דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 169 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

עבור 3DMARK06 המעבד שלך נחשב חלש ולכן במיקרה הספציפי הזה הוא החוליה שחלשה ביחס לשאר המערכת וגורם לירידה בציון (לדעתי הציון טיפה נמוך).

עבור משחקים הוא לא ברמה של המערכת אבל ההגבלה לא תהיה משמעותית במיוחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר למעבד.. גם הC2Q ב OC לא עובר שם את ה1-2FPS.. אין מה לעשות.. זה מה שקורה כשמעבד מריץ גרפיקה.

הציון שלך דיי סביר...

אולי חסרים כמה נק'.. 7600GT ודואל קור סביר ציכם להוציא 3.4-3.5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למעבד.. גם הC2Q ב OC לא עובר שם את ה1-2FPS.. אין מה לעשות.. זה מה שקורה כשמעבד מריץ גרפיקה.

הציון שלך דיי סביר...

אולי חסרים כמה נק'.. 7600GT ודואל קור סביר ציכם להוציא 3.4-3.5.

וואי תודה לך אני ממש מודה לך.. נורא חששתי..

איך אני יכול לשפר את הביצועים של הכרטיס מסך שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי 4011 ב06.זה טיפה חלש למפרט שלי נכון? AA וAF היו על 0.אבל איכות תמונה איפה זה?אולי זה לא הורדתי.[יש לי תתוכנה ati tray tools

עכשיו עשיתי על max speed זה מבטל הכל והתוצאה לא עלתה בהרבה 4069.

אני ראתי כאן תוצאות יותר טובות עם כרטיסים יותר חלשים קצת כמו x1900gt .או 7900gs .להם היה משהו כמו 4500 4750. ונגיד שיש להם מעבד e6400 ועוד 512 יותר ממני אבל עדיין זה לא צריך להיות יותר ממני בכזה הרבה .אני צודק? [אני משתמש בדרייבר 7.1] אולי יש דרייבר שיותר מתאים לX1950 pro.

דרך אגב המפרט שלי בצד.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך קיבל בקושי שני שליש מהציון שהוא אמור לקבל..

זה קרה לי בהרצה הראשונה.. כשהמעבד שלי היה על איזה 80-90 מעלות ביגלל קיבוע לא טוב. שווה בדיקה.

כמו כן הראיתי שלמישהו אחר היתה גם ירידה רצינית בביצועים ביגלל שהוא לא חיבר את הכבל 4/8PIN אז תיבדוק גם את זה.

ודבר אחרון, תיראה אם אכן מפיעות לך שתי ליבות פעילות בtask manager, וששתיהן פעילות ב affinity.

ועוד דבר.

תעלה תמונה מCPU-Z מהלשונית של הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...