מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?! - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?!

דניאל מלנקי
 Share

Recommended Posts

נו מה אתם סתומים?

זה פשוט ברור שזה לא קרה לו.

לא הייתי מאמין שמישהו יאמין לו לשנייה.

bluesky בקצב הזה אתה באמת הולך למצוץ ז*ן בגלל הורדת ידיים. אתה אידיוט, ואם כל מה שמעניין אותך זה להרוס ת'ראדים או סתם לנסות "לייבש" מישהו, לך תעשה הורדת ידיים.

עכשיו בקשר לת'ראד, עשיתי כלכך הרבה דברים מטורפים בחיים שלי, כמעט מכל סוג. זה יהיה טיפשי לכתוב את זה כאן, כי הפוסט פשוט לא יכלול את כולם, כי אני בטוח שאני לא יזכר בכולם. אולי בהמשך אני יכתוב איזה משהו איכותי שקרה לי  :)

תשמור את המילים שמלמדים אותך בבית לעצמך, אני לא חבר שלך ובבקשה אל תדבר אליי.

אתה רוצה להאמין? תאמין. לא רוצה להאמין? אל תאמין.

ממש לא מזיז לי...  ::)

נ.ב

ניראה לי שאתם חושבים שממש מצצתי, זאת לא הייתה ממש מציצה. זאת הייתה יותר נגיעה עם השפתיים למשך שנייה. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריאלי הכי טוב בחיפה, ללא ספק!

בלי קשר לכסף או לא, הוא פשוט הכי מושקע עם האנשים הכי טובים... :cool2:

צודק, למרות שרוב הבצפר מלא בסנובים מליינים הוא שווה.......והוא על רמה 8), גם אתה מריאלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ועוד כמה חברים הורדנו מכנסיים ורצנו ערומים בכיתה לאחר שנעלנו את הדלת.

---אתם לא מבינים מה הלך שם חחחח

אממממ

בכיתה ד' אני ועוד 2 חברים השתנו על התיקים של הילדים בכיתה שהיו בשיעור חחחחחח

פוצצתי חתול מת עם חזיז--ואני מדגיש מת!!

רצתי לאורך כל המימדיון יחף(וכן זה מאוד מאוד חם ברגליים)

ויש עוד כמה דברים אולי תכף אני יזכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב בית ספר הזכרת לי...

פעם אחת היה למישהו יומולדת באיזה כיתה ז', והעוגה נשארה בכיתה אז אחרי הלימודים פשוט מלאנו את כל הכיתה בעוגה (באחוזה), זה היה כזה מצחיק...

אז השרת בא והתקרב אז התחלנו לברוח והוא רדף אחרינו, אז אחרי הסיבוב עצרתי ועשיתי את עצמי כאילו סתם יושב והוא לא שם לב שזה אני :silly:

זה היה כזה מצחיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

הכי הורגים אותי כאן האנשים שכותבים משהו בסגנון:

"לי קראו כ"כ הרבה דברים מטורפים,

מכל התחומים והסוגים, שלא יספיק לי כאן מקום לחצי.......אבל אני לא זוכר כלום כרגע..." :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי קטע מ"המגן" שאסווידה ירד לאיזה גנגסטר(אבל במקרה שלו היה מכוון לו אקדח לראש)

במקרה שלך יצאת לא רק הומו אלא טיפש

מה זה השטות הזאת נתתי את המילה שלי

הייתי מעדיף שירדו עליי שאני הומו מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח שזה נכון

פשוט גועל נפש. אם לך לא עשית טראומה, לי בטוח עשית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני בכל זאת אספר את הדבר הכי מטורף שעשיתי.

זה היה בגיל 12 בערך, הלכתי עם חברים שלי לבריכה (קאונטרי), הגענו לבריכה, הלכתי להביא כיסאות, ניסיתי "ליעל" את התהליך וניסיתי לתפוס 5 כיסאות במכה, העניין הוא שאז הייתי צוציק 1.50 בקושי, ובוא נגיד שנפלתי על הדשא כמו שק תפוחי אדמה באמצע הדרך וכל הכיסאות עליי. התחילו לצעוק עליי ולקרוא לי "הומו", ואני כמובן ישר התעצבנתי ואמרתי לכל מי שקרא לי "הומו" שאני מוכן להתערב איתם שאני יותר חזק מהם, הם אמרו לי "או.קיי", אמרתי להם, "על כמה אנחנו מתערבים" , והם אמרו לי, "לא, לא, לא, אנחנו 3, אם תצליח להוריד 2 מאיתנו בהורדת ידיים אתה מקבל 5 שקל מכל אחד (זה לא היה בשביל הכסף, זה היה בשביל "להכניס" להם על השחצנות שלהם! ) ואז הם אמרו שאם לא תצליח להוריד 2 מאיתנו, אתה יורד לכל אחד מאיתנו. :'( .

בקיצור, התסריט הוא שלא השתפנתי והלכתי על זה, וכן! נחשתם נכון, לא הצלחתי להוריד אפילו אחד. :-X

ונאלצתי לרדת לכל אחד ואחד מהם. (בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע.... :-[ )

הסוף. :-\

לא טראומה, ממש לא. בקטנה, מה איכפת לי, קרה ועבר. הייתי ילד קטן ודפוק שרצה להגיד שיש לו מילה, אם זה היה קורה עכשיו לא הייתי מתערב בכלל על דבר כזה.

ודרך אגב, 1 מתוך ה-3 האלו חבר שלי עד היום (הוא לא הומו), רק אחד מהם בסוף התגלה כהומו.

האמת, שזה לא הזיז לי.

בקטנה, קרה וזהו. היום אני מסתכל על זה וצוחק. :lol:

סליחה אבל אני ממש חייב.

gay10.jpg

gay7.jpg

gay6.jpg

ולסיום:

gay1.jpg

כאילו ffs!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב בית ספר הזכרת לי...

פעם אחת היה למישהו יומולדת באיזה כיתה ז', והעוגה נשארה בכיתה אז אחרי הלימודים פשוט מלאנו את כל הכיתה בעוגה (באחוזה), זה היה כזה מצחיק...

אז השרת בא והתקרב אז התחלנו לברוח והוא רדף אחרינו, אז אחרי הסיבוב עצרתי ועשיתי את עצמי כאילו סתם יושב והוא לא שם לב שזה אני  :silly:

זה היה כזה מצחיק...

אתה מאחוזה?!!?!?!! :o זה הסניף שאני הכי שונא, כולם שם סנובים, הדר שולטים, זה הסניף הכי טוב, חוץ מזה איזה כיתה אתה?

מזכיר לי קטע מ"המגן" שאסווידה ירד לאיזה גנגסטר(אבל במקרה שלו היה מכוון לו אקדח לראש)

במקרה שלך יצאת לא רק הומו אלא טיפש

מה זה השטות הזאת נתתי את המילה שלי

הייתי מעדיף שירדו עליי שאני הומו מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח שזה נכון

פשוט גועל נפש. אם לך לא עשית טראומה, לי בטוח עשית

עושה לי טראומה שיש ילדים הומואים בעולם...........לעזעזל, הוא אפילו לא התנגד להצעה :kopfpatsch:, אני במקומו הייתי דופק לו איזה בעיטה כזו בביצים שהוא כבר היה שוכח מזה הומו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאחוזה?!!?!?!! :o זה הסניף שאני הכי שונא, כולם שם סנובים, הדר שולטים, זה הסניף הכי טוב, חוץ מזה איזה כיתה אתה?עושה לי טראומה שיש ילדים הומואים בעולם...........לעזעזל, הוא אפילו לא התנגד להצעה :kopfpatsch:, אני במקומו הייתי דופק לו איזה בעיטה כזו בביצים שהוא כבר היה שוכח מזה הומו

י"א... חחח... אחוזה שולטים...!!! הכי הרבה סנובם זה ממרכז...

בית בירם זה הכי כיף... חכה שתגיע...

אתה עולה ל-ט'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...