C# בעד או נגד? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

C# בעד או נגד?

MasterDK

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מבחינת שפת התכנות עצמה, היא בהחלט יותר מוצלחת מ- C++ ובטח שיותר מ- C.

יש לה תכונות שמקטינות את כמות הבאגים שמכניסים לקוד, ותכונות נוספות שמפשטות מנגננונים מסוימים (listeners למשל).

מצד שני - אם אתה לומד רק C# אתה (בהשאלה כמובן, למרות שיש מי שיטען שלא רק) מוכר נשמתך למייקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי למכור את הנשמה למייקרוסופט, אבל זו שפה נוחה, וכייפית לכתיבה.

ושפה דיי חזקה שיודעים איך להשתמש בה

מה שכן, עדיף ללמוד קודם C++ ולדעת אותה טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי למכור את הנשמה למייקרוסופט, אבל זו שפה נוחה, וכייפית לכתיבה.

ושפה דיי חזקה שיודעים איך להשתמש בה

מה שכן, עדיף ללמוד קודם C++ ולדעת אותה טוב מאוד.

לצערי אין לי אפשרות ללמוד סי פלוס פלוס כי אני מתחיל בשארפ כבר השנה אז ככה שלא יצא ללמוד פלוס פלוס לפני שארפ.

בקשר למייקרוסופט כן זה אחת הבעיות שבגללן אני לא רוצה ללמוד שארפ בעע מיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון, אם תלמד C++ זה רק יבלבל אותך כי תהייה רגיל להשתמש בPOINTERS, דבר שאין בC#.

מיקרוסופט עשו את השפה כך שתהייה הכי נוחה שאפשר. הם לקחו רעיונות מגאווה ושיפרו אותם(ויש כמה דברים שאולים מVB שאותם הם יצרו).

לא צריך לדעת C++ כדי לדעת C#. זה לא הרחבה אחד של השני.

הדבר היה שונה אם היית רוצה ללמוד C++ ולא היית יודע C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון, אם תלמד C++ זה רק יבלבל אותך כי תהייה רגיל להשתמש בPOINTERS, דבר שאין בC#.

מיקרוסופט עשו את השפה כך שתהייה הכי נוחה שאפשר. הם לקחו רעיונות מגאווה ושיפרו אותם(ויש כמה דברים שאולים מVB שאותם הם יצרו).

לא צריך לדעת C++ כדי לדעת C#. זה לא הרחבה אחד של השני.

הדבר היה שונה אם היית רוצה ללמוד C++ ולא היית יודע C.

אפשר ללמוד C++ בלי ללמוד C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש אנחנו לא דנים פה על סי או סי ++ אלה רק לשם השווה אם סי שארפ

הנושא נפתח על שי שארפ אז אני מבקש להגיב רק בנושא יש למכם משו לומר למשתמש שטעה תשלחו לא הודעה פרטית (בתנאי שהז לא קשור לסי שארפ)

זהו אני מבקש עוד תגובות עצות אולי מישו תיכננת/מתכנת בסי שארפ? יש איזה משו שאפשר לומר? גם בכיוון הטוב וגם בכיוון הרע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיוון הטוב: נח לעבודה, כייפית במידה מסויימת, אינטואיטיבית, מגוון עצום של דברים שהכניסו בפנים, פשוט תענוג (רק צריך לדעת איך להשתמש), יש כח לשפה, מנגנונים לנגד באגים מעצבנים בתוכנית (הGarbage Collector).

בכיוון הרע: מיקרוסופט, לא CROSS PLATFORM (עובדת רק על עם .NET FRAMEWORK)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול הם תכננו את זה כך שניתן יהייה להתקין את ה.NET על כל מחשב(לא משנה איזו מערכת הפעלה) וכך יהייה ניתן להריץ את התוכנית שלך בכל מקום(כמו JAVA). רק חבל שהם לא עשו את התוסף הזה עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנת ב C# ומאוד אוהב לעבוד איתה. היא נוחה וחוסכת ממכך דברים (בעיקר טיפול בפוינטרים), מה שמאפשר לך להתרכז יותר בתוכנה וברעיון עצמו מאשר בדברים הדרושים מסביב.

הגירסה הקרבה של C# שתגיע עם Visual Studio 2005 מוסיפה דברים נוספים כמו Generics ו Anonymous methods, הנוחים לשימוש, מקלים אותו ומשפרים את הביצועים של התוכנות. בעתיד יחד עם יגיע ה WinFX שהוא ה api החדש והמנוהל של חלונות, מה שמראה כי .Net הולכת לתפוס מקום מרכזי בעתיד.

בקשר לזה שהיא לא Cross Platform, זה לגמרי נכון. פרוייקט mono, שהוא פרוייקט קוד פתוח שמטרתו להוות תחליף חופשי ל .Net Framework, מתקדם בצעדי ענק, וכבר היום מציע JIT, חלקים נרחבים מה Class Library של .Net (כולל .Forms שנמצא בפיתוח מסיבי ומתקרב לסיום), Compiler ועוד.

בקיצור אני ממליץ בחום על השפה, מהניסיון האישי שלי איתה ועם שפות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...