מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?! - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?!

דניאל מלנקי
 Share

Recommended Posts

תופסים מיהירות על אופניים ובולמים אם בלם קדמי !

או לרדת ירידה של 50 מעלות (מאוד מפחיד לא לנסות בבית!)

בקשר לאופניים, כשמישהו יושב מאחורה זה עוד יותר שווה, הוא עושה לך סלטות קדימה ואתה נשאר במקום ;D

בקשר לירידה, איפה מצאת אחת כזו? חוץ מלהתגלגל מהר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני בכל זאת אספר את הדבר הכי מטורף שעשיתי.

זה היה בגיל 12 בערך, הלכתי עם חברים שלי לבריכה (קאונטרי), הגענו לבריכה, הלכתי להביא כיסאות, ניסיתי "ליעל" את התהליך וניסיתי לתפוס 5 כיסאות במכה, העניין הוא שאז הייתי צוציק 1.50 בקושי, ובוא נגיד שנפלתי על הדשא כמו שק תפוחי אדמה באמצע הדרך וכל הכיסאות עליי. התחילו לצעוק עליי ולקרוא לי "הומו", ואני כמובן ישר התעצבנתי ואמרתי לכל מי שקרא לי "הומו" שאני מוכן להתערב איתם שאני יותר חזק מהם, הם אמרו לי "או.קיי", אמרתי להם, "על כמה אנחנו מתערבים" , והם אמרו לי, "לא, לא, לא, אנחנו 3, אם תצליח להוריד 2 מאיתנו בהורדת ידיים אתה מקבל 5 שקל מכל אחד (זה לא היה בשביל הכסף, זה היה בשביל "להכניס" להם על השחצנות שלהם! ) ואז הם אמרו שאם לא תצליח להוריד 2 מאיתנו, אתה יורד לכל אחד מאיתנו. :'( .

בקיצור, התסריט הוא שלא השתפנתי והלכתי על זה, וכן! נחשתם נכון, לא הצלחתי להוריד אפילו אחד. :-X

ונאלצתי לרדת לכל אחד ואחד מהם. (בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע.... :-[ )

הסוף. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני בכל זאת אספר את הדבר הכי מטורף שעשיתי.

זה היה בגיל 12 בערך, הלכתי עם חברים שלי לבריכה (קאונטרי), הגענו לבריכה, הלכתי להביא כיסאות, ניסיתי "ליעל" את התהליך וניסיתי לתפוס 5 כיסאות במכה, העניין הוא שאז הייתי צוציק 1.50 בקושי, ובוא נגיד שנפלתי על הדשא כמו שק תפוחי אדמה באמצע הדרך וכל הכיסאות עליי. התחילו לצעוק עליי ולקרוא לי "הומו", ואני כמובן ישר התעצבנתי ואמרתי לכל מי שקרא לי "הומו" שאני מוכן להתערב איתם שאני יותר חזק מהם, הם אמרו לי "או.קיי", אמרתי להם, "על כמה אנחנו מתערבים" , והם אמרו לי, "לא, לא, לא, אנחנו 3, אם תצליח להוריד 2 מאיתנו בהורדת ידיים אתה מקבל 5 שקל מכל אחד (זה לא היה בשביל הכסף, זה היה בשביל "להכניס" להם על השחצנות שלהם! ) ואז הם אמרו שאם לא תצליח להוריד 2 מאיתנו, אתה יורד לכל אחד מאיתנו.  :'( .

בקיצור, התסריט הוא שלא השתפנתי והלכתי על זה, וכן! נחשתם נכון, לא הצלחתי להוריד אפילו אחד.  :-X

ונאלצתי לרדת לכל אחד ואחד מהם. (בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע....  :-[ )

הסוף.  :-\

זהה ממש לא היה נחוץ כאן, איכסססססססססססססססססססססססססססססס........בשביל מה לספר על זה שירדת למישהו, והאנשים האלה הומואים?!?!!?!?!?!?!?!?!!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהה ממש לא היה נחוץ כאן, איכסססססססססססססססססססססססססססססס........בשביל מה לספר על זה שירדת למישהו, והאנשים האלה הומואים?!?!!?!?!?!?!?!?!!?!

רצית דבר מטורף, קיבלת דבר מטורף. בדיעבד הסתבר שזה שהציע את הסיפור הוא הומו, ו-2 האחרים סתם נהנו לראות אותי מושפל. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Holy shit...ואתה עוד דיברת עם burton ו-ghosthunter....

יא מושפל! הם בטח סתם צחקו איתך בקשר למציצה ואתה לקחת קשה, או שפשוט היית בן 12 סקרן.

היית נושך ובורח... :lol:

מה קשור, זה היה ברצינות, זאת הייתה התערבות רצינית. כמו שאם אני הייתי מנצח, הייתי מקבל את מה שמגיע לי, והם ניצחו והם קיבלו את מה שמגיע להם. :screwy:

יש לי מילה, אני תמיד עומד במילה שלי. :bash:

מה אני יעשה, ככה זה ... לפעמים נדפקים בגלל לחץ חברתי. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שזה מזעזע...

זה הבן אדם היחיד שכתב באמת סיפור מטורף, ולא סיפור של "תראו איזה גבר יצאתי..."

עדיין, אני לא לגמרי מאמין לו.. נשמע לי הזוי מדיי... או שאני פשוט תמים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שזה מזעזע...

זה הבן אדם היחיד שכתב באמת סיפור מטורף, ולא סיפור של "תראו איזה גבר יצאתי..."

עדיין, אני לא לגמרי מאמין לו.. נשמע לי הזוי מדיי... או שאני פשוט תמים???

אני יודע שזה נשמע הזוי, אבל זה באמת מה שקרה.  :nixweiss:

אין מה לעשות, אני הייתי חייב לעמוד במילה שלי. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמדהים שבהתערבותך מול זוג מציצות עמדו 10 שקל.

אחי, אתה זול.

אמרתי כבר שזה לא בשביל הכסף, רציתי להראות להם "מאיפה משתין הדג", כי אם לא הייתי מסכים היו מתחילים לקרוא לי אפס ופחדן, רציתי לשבור להם את המילה.

וזהו, נדפקתי בגלל זה. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי כבר שזה לא בשביל הכסף, רציתי להראות להם "מאיפה משתין הדג", כי אם לא הייתי מסכים היו מתחילים לקרוא לי אפס ופחדן, רציתי לשבור להם את המילה.

וזהו, נדפקתי בגלל זה. :s05:

בסדר, אז אתה אומר שאם תפסיד אתה תביא להם 5 שקל, מקסימום תמרח להם קרם הגנה על הגב (בריכה והכל), לא לרדת להם!

פאק...הנוער של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...