גוגל תשיק תוכנת מסרים מידיים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוגל תשיק תוכנת מסרים מידיים

BURTON

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כפי הנראה, התוכנה תהיה מבוססת על הפרוטוקול הפתוח JABBER, שיש לו אפשרויות הרחבה מגוונות (כולל דברים כמו SKYPE)...

אני גם לא חושב שזה יביא למונופול, אם כבר זה רק יביא לתחרות יותר קשה מצד המתחרים (ראו ערך MSN SEARCH, MSN VIRTUAL EARTH, MSN 7, דברים שלא היו קיימים בצורה נורמלית בלי תחרות)...

אבל האמת שזה כסף קטן... השאלה הגדולה מתי הם ישחררו את GBROWSER ו OS.... (או מתי הם בכלל יודו שהם עובדים עליהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המירנדה סתם מג'ייף

יש לו בעיות עם עברית והוא סתם מגעיל ולא נוח(אבל זה רק אני)

אבל האמת שזה כסף קטן... השאלה הגדולה מתי הם ישחררו את GBROWSER ו OS.... (או מתי הם בכלל יודו שהם עובדים עליהם).

לא יודע אבל ניראה לי שאחריי מהלך כזה הם פשוט לא ישאירו למיקרוסופט ברירה אלא לקנות אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו בעיות עם עברית והוא סתם מגעיל ולא נוח(אבל זה רק אני)לא יודע אבל ניראה לי שאחריי מהלך כזה הם פשוט לא ישאירו למיקרוסופט ברירה אלא לקנות אותם

אם יש בשוק חברה אחת שיכולה להתמודד עם מיקרוסופט זוהי , אני לא הייתי שם את כל הכסף שלי בהימור שמיקרוסופט תצא עם היד על העליונה מהדו-קרב הזה (וזאת בניגוד לכל חברה אחרת שקיימת על פני הפלנטה הזו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שתדע, הערכת השווי של (ומדובר כמובן בסכום מנופח וחסר פרופורציות לחלוטין ולא בכסף שיש לה בפועל) היא בערך תשלום המשכורות שמייקרוסופט משלמת לעובדים שלה בחודש אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה במירנה דומה לבעייה של המקסטון

היא עובדת מול השרתים של שהם פשוט חרא של דבר

התנתקויות בלי סוף, בעיות שליחת קבצים(צריך לפתוח פורטים מה שבמסנגר לא) ובעיות בעברית(אבל אני מניח שאפשר לפתור אותן עם קצת מאמץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחור, על מה אתה מדבר ?

היא לא עובדת מול שום שרתים, היא עובדת מול מה שאתה נותן לה.

מירנדה זאת בסך הכל תוכנה, לא .

אתה מתחבר איתה לאייסיקיו, ומתחבר איתה למסנג'ר, ומתחבר איתה ליאהו, ולמה שבא לך...

היא בסה"כ מנהלת את הרשימה (המשותפת) ואת שליחת ההודעות\קבצים\whatever...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל למשוך את הרשימה שלך של ה- היא לא צריכה להתחבר עם השם משתמש וססמא שלך לשרתים של האייסי??

הכוונה היא שאין לה שרתים בפני עצמה. היא רק מחקה את שאר התוכנות

מירנדה זאת בסך הכל תוכנה, לא .

ובדיוק כאן הבעיתיות שלה

גוגל היא גם וגם תיתן לך להתחבר לשאר הרשתות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו גם את EA, שלמרות שלא פעילה בתחומים האלו, שולטת ביד רמה בכל הקשור למשחקי מחשב.. ואם הם רוצים הם יכולים גם להתפתח לכיוונים האלו..

בכל אופן, לדעתי זה יהיה רע. בדיוק כמו ה"מאיץ גלישה" שלהם, לכו תדעו אם הim הזה לא ידליף להם מיידע.

אה, ואת הרשימה של הMiranda, היא מקבלת בפעם הראשונה מהשרת, אחרי זה? קובץ על המחשב.. זה למה אפשר להוסיף אנשים בלי לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...