בג"צ קבע: "נוהל שכן" אינו חוקי - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בג"צ קבע: "נוהל שכן" אינו חוקי

rk666

Recommended Posts

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[ltr]aah you forgot one little thing the neighbor isn't necessarily a terrorist, not that it matters that much he's arab, it's close enough, no?[/ltr]

לא אמרתי שכל הערבים טרוריסטים.

for all i care, השכן יכול להיות חף מפשע.

עדיין, אני מעדיף שהוא ימות מאשר שחייל ימות.

אבל תרגיש חופשי להמשיך להגיד שלא כולם טרוריסטים, זה מאוד רלוונטי ותורם לדיון :xyxthumbs:

[ltr]jess the way your brains work frightens me. forget it's arabs, terrorist and IDF, think israelis, criminal and the police. what if you lived next to that rubinstein fella and the police would come to you door and tell you to go give him the arrest warrant and to tell him to give up.[/ltr]

א. כמו שעמרי אמר, כל הזין. תקרא את התגובות בתחילת הת'רד, אין לי כח להגיב לזה עוד פעם.

ב. וחוצמזה, אין מה להשוות בין פושע פלילי, אפילו במעמד של ראש פשע מאורגן, לבין מחבל.

ג. זה לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצידי שהשכן שלו יהיה גם אמא תרזה

הכי חשוב זה לשמור על החיים של החיילים שלנו. כן, גם על חשבון 10 פלסטינים

למה? לא בגלל שהם פלסטינים(מצידי שיהיו גם טורקים) אלא בגלל שהאינטרס של צריך להיות לשמור על חיי הישראלים. לא על חיי אזרחים של מדינה(ראשות) אחרת. אם הראשות רוצה לדאוג לחיי האזרחים התמימים שלה, שתעצור את הטרור. ושלא יגידו לי שאי אפשר כי יש 40000 שוטרים פלסטינים ורק 2000 חמאסניקים.(אל תתפסו אותי במספרים אבל היחס הוא משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי החיים של חיילי צה"ל יותר חשובים מעקרונות מוסריים כלשהם.

מלחמה היא לא מוסרית. והיא לא יפה. והיא בטח לא נעימה. too bad.

מענין אם לאהרון ברק יש בן, נכד, אחיין או שכן שמשרת בשטחים ויוצא לבצע מעצרים.

אני רוצה לראות אותו הולך למשפחה של חייל שנהרג ואומר להם "תראו, הבן שלכם מת, אבל לפחות נשארנו מוסריים". אני בטוח שזה ישפר להם את ההרגשה.

ושמישהו יבוא למשפחה של השכן המסכן ויגיד להם "אבא שלכם מת, סתם, כי לצה"ל התחשק להרוג אותו.", זה פשוט יעורר בהם כל כך הרבה אהדה כלפי ...

ואחרי חצי שנה אתה תלונן שכל הזמן יש פיגועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... הם פוחדים מארגוני הטרור ולכן הם יחברו אליהם ואנחנו נחטוף עוד פיגועים. זה בדיוק כמו בהרס הבתים אשר מחקר של צה"ל קבע שהרס הבתים של משפחות המחבלים לא רק שלא עזר אלא הרע את המצב ובעקבותיו הצטרפו רבים לארגוני הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נסגור את זה ככה

אף אחד מאיתנו לא מגדת עתידות ולא יודע בוודאות כיצד ישפיע כל מהלך ומהלך.

אני בטוח ששרון ומפקדיי צה"ל מבינים יותר משניינו בעניינים מדיניים אז בוא ניתן להם לעשות את ההחלטות שלהם.

בג"ץ לעומת זאת, אני לא ממש בטוח שהוא מבין בנושאים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... הם פוחדים מארגוני הטרור ולכן הם יחברו אליהם ואנחנו נחטוף עוד פיגועים. זה בדיוק כמו בהרס הבתים אשר מחקר של צה"ל קבע שהרס הבתים של משפחות המחבלים לא רק שלא עזר אלא הרע את המצב ובעקבותיו הצטרפו רבים לארגוני הטרור.

אפשרות אחרת: המחבלים יבינו שמי שפותח את הדלת הוא השכן שלהם ולא חייל צה"ל ויפסיקו למלכד את הדלתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הכי חשוב זה לשמור על חיי החיילים שלנו.

היטלר שמר עליהם בעזרת השמדת גזע שניסה להשתלט על עמו,

סטלין הרג את הבוגדים שיפילו את ממשלתו,

ארצות הברית הרגה מאות אלפים וזיהמה שטחים עצומים וגם דורות באים עם שתי פצצות אטום,

ארצות הברית פולשת למדינות כמו מטורפת כדי להגן על עצמה,

סדאם משתמש בגז חרדל כדי להגן על חייליו מתגובה כאשר פרץ לכווית,

כל אלה לגיטימים לחלוטים.

כל אלה קרו בגלל אנשים כמו ברטון שלא מבינים שהכל חוזר עליהם, ואל חוקי הפיסיקה והעולם אי אפשר לעבוד. מטומטמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארצות הברית הרגה מאות אלפים וזיהמה שטחים עצומים וגם דורות באים עם שתי פצצות אטום,

כל אלה לגיטימים לחלוטים.

אז זהו שזה לא לגיטימי, ואני ממש לא רואה את הקשר לנושא.

מספיק עם הדמוגגיה בשקל שלך.

לא השוותי אפילו לרגע את וממשלתה להיטלר וממשלתו.

אני מדבר על צורת החשיבה הזאת שהביאה לנו את ספרי ההיסטוריה המדכאים שמספרים על מספר ההרוגים.

לא השוות, רמזת רמז עבה, עבה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלה לגיטימים לחלוטים.

אפשר להבין מה לעזאזל אתה רוצה?

מה הקשר בין השורה הראשונה להמשך השטויות שאתה פולט?

אה ועוד משהו - המשפט הראשון נכתב בציניות? אתה חושב שהכי חשוב לשמור על חיי החיילים שלנו או לא?

כל אלה קרו בגלל אנשים כמו ברטון שלא מבינים שהכל חוזר עליהם, ואל חוקי הפיסיקה והעולם אי אפשר לעבוד. אני חמור שכותב בפונט קטן את הטקסט הבא: מטומטמים

קודם כל, *על.

וחוצמזה, שוב, מה דה פאק הקשר? תשתדל לרדת קצת מהעישון לפני שאתה כותב.

ואת הכינויים שלך תשמור לעצמך אם אתה לא רוצה לעוף מהאתר לצמיתות - ראה הוזהרת.

ושמישהו יבוא למשפחה של השכן המסכן ויגיד להם "אבא שלכם מת, סתם, כי לצה"ל התחשק להרוג אותו.", זה פשוט יעורר בהם כל כך הרבה אהדה כלפי ...

ואחרי חצי שנה אתה תלונן שכל הזמן יש פיגועים.

א. לא צה"ל הרג אותו, השכן החביב ממול הרג אותו.

ב. גם אם כן, זה לא "כי התחשק לו".

ג. ממש לא איכפת לי מהאהדה שלהם כלפי , העיקר שחיילים יחזרו הביתה בשלום.

ד. אם הינו מפסיקים לנסות להיות הומנים ויותר קדושים מהאפיפיור, כבר מזמן לא היו פיגועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...