מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?! - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?!

דניאל מלנקי
 Share

Recommended Posts

אני לא עשיתי (ועושה) בעיות בביצפר כי אני סתם חננה אשכנזי, אבל בכל זאת יש לי קטע מטורף אחד...

אני לומד בפנימיה בירושלים וגר באילת, אז באחת מההסעות הביתה הייתי ממש עייף ונרדמתי בדיוק אחרי העצירה בדימונה (להשתין כמובן, זו מהותה של העיר הזאת). קיצר, אני מתעורר כשאנחנו כבר בכביש הערבה, כולי מסוחרר ומטושטש והאוטובוס כולו חשוך - השעה כבר 8, חורף, והנהג לא הדליק אורות בתוך האוטובוס. אני מסתכל לכיוון כיסא הנהג...Holy Shit! אנחנו נוסעים על הנתיב הנגדי! אני ממשיך להסתכל לכיוון השמשה במשך כ-20 שניות (שבמציאות, אלו היו 2-3 שניות) וכשאני מבין שהנהג לא מתכוון לזוז מהנתיב הנגדי ולגרום למותנו - אני מתכוון לפעול!

בריצת אמוק מטורפת לכיוון כיסא הנהג אני צועק: תתעורר! נהג! תתעורר!

הנהג בן איזה 65, כולו תימני קטן וחביב כזה לא מבין מה קורה בזמן שאני תופס אותו ומתחיל לנער אותו (!). כשאני מבין שזה לא עובד, אני תופס את ההגה של האוטובוס בשתי ידי (זה מה שהנהג ושתי חברי מהפנימיה שישבו בכסא מאחוריו אמרו...אני לא זוכר את זה ממש טוב).

הנהג קולט שנדפק לי השכל לגמרי ומתחיל לצעוק: אני ער! אני ער!!!!! אידיוט!!!!!

איכשהו, אני קולט מה אני עושה, עוזב את ההגה, מסתכל על הנהג שצועק עלי שכמעט הורדתי אוטובוס מלא ב-25 תלמידים מכביש הערבה ישר לתוך איזה נקיק של נחל אכזב (זה מה שעלה לו לראש?!).

חזרתי לאט לאט לכסא שלי בזמן שכל האוטובוס מסתכל עלי בשוק (שטויות...חברים מהפנימיה) והתיישבתי בכסא.

אח"כ הוא עצר את האוטובוס, הוריד אותי ודיבר איתי על מה שעשיתי. הייתי בטוח שבגלל שהוא נהג של אגד שהוא יתן לי איזו בעיטה לגורגרת ואחורית לטחול וידפוק לי את הראש בצמיג האוטובוס, אבל כמו שהזכרתי למעלה, הוא היה פנסיונר תימני חביב ולא עשה לי יותר מדי בעיות (רק איים עלי שלעולם לא אסע יותר באוטובוס של אגד).

קיצר...ירדו עלי איזה חודש שלם אחרי זה והנושא איכשהו הגיע גם להנהלה (אנשים פשוט לא יכול לסתום את הפה), אבל יצאתי מזה בלי פגע...רק עם פאדיחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוי... היה שקוף שהדיון הזה יהפוך לדיון "תראו איזה גבר אני! אני תותח!" או... "תראו! אני ילד קטן ומתלהב !!!" ::)

ליבי, סליחה שלא כתבתי "גברת" ו"ילדה", פשוט ל"גבר" יש אסוציאציה להתלהבות ערסית-משהו. ל"גברת" יש אסוציאציות אחרות ולא קשורות לעניין...

ואגב, כל מי שכתב על איזה משהו רע שהוא עשה למישהו אחר בהתלהבות וחיוך... למשל, זה שדפק סמוחטה עסיסית במורה... אם אמא שלך היתה מורה והיו יורקים עליה ככה, היית מרוצה? יצאת גבר, תאמין לי... (וזאת לא הדוגמה היחידה, אגב... פשוט אין לי כוח לפרט לגבי כל מה שכתבו כאן)...

ועוד דוגמה שממחישה את זה... מישהו כתב על זה שהוא הסתובב בקניון, -ה-ת-ח-י-ל- -ע-ם- -ב-נ-ו-ת- , ועשה עוד כל מני שטויות... למי ששאל מה הקשר לבנות... "אני גבר, אני מתחיל עם בנות :cool2:" .... נו באמת... ::)

אגב, גם זה שכתב על ערסים שהוא התחבר אליהם בבי"ס, כאילו בלי קשר לדיון, אבל שימו לב...

"איזה גבר אני! יש לי גב של 8 אנשים תוך דקה... אני גנגסטר אני..." :lol:

בקיצור.. חבלז...

עריכה : גושה, לומד ביאסא? כבוד... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראו לו אברהם?

זה תלוי, אם הוא שינה ת'שם אז זה אברהם או משה או כל שם אחר, אבל אם לא, זה אינדלמאוסנטרקנטרה

אוי ואבוי... היה שקוף שהדיון הזה יהפוך לדיון "תראו איזה גבר אני! אני תותח!" או... "תראו! אני ילד קטן ומתלהב !!!" ::)

ליבי, סליחה שלא כתבתי "גברת" ו"ילדה", פשוט ל"גבר" יש אסוציאציה להתלהבות ערסית-משהו. ל"גברת" יש אסוציאציות אחרות ולא קשורות לעניין...

ואגב, כל מי שכתב על איזה משהו רע שהוא עשה למישהו אחר בהתלהבות וחיוך... למשל, זה שדפק סמוחטה עסיסית במורה... אם אמא שלך היתה מורה והיו יורקים עליה ככה, היית מרוצה? יצאת גבר, תאמין לי... (וזאת לא הדוגמה היחידה, אגב... פשוט אין לי כוח לפרט לגבי כל מה שכתבו כאן)...

ועוד דוגמה שממחישה את זה... מישהו כתב על זה שהוא הסתובב בקניון, -ה-ת-ח-י-ל- -ע-ם- -ב-נ-ו-ת- , ועשה עוד כל מני שטויות... למי ששאל מה הקשר לבנות... "אני גבר, אני מתחיל עם בנות :cool2:" .... נו באמת... ::)

אגב, גם זה שכתב על ערסים שהוא התחבר אליהם בבי"ס, כאילו בלי קשר לדיון, אבל שימו לב...

"איזה גבר אני! יש לי גב של 8 אנשים תוך דקה... אני גנגסטר אני..." :lol:

בקיצור.. חבלז...

עריכה : גושה, לומד ביאסא? כבוד... :)

נו אז מה........אתה בחיים לא עשית כזה דבר?!?!?! ככה החיים וזה כיף לעשות את כל השטויות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וחבר עצרנו טרמפ עם זוג נשוי צעיר(למרות שאמרתי לו לא לעצור בעל ואישה) ובאמצע הדרך הבעל הכניס לאישתו בוקס לפנים, היא התחילה לבכות ולשאול אותו "אתה רוצה שנתגרש?", וכמובן שאני וחבר שלי בספסל האחורי מתים מפחד אבל עוד שניה נקרעים מצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וחבר עצרנו טרמפ עם זוג נשוי צעיר(למרות שאמרתי לו לא לעצור בעל ואישה) ובאמצע הדרך הבעל הכניס לאישתו בוקס לפנים, היא התחילה לבכות ולשאול אותו "אתה רוצה שנתגרש?", וכמובן שאני וחבר שלי בספסל האחורי מתים מפחד אבל עוד שניה נקרעים מצחוק.

איזה מעשה מטורף..כאילו ידעתם שזה יקרה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...