דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 33 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

באמת? :smile1:

לפי דעתי אם מישהו היה שובר שיא עולם ב-3DMARK2005 אז זה היה מופיע בחדשות באתר שלנו (כמו תמיד).

אבל אם אתה אומר... :)

סליחה טעיתי, זה ששבר ב-03 הגיע ל-39k ב-05 אותו אחד הגיע ל-16k אז צדקת..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האוברקלוקר שאתה מדבר אליו קוראים לו Shamino והוא מהפורום של XS המפורסם

התוצאה שנקבע היא 16770 בתוכנת הבאנצ'מרקים הידועה 3DMARK05

אותו Shamino גם שבר את השיא בתוכנת ב'נצמרקים מאותה סדרה 3DMARK03

התוצאה שנקבע היא 39,880 נקודות!!!!

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=990428

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4152091

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אחים שלי אין לי מושג מזה כל ה 3Dmark03/05 פרו לר פרו לא הבנתי מזה חוץ מזה שזה בודק משהו על הכרטיס שלך עם נקודות אני יודע שאם אני נכנס למאפיינים > הגדרות > מתקדם > GeForce4 MX 440 > הגדרות איכות וביצועים יש לי מקום שרשום בו פרופיל פעיל ויישום שמה יש כל מיני משחקים ויש גם את ה 3Dmark03 וגם את ה 3Dmark05 ועוד איזה שלוש דומים לא הבנתי מזה שם ואני באמצע הורדה של 3Dmark05 ואין לי מושג למה אני מוריד אהה ואם אני מוריד אז אני צריך לשנות בהגדרות של הכרטיס מסך אני צריך להגדיר 3Dmark05 ?? תעזרו לי אני רוצה להבין קצת יותר תודה מראש אחים שלי אוהב אותכם ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אחים שלי אין לי מושג מזה כל ה 3Dmark03/05 פרו לר פרו לא הבנתי מזה חוץ מזה שזה בודק משהו על הכרטיס שלך עם נקודות אני יודע שאם אני נכנס למאפיינים > הגדרות > מתקדם > GeForce4 MX 440 > הגדרות איכות וביצועים יש לי מקום שרשום בו פרופיל פעיל ויישום שמה יש כל מיני משחקים ויש גם את ה 3Dmark03 וגם את ה 3Dmark05 ועוד איזה שלוש דומים לא הבנתי מזה שם ואני באמצע הורדה של 3Dmark05 ואין לי מושג למה אני מוריד אהה ואם אני מוריד אז אני צריך לשנות בהגדרות של הכרטיס מסך אני צריך להגדיר 3Dmark05 ?? תעזרו לי אני רוצה להבין קצת יותר תודה מראש אחים שלי אוהב אותכם ! :xyxthumbs:

GeForce 4 MX לא מריץ 3DMARK2005 בגלל שאין לא תמיכה ב-Shaders.

תנסה להוריד 3DMARK2003 שזאת בדיקה שה- 4 יכול להריץ ותחזור עם תשובות.

ובקשר לפרופיל, עזוב אותו כמו שהוא.

תפקידו לבנות לך פרופיל מיוחד למשחק שבחרת לשנות לו את הפרופיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,בההתחלה רציתי להריץ 3DMARK05 כשקיבלתי את ה6600GT היו לי את הדרייברים שקיבלתי עם הכרטיס,והתקנתי אותו על הדרייבר השני בטעות

מבלי למחוק,אוקיי הרצתי והוא נתקע לי אין לי מושג למה,לאחר מכן מחקתי את הדרייבר קודם ידנית אחר כך מחקתי את כל השאריות עם ה driver cleaner

ואז התקנתי את הדרייבר 77.77 והוא עדיין תוקע לי את 3DMARK05 ואני רואה את זה על 7FPS למה זה קורה?הטמפרטורה עולה בטיל או מה?

במנוחה היא על 46-50 , ראיתי שזה נתקע עשיתי ריסט כמו פעם שעברה מה אני אמור לעשות? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיות על 7 FPS זה אמור להיות רוב הזמן זה סביבות זה ) אבל להתקע ממש לא אמור תבדוק וספיווארים ותאחה דיסק

אוי פאק :[ סרקתי עם אנטי וירוס ושלוש תוכנות נגד מרגלים לא עזר...כל פעם שזה על 7FPS לא משנה באיזה קטע זה נתקע והמחשב לא מגיב..

אני מיואש,מה לעשות? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...