מפרט לעבודה משרדית, מקסימום 3000 ש"ח - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לעבודה משרדית, מקסימום 3000 ש"ח

AmirNadav

Recommended Posts

גם אני לא ידעתי שלא מומלץ להסתמך על כרטיס מסך מובנה ברוזולציה כזאת, אבל לא הסברת למה בדיוק זה ככה.

כי כמעט כל כרטיסי המסך המובנים נועדו לעבוד רק עד 1024x768, בעוד שרזולציית ה-native של מסך 17" היא 1280x1024.

כלומר הם לא מסוגלים להגיע אליה, כלומר עובדים על המסך ברזולציה נמוכה מה-native = תמונה שניראת לא משהו.

ובכלליות איכות התמונה של כרטיס מסך מובנה לא משתווה לכרטיס נפרד.

אגב בקשר ל-710N מ-KSP, אני בדקתי שלושה על המקום, ולכולם היו פיקסלים מתים, זה היה לפני איזה 5 חודשים, אבל לא בטוח שזו היתה מקריות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה לא את הVIEWSONIC שליאור המליץ לך?

לא אמרתי שלא אהבתי,

פספסתי את התגובה הזו כנראה..

אני עכשיו אסתכל/

עריכה:

הסתכלתי על המסך והוא נראה לי מעולה .

שווה לי לקחת אותו אתם אומרים?

ויכול להיות שנרצה לקנות 2 כאלו, שיהיה אחד למחשב שלי. הוא טוב למשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכור שמה שקובע זה לא הנתונים אלה המבחנים.

זה הוכח במבחנים שהנתונים לגמרי לא תואמים את המציאות, ומסך טוב על הנייר יכול להיות חרא במציאות.

אם ככה אפשר להגיד שהנתונים שיקריים, כי אם נתונים של מסך אחד עוקפים נתונים של מסך אחר, תיאורתית הוא אמור להיות יותר טוב ממנו, אין מצב שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין זה המקום לוויכוח הזה. אגיד רק שהוכח שמסכים עם ביצועים עדיפים (אני מדבר על זמן תגובה בלבד כמובן) היו לפעמים חלשים יותר ממסכים עם ביצועים נחותים יותר.

אבל לך אין זה משנה, הרי כבר אמרת שלא מדובר במסך למשחקים, ואני לא מאמין שזמן תגובה של 8 MS יהפוך לזמן תגובה של 16 MS , לכן הדבר היחיד שקובנע בשבילך הוא שאר הנתונים והביקורות על המסך. חפש בגוגל ליתר בטחון ואם הביקורות תומכות קנה את המסך. אין סיבה שלא.

ותתחיל להרגיל את ההורים שלך כבר מעכשיו שהמחשב שקניתם הוא מחשב מינימלי ואתה לעולם לא תוכל להתפשר על אחד. 8000 שקלים מינימום תגיד להם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני מתנצל, הדיון הגיע לעמוד 3 ועדיין אני לא סגור פה... אז אני מצטער על הדאבל פוסט.

עכשיו,

המסך 1750SQ יקר מדי, לא ראיתי בזאפ חנות שאני מכיר והיא אמינה, מישהו מכיר את החנויות הראשונות ? ( Memory, M.G.S.H , MyPc)

הViewSonic שנתנו פה עמוד קודם לא טוב?

תזכרו שהמסך הוא לעבודה משרדית...

אגב, שנה טובה לכולכם :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...