דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 170 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

רגע אחי איפה אני רואה איפה מחובר הכבל? וגם איפה אני נכנס לראות לגבי השני ליבות תגיד לי שלב שלב לאן להכנס תודהה.הנה תמונה אם תראה גם שבמערכת התקנים אין שם בכלל מעבד.אבל בכל התוכנות אני רואה מעבד ואם אני לוחץ על המחשב שלי ומאפיינים אז שם כתוב מעבד אבל שאני ממשיך לחומרה ואז התקנים אז שם לא מופיע.

ועוד דבר שעשיתי תבדיקה אז האנטי וירוס היה פעיל יכול להיות שזה משפיע ככה או שזה לא קשור?[אנטי וירוס kaspersky]

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

CPU-Z מזהה רק ליבה אחת.. זה ממש לא צריך להיות ככה.

את הטמפ' אתה יכול ליראות ליראות ע"י תוכנה, נסה עם TAT.

את החיבורי מתח אתה צריך ליפתוח המארז וליראות.

בCPU-Z כנס ללשונית ומישם תביא תמונה.

היות וזו בעיה של המעבד/לוח ולא של הכרטיס מסך (הציונים שלו בסדר) עדיף שתיפתח על זה דיון בפורום 'תמיכה טכנית' שם בטח יעזרו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מנוחה.. זה לא אומר כלום.

תריץ TAT על 100%.

אבל זו לא הבעיה שלך עכשיו..

מזוהה לך רק אחת והציון מתאים לליבה אחת..

תיפתח ת'רד על זה בפורום שאמרתי או בזה שהוזכר אחריו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך עוד משהו.אני קניתי תמחשב זה שבמפרט לפני חודש .עכשיו תמיד היו לי טשטושים במשחקים ולא עוזר שום aa ושום דבר וגם שהייתי משחק אז המחשב היה ניתקע או שהמסך היה נכבה.לקחתי תמחשב כמה פעמיים לחנות ולא סידרו.עכשיו פעם האחרונה שלקחתי תמחשב לחנות [ksp חרא חנות] אז החליפו לי לוח אם וזכרונות ועכשיו אין תקיעות.אבל טשטושים תמיד יש זה כמו שאני משחק בלי AA בכלל למרות שאני שם אותו על 4 ועל 6 ולא עוזר.ניסיתי וזהו אני מיואש גם במשחקים מתי שאני זז לפעמיים יש קוים כאלה שקופיים.המעלות של הכרטיס בזמן משחקים משהו כמו 45 50.שזה סבבה.אני אומר לך החנות הזאת חמרה גם אני קניתי שני של 512 חח ושהחזרתי תמחשב הוא שם לי גיגה וחצי חחחחחח חמרים ממקום גיגה אחד.[טוב זה מגיע לי למה כל הנסיעות לשם במונית עלו לי 350 שח ]

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך עוד משהו.אני קניתי תמחשב זה שבמפרט לפני חודש .עכשיו תמיד היו לי טשטושים במשחקים ולא עוזר שום aa ושום דבר וגם שהייתי משחק אז המחשב היה ניתקע או שהמסך היה נכבה.לקחתי תמחשב כמה פעמיים לחנות ולא סידרו.עכשיו פעם האחרונה שלקחתי תמחשב לחנות [ksp חרא חנות] אז החליפו לי לוח אם וזכרונות ועכשיו אין תקיעות.

זה לת'רד על החנויות, נידמה לי שראיתי תגובה שלך שם.

אבל טשטושים תמיד יש זה כמו שאני משחק בלי AA בכלל למרות שאני שם אותו על 4 ועל 6 ולא עוזר.ניסיתי וזהו אני מיואש גם במשחקים מתי שאני זז לפעמיים יש קוים כאלה שקופיים.

גם זה לפורום תמיכה תכנית+ תוסיף תמונות של הקווים

המעלות של הכרטיס בסמן משחקים משהו כמו 45 50.שזה סבבה.אני אומר לך החנות הזאת חמרה גם אני קניתי שני של 512 חח ושהחזרתי תמחשב היה לי גיגה וחצי חחחחחח חמרים.

ועל הדרך הם ביטלו לך את הדואל צנל.. אם זה סטיק של 1024 ואחד של 512 DC לא יפעל.

באינטל זה משמעותי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את הכרטיס באמצעות 3DMARK05 פעמיים פעם על רזולוציה 1440x900 ופעם ברזולוציה 1024x768,

בפעם הראשונה הוצאתי תוצאה של 5400 ופעם השנייה 6390.

למה הרזולציה גורמת להפרש כזה?

אם יש לי מסך רחב ואני משחק על רזולוציה של 1400x900 אז אני מבין שאני גם מוריד בכך את ביצועי הכרטיס,לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע.. הגירסה של ה 3D מארק -"טיפה"- משפיעה על הציון..

אני לפי הציון אני יכל לנחש שזה גירסת 05.

וכמו שזה ניראה חסרים לך כ 1K-1.5K נק'.

חלק מהם בטח ביגלל המעבד (אם מעבד כזה הגביל לי 7800GTX אז.. אז הוא מגביל בצורה קלה 7950GT)

והחלק האחר לדעתי ביגלל ההגדרות איכות תמונה ופילטרים בדריבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...