מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?!

דניאל מלנקי
 Share

Recommended Posts

חבוב אין מצב,צערו אותך לקחו אותך לתחנה יש לך תיק.

אין דבר כזה על"ש בלי תיק,הייתה בתחנה?

לקחו ממך טביעות אצבעות?

יש לך תיק אבל אחרי כמה זמן הוא נמחק בשביל לתת "עוד הזדמנות"או חרטה כזה

לא מזמן הייתי צריך להוציא תעודת יושר מהמשטרה ונתנו לי בלי בעיות.

ד"א, באותם נסיבות הייתי עושה את זה גם היום, תיק או לא תיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב אין מצב,צערו אותך לקחו אותך לתחנה יש לך תיק.

אין דבר כזה על"ש בלי תיק,הייתה בתחנה?

לקחו ממך טביעות אצבעות?

יש לך תיק אבל אחרי כמה זמן הוא נמחק בשביל לתת "עוד הזדמנות"או חרטה כזה

זה בכלל לא נכון, לא תמיד הם מוציעים לך תיק..

לי יצא פעם אחת להסתבך במקרה כזה והיה לי 14 או 15 לא זוכר בדיוק..

ולא פתחו לי תיק מסיבות שונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

טוב אני יכולה לכתוב על זה ספר...

בטיול שלי לסיניי, הייתי אמורה לעשות צלילת היכרות לעומק של עד 7 מטר, עם מדריך אחד....

קצת קסם אישי, כמה חיוכים עשו את העבודה....צללתי עם שני מדריכים לעומק של....17 מטר....חיחיחי!!!

הממ...באילת קפצתי אני ומי שהיה אז חבר שלי מהגשר למים...למי שמכיר...(הגשר לפני הכניסה לאיזור החנויות והמרכז..)

וזה איזה שתי שניות של אדרנלין שמציף את הגוף....ואז צוללים למים....האאאא!

לפני כמה שנים היינו באיזה קיבוץ אצל ידיד שלי, בלילה הלכנו לבריכה שלהם, פרצנו את המכולת של הבריכה,

לקחנו בלי הגבלה (אני כמובן השתלטתי על הגלידות  ;D ), ואח"כ.....עשינו שחיה ליילית...זה היה מטריף!

(כשטיפסנו חזרה כדי לצאת משטח הבריכה, והייתי על פלטפורמה עצבנית, הגיחה מכונית משום מקום,

ודפקנו ספרינט, כמובן שנעזרתי בידיד שלי, אבל אני עד עכשיו לא מבינה איך רצתי בכאלה נעליים....איזה מזל שנמלטנו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם, כשהייתי ביסודי, באתי לחבר שלי הלכנו לקנות משהו בסופר והיינו חמושים באקדח קפצונים, אז אנחנו כזה באים להיכנס כזה מוציאים את האקדחים והתחלנו כזה לצעוק ''אלה ווכבר'' אז כזה השוטר הגיע ופשוט כיוון עלינו אקדח, זה היה כזה מפחיד

עוד דבר שקרה ביסודי, תמיד נהנתי לעצבן אנשים, אז יש לנו בבצפר כזו גדר שמפרידה בין הרחוב לבצפר, אז תמיד צעקנו לאנשים שנפל לנו הכדור ושיביאו לנו אותו בחזרה (לא באמת היה כדור) אז כזה הם חיפשו וחיפשו ואנחנו כזה המשכנו לכוון אותם בסתם.......וככה זה היה נמשך כל ההפסקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

וואי אני נקרעת פה!!!!

עשיתי באנג'י...טוב זה היה קצר מידי....אני בונה על משהו יותר מאסיבי...

עשיתי פוגו עם ידיד שלי כשהייתי "קצת" שיכורה....חחח....מזל שהוא לא לקח את זה ברצינות...

לא הייתי שורדת את זה....

שלשום הלכתי להופעה של להקות מטאל, לבשתי נעלי עקב של חברה שלי, העקב באורך של כ10ס"מ,

אם הייתם מנסים ללבוש דבר כזה, ועוד לעמוד עם זה ערב שלם, הייתם מבינים עד כמה זה מטורף!

(אבל זה יפה....אין מה להגיד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ....

אני וחבר שלי הלכנו לקניון וקנינו 2 חבילות של שום פצצים כל אחד! (למי שלא מכיר דברים כאלה קטנים לבנים כשזורקים אותם על הריצפה שומעים פץ כזה..) קיצר אנחנו עולים לקומה השניה בקניון מדיוק מעל הדוכן של הקניון! שתיינו עם 2 הידיים מפוצצות בשומפצצים זרקנו את זה על 2 עובדות צעירות כאלה שלא הבינו מאיפה זה נחת עלייהן!

היה כזה בום ענק!....

חחח כל הקניון הסתכל עליהן!...

יש לי עוד אחד!...

פעם אחת בכיתה ז'-ח' לא זוכר בידיוק אני וחברים נסענו לקניון מלחה לראות סרט אני קניתי פופקורן ענק במחצית של הסרט וחשבתי שאני יגמור את הכל לבד!...

כשיצאנו אני נשארתי עם קופסא ענקית של פופקורן בקניון ולא היה לי מה לעשות איתה היא הייתה כמעט מלאה!.. אז הסתכלת לקומה התחתונה וראיתי אישה אוכל לה בכיף עם המשפחה!

זרקתי עליה פופקרן אחד קטן ואיך שהיא הסתכלה למעלה לראות מה קורה נחת עליה כל הפופקורן על האוכל ועל הראש פלוס הקופסא של הפופקורן!

חחח זה היה כזה מצחיק!

כמובן שברחנו מהמקום כמה שיותר מהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בחרמון פעם ראשונה שלי בגיל 12 אולי, לקחתי שורטי עליתי על הרכבל הכי גבוה, ירדתי וזה היה כל כך מהר והבעיה שלא ידעתי איך לעצור :smile1:

בקיצור בסוף הפלתי את עצמי התגלגלתי קצת התנשמתי דקה ואבא שלי קנה לי קפה והגנבים האלה לקחו לי 7 שקל על כוס פיצית :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני הייתי בחרמון לפני כמה שנים, באנו לאתר של המזחלות...

יש שם מן "שורות" שעשו משלג וכל אחד גולש לו להנאתו במורד ה"שורה"....

אז מה לעשות שבאותו הרגע זה לא נראה לי אטראקטיבי מספיק?....

חיקיתי לרגע שבו אף  אחד לא גלש, באית לשורה הראשונה, ונתתי גלישה אלכסונית,

ככה שכל שתי שניות אני כמעט עפה באוויר כי בין השורות היו מן מגבהות כאלה....

אבא שלי התלהב, יש לי תמונה שאני באוויר לפני אחת הנחיטות על השורה הבאה,

(באלכסון כמובן)

אח"כ עוד כמה 'אמיצים' התחילו  לגלוש באלכסון...זה היה כיף!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיתה ג' קיללתי מורה ובגלל שקיללתי אותה היא החרימה לי את הקלפים שלי (סופרגול הראשונים ) ואז דחפתי אותה ולא נתתי לה לה לצאת מהכיתה בסוף השיעור ...

לפני שנה הלכתי בשבועות לעיר העתיקה עם כמה חברים (ירושלמי) ואחרי זה בגלל שהיה עומס לקראת 5 לפנות בוקר אז כדי לצאת משם הלכנו ברובע המוסלמי ויצאנו בשער שכם והיו שם מלא ערבים וגם כמה ערסים שהסתכלו עלינו (ערסים ערבים ) אז שמנו טיסה וברחנו משם (כשכמה ערבים רודפים אחרינו) עד שהגענו לאיזור יהודי ... מזל !

שמנו שקית פלוצים למורה , יום לפני אני וחבר שלי כל השעיר שיחקנו איתה ולא ידעו מאיפה זה , מרחנו דבק על הכיסא של המורה וזה הצליח - היא ישבה

תפסתי פרחה מהשכבה שלנו בשירותים של הבנים מביאה ביד לשני ערסים ויצאתי וסיפרתי לכולם ( לא היה לי נעים בשכבה במשך חודש )

יש לנו ילדה מאוד מאוד שמנה בכיתה היום אחד שהמורה ללשון ירדה עליה שהיא שמנה (כי היא עשתה צחוקים בשיעור) היא קמה על המורה והרביצה לה ...

ואף אחד לא הפריד !!! בסוף קיבלנו עונש כיתתי מסגן המנהל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...