מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?!

דניאל מלנקי
 Share

Recommended Posts

למדתי בתיכון של ערסים מטומטמים , עכשיו לי ולעוד כמה חברים היה קומבינות עם המנקה שהיתה פותחת לנו את כיתת המחשבים כדי לשחק ברשת CS

לא עבר הרבה זמן(במחשבה שנייה הרבה זמן) עד שהערסים קלטו את המשחק ( ועוד יותר זמן עד שהם הבינו מי נגד מי) אז בפעמים הם היו משחקים איתנו בכיתה

זה היה דיי מצחיק לדקור איזה ערס במישור הוירטואלי ואחרי זה לקבל איומי דקירה במישור הראלי :smile1: (הבן-זונה שדפק לי סכין בגב שיקום עכשיו נראה אותו !)

בקיץ קוץ בדרך כלל הינו מצליחים להכנס לחדר מחשבים לבד אני ועוד כמה חברים והמנקה היתה משביעה אותנו שלא ניתן לאף אחד להכנס... אז הינו נכנסים ומשחקים

לנו בסבבה עד שהיו באים כמה ערסים ודופקים על הדלת, אז שיחקנו בשקט כדי שהם לא ישמעו אותנו אבל בדרך כלל הם לא היו מוותרים כלכך מהר אז

אחרי איזה 10 דקות שהידיים שלהם כבר כואבות מדפיקות על הדלת ושהם מתיאשים וחושבים שבאמת אין אף אחד בפנים פתאום הם שומעים

(מתוך הכיתה)

טוב חלאס !!! אין אף אחד ! ::) אתם לא מבינים ? :s07:

כמובן שבשלב זה הורידים במצח שלהם היו מתחילים לקבל מימדים מאוד מרשימים , הם היו מתחילים לאיים שאם לא נפתח את הדלת בלה בלה בלה אבל אנחנו נשארנו

בשלנו אין אף אחד ! ... זה היה ממש מצחיק אני חייב להודות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדתי בתיכון של ערסים מטומטמים , עכשיו לי ולעוד כמה חברים היה קומבינות עם המנקה שהיתה פותחת לנו את כיתת המחשבים כדי לשחק ברשת CS

לא עבר הרבה זמן(במחשבה שנייה הרבה זמן) עד שהערסים קלטו את המשחק ( ועוד יותר זמן עד שהם הבינו מי נגד מי) אז בפעמים הם היו משחקים איתנו בכיתה

זה היה דיי מצחיק לדקור איזה ערס במישור הוירטואלי ואחרי זה לקבל איומי דקירה במישור הראלי  :smile1: (הבן-זונה שדפק לי סכין בגב שיקום עכשיו נראה אותו !)

בקיץ קוץ בדרך כלל הינו מצליחים להכנס לחדר מחשבים לבד אני ועוד כמה חברים והמנקה היתה משביעה אותנו שלא ניתן לאף אחד להכנס... אז הינו נכנסים ומשחקים

לנו בסבבה עד שהיו באים כמה ערסים ודופקים על הדלת, אז שיחקנו בשקט כדי שהם לא ישמעו אותנו אבל בדרך כלל הם לא היו מוותרים כלכך מהר אז

אחרי איזה 10 דקות שהידיים שלהם כבר כואבות מדפיקות על הדלת ושהם מתיאשים וחושבים שבאמת אין אף אחד בפנים פתאום הם שומעים

(מתוך הכיתה)

טוב חלאס !!! אין אף אחד ! ::)  אתם לא מבינים ?   :s07:

כמובן שבשלב זה הורידים במצח שלהם היו מתחילים לקבל מימדים מאוד מרשימים , הם היו מתחילים לאיים שאם לא נפתח את הדלת בלה בלה בלה אבל אנחנו נשארנו

בשלנו אין אף אחד ! ... זה היה ממש מצחיק אני חייב להודות  :lol:

איזה שולט, ערס משחק cs!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

אני בטוח שהוא משתמש שם רק בסכין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אויייי! ערסים זה אחד הדברים הכי מצחיקים שיש...

יצא לי כמה פעמים לבוא עם האמבולנס לתאונות דרכים שבהן חלק מהפצועים היו ערסים...

כשהם במצב שבו הם מסוגלים לדבר, הפה שלהם מסוגל לזוז,

לא משנה מה הולך עם שאר חלקיי הגוף, הם ממשיכים לפלוט שטויות...

פעם אחרונה החלטתי לנסות טקטיקה חדשה....

תבינו מה זה...שוכב מולי ערס עם רגל ויד שבורה, כולו מקובע ללוח גב, יש על צווארו צווארון

לשמירה על עמוד השדרה, בדיוק סיימתי למדוד לו לחץ דם ודופק, אני באה למלות פרטים

בטופס,אחרי החלק של שם, שם משפחה, ת"ז,

אני: "מה הטלפון שלך יוסי?"

יוסי: "ומה שלך בובה?"

אני: "יוסי החיים שלך כרגע בידיים שלי, תעצבן אותי וזה עשר הנשימות האחרונות שלך"(בשקט שרק יוסי וחברתי למשמרת ישמעו...) (היא מצחקקת)

יוסי: "אוהו...איזו רופאה קשוחה את! אל תתעצבני...מה קרה?" (יוסי לא מבדיל בין התפקידים באמבולנס)

אני: "הטלפון...אני מחכה"

יוסי: (נותן את המספר) "אז אולי את תתני לי צלצול היום כפרה? מה את עושה בערב נשמה?"

אני:"אני יודעת מה אתה עושה בערב...שוכב ליד עוד כמה מאושפזים, רובם אחרי גיל 80....תהנה"

טוב עד כאן.....ערסים זו תופעה מוזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אויייי! ערסים זה אחד הדברים הכי מצחיקים שיש...

יצא לי כמה פעמים לבוא עם האמבולנס לתאונות דרכים שבהן חלק מהפצועים היו ערסים...

כשהם במצב שבו הם מסוגלים לדבר, הפה שלהם מסוגל לזוז,

לא משנה מה הולך עם שאר חלקיי הגוף, הם ממשיכים לפלוט שטויות...

פעם אחרונה החלטתי לנסות טקטיקה חדשה....

תבינו מה זה...שוכב מולי ערס עם רגל ויד שבורה, כולו מקובע ללוח גב, יש על צווארו צווארון

לשמירה על עמוד השדרה, בדיוק סיימתי למדוד לו לחץ דם ודופק, אני באה למלות פרטים

בטופס,אחרי החלק של שם, שם משפחה, ת"ז,

אני: "מה הטלפון שלך יוסי?"

יוסי: "ומה שלך בובה?"

אני: "יוסי החיים שלך כרגע בידיים שלי, תעצבן אותי וזה עשר הנשימות האחרונות שלך"(בשקט שרק יוסי וחברתי למשמרת ישמעו...) (היא מצחקקת)

יוסי: "אוהו...איזו רופאה קשוחה את! אל תתעצבני...מה קרה?" (יוסי לא מבדיל בין התפקידים באמבולנס)

אני: "הטלפון...אני מחכה"

יוסי: (נותן את המספר) "אז אולי את תתני לי צלצול היום כפרה? מה את עושה בערב נשמה?"

אני:"אני יודעת מה אתה עושה בערב...שוכב ליד עוד כמה מאושפזים, רובם אחרי גיל 80....תהנה"

טוב עד כאן.....ערסים זו תופעה מוזרה...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני בטוח עוד בקבר הוא מתחיל עם גופות :lol: :lol: :lol:

מעניין מה קרה לו בבית חולים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי ערסים זה דבר מצחיק במיוחד כשמבלים איתם

אני לומד בבצפר של ערסים (אורט חצור הגלילית) אז אין לי הרבה ברירה או להיות אחד מהם (רק כשאני איתם) או להיות ילד מיסכן שהם רק צוחקים עליו

ברור שבחרתי את האפשרות הראשונה ואחרי זה ראיתי שעשיתי את הבחירה הנכונה כי הייתי במסיבה איתם ואיזה מישהו בא התחיל לעשות עליי פוזות אז הרמתי טלפון אחד ותוך 5 דקות הבן אדם שכב על הריצפה עם 8 חצורניקים מסביבו נותנים לו בעיטות של החיים...

ודרך אגב הדבר הכי מטורף שאני עשיתי בחיים שלי היה להתהפך עם טרקטורון בכוונה ולצאת עם הרבה שפשופים

אבל חבר שלי שהטרקטורון הזה שלו עשה דבר יותר מטורף (הרים גלגל מול הפרצוף של אמא שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי ערסים זה דבר מצחיק במיוחד כשמבלים איתם

אני לומד בבצפר של ערסים (אורט חצור הגלילית) אז אין לי הרבה ברירה או להיות אחד מהם (רק כשאני איתם) או להיות ילד מיסכן שהם רק צוחקים עליו

ברור שבחרתי את האפשרות הראשונה ואחרי זה ראיתי שעשיתי את הבחירה הנכונה כי הייתי במסיבה איתם ואיזה מישהו בא התחיל לעשות עליי פוזות אז הרמתי טלפון אחד ותוך 5 דקות הבן אדם שכב על הריצפה עם 8 חצורניקים מסביבו נותנים לו בעיטות של החיים...

ודרך אגב הדבר הכי מטורף שאני עשיתי בחיים שלי היה להתהפך עם טרקטורון בכוונה ולצאת עם הרבה שפשופים

אבל חבר שלי שהטרקטורון הזה שלו עשה דבר יותר מטורף (הרים גלגל מול הפרצוף של אמא שלו)

אז מה שהוא הרים גלגל?!?! זה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שהוא הרים גלגל?!?! זה כלום

טוב אחי תאר לך שאתה עומד באמצע הרחוב ופתאום מתקרב אליך טרקטורון במהירות של 90 קמ"ש בערך כשהוא בהרמת פלס (ואין לו אפשרות לעקוף אותך כי הגלגלים הקדמיים שלו באוויר) והוא לא מתכוון לעצור הדרך היחידה שלך לא למות זה לקפוץ לצד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו איזה מגניב אתה אתה לא יכול להסתדר לבד אז קורא לחברים שלך פששש ממש גבר  :yelclap:

תשמע אחי הבן אדם הזה היה עם עוד איזה שני חברים שלו שעמדו ליידו ושתקו...

אם הוא היה לבד אז הייתי מטפל בו לבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...