נגן Mp3 סביבות ה-1000 ש"ח, יש משהו נורמאלי מעל 1GB? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן Mp3 סביבות ה-1000 ש"ח, יש משהו נורמאלי מעל 1GB?

biodome

Recommended Posts

היי חבר'ה.. ;)

אח שלי רוצה לקנות ביחד עם כמה חברים שלו נגן לאיזה חבר שלהם..

התקציב הוא עד איזור ה-1000 ש"ח.. עדיף פחות עקרונית..

לפי הסתכלות קצרה אני רואה שזה או 1GB בתקציב הזה, או להוסיף עוד כסף ל- בסביבות ה-1200-1300 ש"ח.. (אגב האם ל- יש איזשהו חיסרון משמעותי חוץ מחוסר התמיכה בעיברית?)

לא חייב להיות Top of the line.. אבל לא דרעק.

אז איזה נגנים מעל 1GB בתקציב הזה? (אם בכלל יש)

ראיתי שחלקכם ממליצים כאן על iAudio..ה-U2 וה-G3, יש סיבה מיוחדת לכך? האם לא עדיף ללכת על ה-iRiver iFP-799 באותה סביבות מחיר?

דווקא בתחום של ה-1GB דיי נראה לי ה-Sandisk, הוא יותר זול באיזה 250-300 ש"ח, הביקורות משתמשים משבחות, נראה פשוט ומספיק, וניתן למצוא אותו דיי בקלות (בבאג לדוגמא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א)לפי דעתי שווה להוסיף תכסף לנגן כמו זן מיקרו/אייפוד מיני תסופת קטנה יחסית והנפח גדל בהרבה.

ב)i audio g3 נגן מעולה יש לו 50 שעות מקביל לתכונות של נגני הפלאש של אייריבר

ג)מבין אייריבר לאיאודיו זו שאלה קשה מכוון ששניהם איכותיים ובמקרה הזה היתי הולך על מה שנשמע יתר טוב

ד)הסאן דיסק לטעמי נגן רגיל אך עם זאת הוא מאד איכותי אך לא ברמה של

אייריבר ואיאודיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא ממליץ לקנות מבאג, מנסיון רע איתם :) (מחשב דפוק מרגע ראשון)

תלוי אם הם רוצים לרוץ או סתם לטייל איתו כי אז יש לך יותר אפשרויות

מהתעמקות שאני עושה בנושא לאחרונה (אתה יכול לראות לפי מספר הת'רדים שלי בעמוד הראשון כאן  ;)), נגני מחולקים ל3 סוגים:

מבוססי , מבוססי מיקרו דרייב ומבוססי הרד דיסק

כל אחד בקיבולת שונה: - בין 256 לג'יגה, מיקרודרייב - בין 4 ל6 ג'יגה, הרד דיסק - 10 G ומעלה

עכשיו אם המכשיר מיועד לבן אדם שלא מתכוון לרוץ איתו או לעשות איתו תנועות חדות אז כדאי לקנות לדעתי את הZEN MICRO או אפילו את הH10 של IRIVER

(ממה שראיתי הביקורות רק משבחות אותו גם פה וגם בחו"ל) - הגודל כונן יותר גדול בכמה ג'יגות ויש בהם יתרונות נוספים כגון פ'יצרים וכו'

עריכה: לפרוטוקול - כתבתי לפני B & W :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ הבחור נהג להיות מדריך בחדר כושר.. אז יכול להיות שהוא ירוץ איתו.. אבל מהניסיון שלי עם ה- נגני ההארד דיסק מסתדרים עם ריצה ללא בעיות יותר מדי ריצניות.

אבל ת'אמת לא מאמין שהוא יצטרך יותר ממקום ל-200 שירים..

לאחי יש את ה-H10, ולמרות שהוא אחלה נגן הוא קצת יקר בתור מתנה (אלו שמוכרים בסביבות ה-1300 ש"ח סביר להניח מיבאים עצמית את הגירסה האמריקאית, שלא שווה באותה מידה, כמו שנוכחנו לדעת מ-OR007 שקנה מ-KSP).

אני עדיין בעד ה- בינתיים.. iAudio ו-iRiver זה ליותר מקצועים שבינינו.. ולא לבני ה-35 שלא מבינים מהחיים שלהם במחשבים.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הוא לא צריך יותר מהסאן דיסק.

קודם כל, רוב האנשים, בייחוד החברה מעל גיל 30 ה'זקנים' בד"א לא צריכים יותר מ1GB.

יש אופציות טובות מהסאן דיסק בסביבות ה1000 ש"ח, אבל אף אחד מהנגנים ש'יותר טובים' מהסאן דיסק מציג שיפור ששוה בשבילו באמת להשקיע עוד כסף.

בעצם, הסאן דיסק הוא מאוד קטן, יש אותו הרבה, הוא נחשב 'סטייל' והוא מאוד נוח לספורט כי הוא קטן.

אני אומר שילכו על הסאן דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את ה-Sandisk בסוף באמת.

דווקא כשהגעתי לבאג ראיתי שהם מוכרים את ה-Zen Micro 4GB סביבות ה-1150 ש"ח ולדעתי זה בטח שווה את התוספת. אבל לא החלטה שלי.

דעתי על ה-Sandisk:

* תמיכה בעיברית רק אם הקובץ ללא ID3-Tag ושם הקובץ כתוב במהופך, קצת מסורבל, אבל תומך.

* אם יש שירים בספריה הראשית ביחד עם עוד ספריות, הספריות לא נמצאות בראש הרשימה, קצת מעצבן לדעתי, צריך לשים את השירים הבודדים בספריה נפרדת להקל על הניווט.

* הניווט במכשיר מסורבל ולא נוח, אין מה להשוות ל- לצערי.

* הנגן Fade-In לתוך כל שיר חדש שהוא מתחיל, לא מצאתי אופציה להפסיק את הפונקציה הזו, וזה ממש עיצבן אותי, לא אוהב שלא שומעים את השיר בפול ווליום על ההתחלה.

* בטריה AAA פשוטה.. זמן ניגון בסיסי (איזה 15 שעות נדמה לי) ולא מרשים במיוחד, אבל אני מניח שאפשר לקנות נטענות ויותר קל להחליף בטריה במקרה הצורך.

* ב-1GB נכנסים סביבות ה-200 שירים שזה ממש מעט.

לדעתי אם מישהו חושב על אחד הנגנים היקרים יותר של ה-1GB (כמו ה-iAudio/iRiver) כבר עדיף להוסיף עוד קצת ולקחת אחד מנגני המיני המובססים על דיסק קשיח של 4-5GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* הנגן Fade-In לתוך כל שיר חדש שהוא מתחיל, לא מצאתי אופציה להפסיק את הפונקציה הזו, וזה ממש עיצבן אותי, לא אוהב שלא שומעים את השיר בפול ווליום על ההתחלה.

כשאתה בPAUSE , לחיצה ארוכה על הגויסטיק תביא אותך לתפריט הראשי משם לאודיו ולטאב - שם תראה אפשרות של פייד אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...