מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד. - עמוד 14 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד.

BURTON

Recommended Posts

איך הE92F של VIEWSONIC? אני יודע שגם היא קאליברית בתחום המסכים... אני פשוט רוצה מסך עם צבעים נחמדים והכי חשוב שיהיה "בריא" לענייים, עולה 1200 שקל לצערי זה מה שאני יכול לקנות :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחפש מסך 17 אנצ' בתקציב של 500 עד 600 מקסימום. מסך שלא יפגע בעיניים. הוא נועד עבור משחקים בעיקר. (אני יודע שזה נשמע טיפשי, אבל בכל זאת אלו התנאים...אני מעוניין בהכי טוב בתקציב הדל הזה :'()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלוםםםםם קניתי עכשיו מחשב טוב עם 7800GT ואני עם מסך NEC ACCUSYNC 72VM ''17

קודם כל, אני רוצה בבקשה חוות דעת על המסך...

עכשיו..אני יודע שהמסך מגביל את הכרטיס מסך בגלל הרזולוציה...יש לי בסלון 30'' LCD של GRUNDIG ותהיתי אם אני אחבר מדי פעם את המחשב סתם בשביל חווית משחק, אז תהיה לי רזולוציה גבוהה יותר מהמסך מחשב?כאילו המסך לא יגביל את הכרטיס מסך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלוםםםםם קניתי עכשיו מחשב טוב עם 7800GT ואני עם מסך NEC ACCUSYNC 72VM ''17

קודם כל, אני רוצה בבקשה חוות דעת על המסך...

עכשיו..אני יודע שהמסך מגביל את הכרטיס מסך בגלל הרזולוציה...יש לי בסלון 30'' LCD של GRUNDIG ותהיתי אם אני אחבר מדי פעם את המחשב סתם בשביל חווית משחק, אז תהיה לי רזולוציה גבוהה יותר מהמסך מחשב?כאילו המסך לא יגביל את הכרטיס מסך??

הרזולוציה של LCD TV נמוכה יותר מ1024*1280 (משהו כמו 1300*700)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב,

אני מחפש לקנות מסך LCD 17' שלא יעלה מעבר ל-1500 ש"ח.

כמובן שאני מעדיף משהו כמה שיותר איכותי, (LG או MAG) על מה אתם ממליצים?

המסך כרגע יחובר למחשב ישן יחסית, אך בעתיד יקנה מחשב חדש יותר, אני רוצה שתיהיה אפשרות לחבר אותו למחשב החדש עם חיבור חדש...

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...