סקר:כמה שעות שבועיות יש לך במערכת? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר:כמה שעות שבועיות יש לך במערכת?

darkman

"שפוך .."   

874 הצבעות

1. 1. "שפוך .."

Recommended Posts

ד"א, מי שבטכ"ם, כמה שעות זה מתמטיקה?

מה הקשר בין טכם ומתמטיקה? זה אותו מתמטיקה של שאר הביצפר....

אני ב-יא 44 שעות בשבוע....

מגמת טכם...

ואיזה מערכת מעצבנת יש לי... אני מה זה מקווה שהיא תשתנה... אין לי אפילו שעת חלון אחת.... אבל בכל יום חוץ מראשון ושישי אני מתחיל ב8:50 במקום ב8... אבל אני לא אוהב להתחיל ב8:50... או להתחיל ב8 (עם או לסיים מוקדם) או להתחיל ב9:30 ומעלה..

רוב הימים אני מסיים ב13:50 ויומיים ב14:45

ואיזה כיף... המורה לםיזיקה שלי כבר לא מלמד אותי (כל הכיתה נכשלה שנה שעברה...) והמורה לאנגלית כבר לא מלמדת אותי (הייתי מצויין באנגלית עד שהיא הגיעה... שנאתי אותה וכל השיעורים ישבתי ולא למדתי בגלל זה (אני יודע שאני זה שאשם בזה שלא למדתי...)) והכי טוב המורה למטמתיקה שלי עדיין מלמד אותי! המורה הכי טוב שיש! גם מורה מצחיק לאללה ומה זה נחמד וגם בזכותו עליתי מ50-60 ל80 (ב4 יחידות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לידור, עשה טובה: תפסיק לכתוב, ותחזור כשישתנה לך הקול. חבל על הבייטים שמתבזבזים בהודעות שלך.

אוי אוי אוי נעלבתי :'( :'( NOT

אף פעם לא נתקלתי במישהו שעושה מזה עניין כל כך רציני מפיטור של מורים ( בהנחה שמשכורת של 4000 היא לא מי יודע מה לאישה שלמדה תואר ושהתלמידים משגעים אותה ..... )

וחוץ מזה אתם חושבים שאתם הכי חכמים שבעולם כאילו שרק מי שמעל גיל 14- 15 אז הוא הכי חכם וכולם שמתחת לגיל הזה טיפשים שלא יודעים כלום.

ודגש גדול על המנהלים למניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דווקא ילדים בני 13 או 14 שמבינים הרבה יותר ממך.

נכון שמורים לא מרוויחים הרבה, אבל זה גם משהו, וברגע שמפטרים אדם... טוב אני מקווה שתחווה זאת על בשרך בגלל הדיבורים שלך.

במידה שהמורים הם אויבך (וחבל שכך)

"בנפול אויבך אל תשמח"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך 19?

אתה חרשן ויש לך פטור מהכל או שאתה ב-יב ואתה מחונן או שאתה ביג יד?

אני בבית ספר פרטי באשדוד ובשנה הזאת אנו לומדים:

לשון -4 שעות

גאוגרפיה-2 שעות

אנגלית-4 שעות

מתמטיקה-5 שעות

היסטוריה2 שעות

וספרות-2 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דווקא ילדים בני 13 או 14 שמבינים הרבה יותר ממך.

נכון שמורים לא מרוויחים הרבה, אבל זה גם משהו, וברגע שמפטרים אדם... טוב אני מקווה שתחווה זאת על בשרך בגלל הדיבורים שלך.

במידה שהמורים הם אויבך (וחבל שכך)

"בנפול אויבך אל תשמח"

אני לא שונא את המורים שלי אני פשוט לא אוהב את שיטת הלימוד שלהם

וחוץ מזה אני חושב שחלקם עברו לבית ספר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית ספר זה בית ספר וצבא זה , בצבא למשל יותר מעניין ( לא תמיד אבל בדרך כלל..) יש חבר'ה שאתה תמיד נמצא איתם ,לא מכריחים אותך לפתור תרגילים או להכין עבודות..... וחוץ מזה אתה נמצא בסביבה של 19-21 ובבצפר זה 12-15 כך שאני חושב שיש הבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אתה מתאר את הכל בכזו פשטות, לידור... יום יבוא ותבין שהעניינים קצת יותר מתוסבכים מסתם הסתמכויות על השערות מקדימות.

ואם נתייחס לתשובה שלך, גם לצבא וגם לבית הספר אתגעגע, אך ההבדל הוא שלבית הספר הייתי חוזר, לצבא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית ספר זה בית ספר וצבא זה , בצבא למשל יותר מעניין ( לא תמיד אבל בדרך כלל..) יש חבר'ה שאתה תמיד נמצא איתם ,לא מכריחים אותך לפתור תרגילים או להכין עבודות..... וחוץ מזה אתה נמצא בסביבה של 19-21 ובבצפר זה 12-15 כך שאני חושב שיש הבדל

כמה שטיות אמרת....

לומד 47 שעות,למה הייתי צריך ללכת לכיתה של החרשנים,האאאאא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...