F.E.A.R - זהו, הדמו כאן, פנקו במידע/תמונות/בחורות/זה...! - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

F.E.A.R - זהו, הדמו כאן, פנקו במידע/תמונות/בחורות/זה...!

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 339
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך המשחק יעבוד אצלי ? חתימה :s05:

אני פשוט לא מצליח להוריד משום מקום וגם הכרטיס לא על המחשב בנתיים אז אודה למי שיגיד לי שיש לו את אותו כרטיס יגיד לי על כמה אפשר להריץ את זה...

קניתי את הכרטיס הזה בשביל להריץ משחקים טוב אני מקווה שהוא יריץ את זה על הגדרות MED עד HIGH ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק לא אהבתה בו? כי לא לאוהב מישחק כזה צריכה להיות בעיה ספציפית.

א'.ה"זמן קליע" כמו שאמרו פה ממומש באופן גרוע, קודם כל - הוא מתרוקן ומלמא לפי זמנים, דבר שני, לפי הדמו האווירה של ה"זמן קליע" לא מתאימה ממש למשחק

לא לכל משחק מתאים אפקט ה-Bullet Time.

ב'. מה נסגר לעזאזל עם הפנס? למה הוא צריך "להגמר" ו"להתמלות" במהירויות כ"כ גבוהות , במיוחד שרוב שלביו של המשחק הולכים להיות חשוכים מאוד, תחשבו מה היה קורא אם הייתם משחקים Doom3 עם פנס כזה, מה הקטע?

לגבי הגרפיקה, זה לא שהיא מאוד חדשנית כמו שאשפר להגיד על DooM3\HL2 וגם ה- לא חדשני (כבר יצאו מספר משחקים שלא נופלים ממנו מבחינת ה-AI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שיחקתי בדמו וזה ההתרשמות שלי:

המנוע כבד במיוחד, יותר מדום3 ואהלף לייף2. יצא לי לשחק כמעט על כל ההגדרות הגבוהות ביותר (חוץ מ AA ורזולוציית טקסטורה גבוהה),

שיחקתי על 800X600 וזה עבד בקצב די איטי ועם תקיעות בכניסה לאזורים עם תאורה דינמית ואפקטים שונים (VOLUMETRIC LIGHT).

הגריפקה נהדרת, מכילה את כל הטריקים האחרונים בתחום (NORMAL MAPPING. Volumetric light soft shadows etc') אבל כמו

במשחקים אחרים שמשתמשים באפקט ה נורמל מפינג (באמפ מאפינג) גם כאן האנשים נראים פלסטיים כמו דברים אחרים (פחיות וכו').

אני אישית מעדיף את הגרפיקה של האלף לייף2 (ובטוח שכך גם הרבה אחרים).

אני מחכה בקוצר רוח למשחק המלא! וכן, המשחק מפחיד, ולא סתם כמו דום3 אלה מפחיד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להגיד שדום 3 מפחיד יש בדום 3 אולי קטע אחד מבהיל שזה מקום אחד שאיך שאתה פותח דלת יש שם זומבי זה היחיד שהבהיל ותי וגם לא משהו במשחק הזה אני יצאתי באמצע מרוב פחד מה משווים בכלל זה נעשה כמו סרטי אימה ! ממש מפחיד!!

חוץ מזה לדעתי גם הFPS נמוך מדיי יחסית לגרפיקה כאילו שלא תבינו לא נכון גרפיקה מצויינת אבל לא בהרבה הרבה יותר טובה מדום 3 ששם הFPS מעולה יחסית לגרפיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK אחרי לילה שלם שהשקעתי בלעדכן את הXP ל SP2 העלוב הזה (יופי עכשיו במקום 165MB אני משתמש ב 200MB :s07: ).

ובכל זאת המשחק לא עובד :P

המחשב שלי עומד בכל הדרישות (+).

והתקנתי כבר פעמיים.

מישהו יודע למה אני מקבל מסכים כחולים שנייה אחרי ההפעלה של המשחק?

אין צדק!! :pissed: אני חיכיתי לו הכי הרבה זמן (כבר מ2004) ובסוף אני נדפק הכי חזק :bash:

וסליחה על הדבל פוסטינג, בשעות כאלה בחופש המוח שלי עובד בSAFE MOD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...