גוגל תשיק תוכנת מסרים מידיים - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוגל תשיק תוכנת מסרים מידיים

BURTON

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פעם ראשונה שאני רואה ב-ynet ביקורת נורמלית בתחום הזה (זאת אומרת, חוץ מהגירסאות המקוצרות של הביקוורת שלנו.. ;D).. הגיע הזמן..

רק חבל שהציון הסופי גבוה מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני חושב שזה בדיוק מה שצריך להיות בתוכנת מסרים מיידים? בלי כל השטויות של הICQ והחרא מסביב המעצבן...

כבר שנים אני מסרבס להשתמש בICQ בגלל השטוית שיש שם... ובמסנגר אני עדיין עם 6.2 ושום דבר לא יעביר אותי ל7 בגלל כל החרא שהוסיפו שם... בשביל מה צריך את כל השטויות האלה?

כמובן שיש שם עוד הרבה מה לשפר בגוגל TALK.... אין שם אפילו העברת קבצים.... אבל בנתיים זה בסדר יחסית לבטא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק חבל שהיא לא עובדת יותר..

בכל אופן דדי אם אתה מחפש משהו מינמלי דינאמי ורציני כמו שכבר הרבה אמרו אז למה אתה לא עם מירדנה שמתחבר לכל הפרוטוקולים ואין לו את כל החרא הלא נחוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הרווחת מה אני יגיד לך

עובדה שעוד אנשים מבינים על מה אני מדבר

ל MIRANDA אמור להיות שיפור בתמכיה בעברית עם יכולת לראות את השיחה כולה בתור RTL (עדיין לא התמיכה שיש ל MSN אבל גם משהו)...

אבל אין לי כח להתווכח על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לבעיה הזו (שאפשר להגיד שהיא שולית ואני מניח שדווקא כן אפשר לסדר אותה), יש בעיות עם עברית ממשיות שפשוט לא רואים מה הצד השני כותב, חוץ מסימני שאלה ב MIRANDA (זה קורא לרוב רק ב ICQ, לא ב MSN, מול TRILLIAN ומול חלק מה ICQ CLIENTS הרשמיים)...

ראיתי כבר 4 אנשים שונים עם MIRANDA שיש להם את הבעיה הזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...