F.E.A.R - זהו, הדמו כאן, פנקו במידע/תמונות/בחורות/זה...! - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

F.E.A.R - זהו, הדמו כאן, פנקו במידע/תמונות/בחורות/זה...!

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 339
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני שיחקתי עם 9500P בלי OC ונאלצתי להוריד את הרזולוציה ל800*600 (האימה!! ולא מהמשחק עצמו)

לא נורא.... מחר יגיע 6800LE שיעבור מוד ועוד חצי גיגה זכרון

ה9500 היה עם SOFT MOD?

ותתחדש על השידרוג ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המישחק מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!

פשוט אין לי מילים. אפילו R9800P מסתדר איתו מצויין!!!

המישחק הוא גם מולטי וגם סינגל נכון? עם כן אני קונה כשיוצא 100%. קטע אחד רק הקפיץ אותי הטע של ה SLOW MOTION במיזדרון עם הילדה וזה שאתה בלא לדלת והיא הופכת לקיר עם מפלצת ^_^

גרפיקה 10

מישחקיות 10

הנה 10 (אלה עם כן מפחדים)

הדמו קצר אבל חיפף!

קול 10 ממש האפקטים אמיתים!

נראה לי מישחק ה FPS הכי טוב שראיתי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעע חרא של כרטיס אני חייב לציין למרות שרובם יודעים זאת ...

שחקתי על 640/480*32 ובקושי זז ...4-8 FPS פשוט זוועה , מה שכן ..הגעתי איכשהו בהתחלה שם למנהרה הזאתי ופתאום אני שומע נשימות כאלה ואיזה ילד כזה עבר שם נבהלתי :o , אבל פאקקקק אי אפשר להנות מהרטיס הזה סעמוק :pissed: ררררררררר

באסה רצחחחחחחחח :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעע חרא של כרטיס אני חייב לציין למרות שרובם יודעים זאת ...

שחקתי על 640/480*32 ובקושי זז ...4-8 FPS פשוט זוועה , מה שכן ..הגעתי איכשהו בהתחלה שם למנהרה הזאתי ופתאום אני שומע נשימות כאלה ואיזה ילד כזה עבר שם נבהלתי :o , אבל פאקקקק אי אפשר להנות מהרטיס הזה סעמוק :pissed: ררררררררר

באסה רצחחחחחחחח :-\

למה שלא תשקיע בכרטיס חזק יותר? הרבה מישחקים עתדים לא יכולו לנצל את הכרטיס שלך..

NFSMW

F.E.A.R

BF2 החדש...הם והתוספות שלהם EA בעע.

S.T.A.L.K.E.R

מישחק הרשת של WEBZEN יצא לי השם שלו מהראש...

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב המשחק מדהים ועובד מצויין, אפילו זמני הטעינה קצרים יחסית- אבל.. יש לי בעיה עם הסאונד, לפעמים לא שומעים את הדיבורים כיאילו נראה לי שלא שומעים בכלל

שמתי כתוביות ויש בהתחלה קטעים שמדברים הרבה ואני רק רואה כתוביות בלי ולפעמים שומעים איזה מילה או משפט וזהו.. לעוד מישהו זה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב המשחק מדהים ועובד מצויין, אפילו זמני הטעינה קצרים יחסית- אבל.. יש לי בעיה עם הסאונד, לפעמים לא שומעים את הדיבורים כיאילו נראה לי שלא שומעים בכלל

שמתי כתוביות ויש בהתחלה קטעים שמדברים הרבה ואני רק רואה כתוביות בלי ולפעמים שומעים איזה מילה או משפט וזהו.. לעוד מישהו זה קרה?

<---

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:'(

גם לי

מצד שני מישחק מדהים הקפיץ אותי הקטע ש *ספוילר* יורדים בסולם ופיתאום זאתי יוצאת וגם הקטע עם הדלת והמיפלצת *סוף*

היה לי גם היזדמנות לשחק במולטי ולפי כמו שאני רואה המישחק הולך להיות מדהים

סינגל מפחיד עם אקשן עצבני ומולטי עם אקשן בלי הפסקה (והיה שרתים מיסכנים) וגרפיקה מדהימה עם תאורה מדהימה פשוט שילוב מנצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...