-modgod).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...