איזה משחק שיחקתם הכי הרבה זמן בחיים?:D - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה משחק שיחקתם הכי הרבה זמן בחיים?:D

tania131

Recommended Posts

WARCRAFT3, אין מה להגיד זה משחק שולט. התחתלתי לשחק בו אמנם קצת מאוחר, לא כשהוא יצא- אבל אני מכור כבר, משחק בו כבר איזה 3שנים ועדיין משחק....

לפניו שחקתי מלא בRED ALERT2, גם משחק סוף הדרך, שחקתי איזה שנתיים, עזבתי את זה כי זה שיעמם כי אז בקושי הכרתי את האפשרות לשחק ברשת, ועם המחשב זה מתישהוא מתחיל להמאס...

ולפניו- ממש בהתחלה כשהתחלתי להכנס למשחקי האסטרטגיה- שחקתי C&C tiberian sun, ו- age of empires2 משחקים גדולים...

והמשחק הראשון הראשון הראשון ששחקתי בו, משחק מצויין עם גרפיקה מצויינת יחסית לאז- נראה לי שלא הרבה מכירים אותו- KKND (krush kill and destroy)...

זהו ;D, ועכשיו אני מתחיל DAWN OF WAR, נראה איך זה יהיה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מישהו פה זוכר את המשחק Golden X??

זה היה משחק לפנים!!!!!

חרשתי עליו!!!ונראה לי שגם כולם פה...

זה משחק כזה שאתה בוחר או גמד עם גרזן או בחורה כזאת או אחד עם חרב

כן משחק מצויין

הייתי משחק עם חברים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והמשחק הראשון הראשון הראשון ששחקתי בו, משחק מצויין עם גרפיקה מצויינת יחסית לאז- נראה לי שלא הרבה מכירים אותו- KKND (krush kill and destroy)...

omg !

לעולם לא חשבתי שאני יתקל בשם הזה !

זה היה משחק כל כך טוב !

שיחקתי בו כל כך הרבה וכל כך נהנתי (שיחקתי בו כשהייתי בן 10 או משהו) והוא היה קשה לאללה.

אני זוכר שיש שם יחידה אחת, מין ממוטה ענקית שיש לה תותח ליזר על הגב  :nixweiss:

אחחחח, איפה הם הימים היפים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

omg !

לעולם לא חשבתי שאני יתקל בשם הזה !

זה היה משחק כל כך טוב !

שיחקתי בו כל כך הרבה וכל כך נהנתי (שיחקתי בו כשהייתי בן 10 או משהו) והוא היה קשה לאללה.

אני זוכר שיש שם יחידה אחת, מין ממוטה ענקית שיש לה תותח ליזר על הגב :nixweiss:

אחחחח, איפה הם הימים היפים.....

נכון!! משחק חייתי.... בהתחלה ראיתי את הדמו אצל בנדוד שלי והתמכרתי לזה... אבל זה באמת משחק קשה. יש את האדומים שיש להם את הפילים הענקיים האלה עם תותחים על הגב, ויש את העקרבים והסרטנים האלה.... גם היה את הקטע הזה שאתה בא אם אחד מהצבא האדום, לאיזה מבנה כזה, ואז יוצא לך משם חייתי כזה, מכיר? משחק ענק! בזכותו התחלתי לאהוב משחקי אסטרטגיה. ויש בו מלא דברים מיוחדים שעד היום לא תמצא אותם במשחקים חדשים...

אתה יודע יצא גם המשך- KKND . ניסיתי להוריד לפני כמה זמן את המשחק הזה(חוקי כמובן) אבל המחשב שלי היה "מתקדם" מדי בשבילו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי הרבה זמן זמן בחיים שיחקתי ב Vice City...

חרשתי עליו שנתיים!!! כל יום!!! במחשב הישן המעפן שלי עם TNT RIVA....על הגראפיקה הכי נמוכה :kopfpatsch:

אבל בכל זאת נהינתי ממנו כמו לא יודע מה....

:'( :'( זה היה כל כך מרגש לסיים אותו כל פעם מחדש....(כנראה שנשחפתי קצת :P;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...