מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?! - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?!

דניאל מלנקי
 Share

Recommended Posts

בסדר, אז אתה אומר שאם תפסיד אתה תביא להם 5 שקל, מקסימום תמרח להם קרם הגנה על הגב (בריכה והכל), לא לרדת להם!

פאק...הנוער של היום.

שמע, זה נזרק לאוויר ולא היה כבר מה לעשות, מה זה קרם הגנה על הגב? אפשר לחשוב. הם הלכו על משהו קיצוני, סתם בשביל שאני יצא מושפל . :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לערבים בניו יורק שאני מישראל

אמרתי לערבי בניו יורק שהתחיל איתי מכות שאני יהודי (הוא שאל)

בגיל 14 עשיתי תאונה בוונציה עם מכונית שנהגתי בה

שברתי אגוזי מלך עם נוגרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, זה נזרק לאוויר ולא היה כבר מה לעשות, מה זה קרם הגנה על הגב? אפשר לחשוב. הם הלכו על משהו קיצוני, סתם בשביל שאני יצא מושפל . :nixweiss:

מושפל? אני חושב שזה יותר לכיוון של טראומה לכל החיים.

מקווה שלא תעביר את החוויות האלה לילדים שלך.

ובפעם הבאה תדע עם מי להתערב ועל מה...בהצלחה בהמשך :/

אני עולה ליא'. אקסטרני.

מהו שמך בישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה נשמע הזוי, אבל זה באמת מה שקרה.  :nixweiss:

אין מה לעשות, אני הייתי חייב לעמוד במילה שלי.  :-X

הם לא היו משלמים לך כלום, הייתי מעדיף שייקראו לי בשמות מאשר שאני יפסיד בהורדת ידיים ויהיה חייב מציצה איכססססססססססס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי.. רדו ממנו.. זה נושא כאוב ועכשיו הוא בטח מתחרט שהוא בכלל העלה את זה כאן.. :bash:

אממ דבר מטורף?.. כשהייתי בגן ילד אחד עיצבן אותי וזרקתי עליו מספרים שפגעו לו באף וחתכו לו אותו...

עוד דבר מטורף אבל זה לכיוון הבאסה, בכתה א' היה איזה ילד ג'באר כזה שהיה גדול מכולם ותמיד דפק לי את הראש בשולחן..

אז הפסקה אחת התעצבנתי, שלפתי עליו את הבקבוק מיץ ויטמינצ'יק שלי והרטבתי אותו לגמרי.. הוא כמובן החליט לנקום בי ובהפסקה שאחרי זה כשיצאתי מהכתה (היה לנו מין שטיח כזה בכניסה) הוא משך את השטיח ואז עפתי על ברזל,פתחתי את הראש ולקחו אותי באמבולנס לקפלן... בעע איזה באסה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף שירדו עליי כל החיים מאשר שאני ירד למישהו ולא לעמוד במילה שלי בשביל דבר כזה  :screwy: :screwy: :screwy:

ואני מבצפר ליאו באק למי ששאל :-*

ליאו-באק זה הכי טוב מחיפה?!?! לא נכון, אני לומד בבצפר הכי טוב בחיפה, ריאלי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית רוצה :xyxthumbs:

תשאל את כולם מי שאורמ שזה ריאלי אז הוא טמבל שם רק מי שלא התקבל ללאו באק ויש לו כסף ;

לריאלי בשביל להתקבל צריך רק לשלם כסף ולעבור מבחנים קלים וללאו באק צריך ממוצע גבוהה התנהגות טובה וגם כסף :cool2:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טראומה, ממש לא. בקטנה, מה איכפת לי, קרה ועבר. הייתי ילד קטן ודפוק שרצה להגיד שיש לו מילה, אם זה היה קורה עכשיו לא הייתי מתערב בכלל על דבר כזה.

ודרך אגב, 1 מתוך ה-3 האלו חבר שלי עד היום (הוא לא הומו), רק אחד מהם בסוף התגלה כהומו.

האמת, שזה לא הזיז לי.

בקטנה, קרה וזהו. היום אני מסתכל על זה וצוחק. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתם סתומים?

זה פשוט ברור שזה לא קרה לו.

לא הייתי מאמין שמישהו יאמין לו לשנייה.

bluesky בקצב הזה אתה באמת הולך למצוץ ז*ן בגלל הורדת ידיים. אתה אידיוט, ואם כל מה שמעניין אותך זה להרוס ת'ראדים או סתם לנסות "לייבש" מישהו, לך תעשה הורדת ידיים.

עכשיו בקשר לת'ראד, עשיתי כלכך הרבה דברים מטורפים בחיים שלי, כמעט מכל סוג. זה יהיה טיפשי לכתוב את זה כאן, כי הפוסט פשוט לא יכלול את כולם, כי אני בטוח שאני לא יזכר בכולם. אולי בהמשך אני יכתוב איזה משהו איכותי שקרה לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...