סקר:כמה שעות שבועיות יש לך במערכת? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר:כמה שעות שבועיות יש לך במערכת?

darkman

"שפוך .."   

874 הצבעות

1. 1. "שפוך .."

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שאתם תוקפים אותו יותר מדי, ילד קטן, עזבו.

לא יודע למה ההצטדקות הזו שלכם.

היו לי מינימום 3 מורים שלא הייתי מצטער אם היו מפטרים אותם. ממש לא.

לא נעים לשמוע את זה, אבל זה פשוט ככה. בכל מגזר במשק עובד שלא עושה את עבודתו כמו שצריך מפוטר, וככה צריך להתייחס גם למורים, אולי ביתר חומרה, כי הם לא עובדין עם מחשב, הם עובדים עם ילדים.

לשמוח על כל מורה שמפוטר זה מטופש, בעיקר אם זה בגלל השיעורי בית שהוא נתן לחופש.

אבל אם זה מורה שהוא באמת לא טוב, ממורמר ושחוק, אין טעם להשאיר אותו במערכת.

על מורה שמירר את החיים לתלמידים כי הוא לא יודע ללמד כמו שצריף לא צריך לרחם, ממש לא.

לגבי בצפר מול צבא?

לא הייתי חוזר למוסד הזה בעבור שום הון שבעולם. (בצפר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק יותר מעניין בצבא? שמאכילים אותך חול כל היום ושוחטים אותך? שנותנים לך כל היום פקודות ומטרטרים אותך?

אחי אין לך מושג על מה אתה מדבר.....

הטירטורים זה כדי לעצב אותך לצבא וזה רק בטירונות......... כולם יודעים מה יוצא מאנשים שהיו בסייירות מובחרות של צה"ל.

אגב.... הצבא זה פי 231514 יותר מעניין מבצפר שכל מה שאתה עושה זה ללמוד נגיד מגמה וחברה.... בצבא אתה עושה טיפה לימודים ובעיקר את 2 הדברים האחרים (תלוי בתפקיד).

אגב אני לומד 47 שעות כיתה י' בבצפר תלמה ילין ומגמת (17 שעות מגמה !!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הדפים אבל אני בכיתה י' (רק עליתי) ויש לי

43 שעות שבועיות

אני בכיתת מופ"ת ובמגמת טכ"ם(טכנולוגיות מידע-קיצר מחשבים[לא שאני לומד שם משהו שלא ידעתי אבל בכל מקרה])

ואם לשפוט לפי הציוניים שלי מ ט' אני ממש אבל ממש רחוק מחרשן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה אתם חושבים שאתם הכי חכמים שבעולם כאילו שרק מי שמעל גיל 14- 15 אז הוא הכי חכם וכולם שמתחת לגיל הזה טיפשים שלא יודעים כלום.

ודגש גדול על המנהלים למניהם

דווקא לא, יש ילדים שעוד לא הגיעו ל-14 שהם מאוד חכמים.

אתה פשוט לא אחד מהם.

בצבא למשל יותר מעניין

אגב.... הצבא זה פי 231514 יותר מעניין מבצפר שכל מה שאתה עושה זה ללמוד נגיד מגמה וחברה.... בצבא אתה עושה טיפה לימודים ובעיקר את 2 הדברים האחרים (תלוי בתפקיד).

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

וחוץ מזה אתה נמצא בסביבה של 19-21 ובבצפר זה 12-15 כך שאני חושב שיש הבדל

כמו שאמרתי, תחזור כשיתחלף לך הקול. אולי, אולי עוד יצא ממך משהו.

אה ד"א, כרגע 0 שעות, עוד חודשיים 60 ככה... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק זה פשוט מגעיל מה שקורה פה, פשוט 10 אנשים נטפלים לילד אחד, ועוד ילד קטן, ולפני כמה פוסטים הוא היה בוגר וניסה לסיים את הוויכוח שבכלל מטומטם, ואתם ממשיכים לטחון מים. :s07: :s07:

אם אתה חושבים שהוא כזה "ילד קטן וטיפש" אז למה אתם מבזבזים את זמנכם בלהתווכח איתו?

ואני חושב בדיוק כמוהו, לי היו מורים שהייתי שמח לראות אותם עפים, מורים שרוטים שמחפשים מעמד כוח כלשהו והדבר היחיד שהם מצאו זה בית ספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכללת אורט גבעת רם.

אני כיתה י' תראו מה דפקו לי..

47 שעות ללא חלונות!

כיתה ז' וח' לא היו לי - ז' 40 שעות בשבוע וח' 39 שעות בשבוע.

שנה שעברה בכיתה ט' היה לי חלון אחד - 43 שעות לימוד שבועיות.

:-\

(מופ"ת)

אנחנו מסיימים לשון השנה בגרויות...

1.5 יח' בפיסיקה השנה...

במועד חורף של יא' אנחנו מסיימים מתמטיקה ואנגלית...( 5 יח' מוגבר.. וביב' יש לי עוד קצת להשלים ל7 יח' באנגלית של תירגום)

והשנה פעם ראשונה שיש לי בחיים שיעור של"ח.. ד"א מי יודע מה הראשי תיבות של זה?(ולא כמו מישהו שאמר לי "שיעור לא חשוב" LOL )

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...